هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
quote_icon.png
نوشته شده توسط Soul River
آقا سلام

من الان چند وقته با کنسول دارم سنگین بازی میکنم. چند روزه بعد 3 ساعت بازی هنگ میکنه کنسولم اساسی. خاموشش میکنم و دوباره روشن میکنم بعد از دوباره 2 ساعت هنگ میکنه. مثلا U3 آنلاین این مشکل زیاد پیش میاد. دلم ترکیده در ضمن تو این 2 سال تا حالا بازش نکردم و بلدم نیستم. کنسولم هم Slim 120 Gig هستش. اگه نیاز به باز کردن داره یه آموزشش رو هم بزارین. ممنون

من کنسولم ۸۰ فته
این مشکل هنگ کردن رو به شدت تو آنلاین BF:BC2 داشتم
اما تو آفلاین و سینگل هیچ بازیی مشکلی ندارم
اگر مشکلت فقط تو آنلاینه که به نظر من طبیعیه
اما اگر تو آفلاین هم مشکل داری شاید مشکل داره
محض احتیاط بازش کن یه گردوخاک گیری بکن

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
مشاوره برای خرید مانیتور بین 250 تا 300

من یه مانیتور میخوام بین همین قیمتی که گفتم
ببینین من الان کنکوری هستم ولی شبا PS3 هم بازی میکنم. کامپیوتر رو بردم بیرون ولی PS3 تو اتاقمه. چون شبا بازی میکنم نمیتونم تو سالن که LCD داریم بازی کنیم. الان دارم با یه تلویزیون 14 بازی میکنم که اصابمو خورد کرده. میخوام یه مانیتور بگیرم برا بازی بزارمش رو میز تو اتاق بعدش که کنکور دادم هم یه LCD 32 بگیرم برا بازی و اینو بزارم برا کامپیوتر.

پس یعنی الان میخوام کیفیتش Full HD باشه و 2 تا HDMI داشته باشه و DVI هم داشته باشه. سایزشم حداکثر باشه یعنی مثلا 21 یا 22. پاسخگوییش هم خوب باشه.
اگه LED باشه بهتره. خیلی برام رزولوشن و سایز و 3تا پورت مهمه.

قیمت هم نهایتا 300 باشه ولی 250-260 باشه بهتره.

---------- نوشته در 10:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:24 PM ارسال شده بود ----------

من کنسولم ۸۰ فته
این مشکل هنگ کردن رو به شدت تو آنلاین BF:BC2 داشتم
اما تو آفلاین و سینگل هیچ بازیی مشکلی ندارم
اگر مشکلت فقط تو آنلاینه که به نظر من طبیعیه
اما اگر تو آفلاین هم مشکل داری شاید مشکل داره
محض احتیاط بازش کن یه گردوخاک گیری بکن

کلشو باز کنم یا فقط همون قاب روشو؟

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
منم دستگاهم فت 40
تو FiFa 11 آنلاین خیلی هنگ میکرد
ولی موقع آفلاین هنگ نمیکرد یا خیلی خیلی کم.
فک نکنم مشکلی باشه.طبیعیه

راجب مانیتور جاش که اینجا نیست ولی

LG w2261 VP من دارم راضیم هستم تمام امکاناتی که میخوای رو هم داره.

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
من یه مانیتور میخوام بین همین قیمتی که گفتم
ببینین من الان کنکوری هستم ولی شبا PS3 هم بازی میکنم. کامپیوتر رو بردم بیرون ولی PS3 تو اتاقمه. چون شبا بازی میکنم نمیتونم تو سالن که LCD داریم بازی کنیم. الان دارم با یه تلویزیون 14 بازی میکنم که اصابمو خورد کرده. میخوام یه مانیتور بگیرم برا بازی بزارمش رو میز تو اتاق بعدش که کنکور دادم هم یه LCD 32 بگیرم برا بازی و اینو بزارم برا کامپیوتر.

پس یعنی الان میخوام کیفیتش Full HD باشه و 2 تا HDMI داشته باشه و DVI هم داشته باشه. سایزشم حداکثر باشه یعنی مثلا 21 یا 22. پاسخگوییش هم خوب باشه.
اگه LED باشه بهتره. خیلی برام رزولوشن و سایز و 3تا پورت مهمه.

قیمت هم نهایتا 300 باشه ولی 250-260 باشه بهتره.

---------- نوشته در 10:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:24 PM ارسال شده بود ----------

کلشو باز کنم یا فقط همون قاب روشو؟

سوال اولت رو باید اینجا بپرسی:

بحث و گفت و گو برای خرید مانیتور و Hdtv های مناسب برای Ps3

اما استثناً‌: LG W2261VP

واسه سول دومت هم حمید بهت لینک حامد رو داد از حامد بپرس

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
منم دستگاهم فت 40
تو FiFa 11 آنلاین خیلی هنگ میکرد
ولی موقع آفلاین هنگ نمیکرد یا خیلی خیلی کم.
فک نکنم مشکلی باشه.طبیعیه

راجب مانیتور جاش که اینجا نیست ولی

LG w2261 VP من دارم راضیم هستم تمام امکاناتی که میخوای رو هم داره.
آخه تو آفلاین هم زیاد گیر میکنه!

---------- نوشته در 10:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:48 PM ارسال شده بود ----------

سوال اولت رو باید اینجا بپرسی:

بحث و گفت و گو برای خرید مانیتور و Hdtv های مناسب برای Ps3

اما استثناً‌: LG W2261VP
ممنون همه اینو میگن

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
دوستان یه سوال فنی :D
یه مانیتور دارم با رزولوشن 1280*1024
ورودی vga داره فقط . خود مانیتور اسپیکر هم داره.
حالا میخوام ببینم چه جوری ps رو به مانیتور وصل کنم که افت کیفیت نداشته باشم ؟ و اینکه پشت کنسول ورودی اپتیک داره . حالا این صداشو باید چی کار کنم ؟ و اگر بخوام از Headset استفاده کنم چی کار باید بکنم ؟:D
tNX فقط فوریه :D

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
دوستان یه سوال فنی :D
یه مانیتور دارم با رزولوشن 1280*1024
ورودی vga داره فقط . خود مانیتور اسپیکر هم داره.
حالا میخوام ببینم چه جوری ps رو به مانیتور وصل کنم که افت کیفیت نداشته باشم ؟ و اینکه پشت کنسول ورودی اپتیک داره . حالا این صداشو باید چی کار کنم ؟ و اگر بخوام از Headset استفاده کنم چی کار باید بکنم ؟:D
tNX فقط فوریه :D
یه کابل مخصوص داره. من خیلی جاها رو گشتم ولی پیدا نکردم آخرش رفتم یه مانیتور دیگه گرفتم. ولی یه نفر اینجا دست دومش رو داشت(شاید فروخته باشه تا حالا). برای صدا هم خروجی دو فیش صدا داره. مانیتورت احتمالاً تی وی مانیتوره که ورودی دو فیش می خوره. بزن به اون. یه کابل hdmi to vga هم تو بازار پیدا میشه که با ps3 مشکل داره و کار نمیکنه پس اصلاً سمتش نرو. پشت کنسول هم خروجی اپتیکه که وصل میشه به سیستم های صوتی حرفه ای یا سینمای خانگی.

persian_tools

کاربر سایت
Mar 11, 2009
13
عزیزان این برای بار چندم هست سوال میپرسم پاسخ هایی که قبل گرفتم منو قانع نکرد بیبنید:
تمام وسایل برقی از تلوزیون گرفته تایخچال دی وی دی پلیر و... همه داغ میکنند این عادی هست چون دارن کار میکنن یک از این وسایل ps3 هست اونم موقع بازی داغ میکنه یعنی دست رو میزاری روش گرما رو حس میکنی میدونم این عادی ولی :
1-این گرما مشکلی برای دستگاه به وجود نمیاره؟
2-من یادم می گفتن سیستم حرارتی ps3 اونم اسلیم خیلی عالی؟
3-سیستم حرارتی ایکس باکس بهتره یا پلی استیشن؟
4-بیبینید یک سوال خیلی مهم ما وقتی دست به پشت کنسول میبریم باد گرم میاد بیرون این یعنی اینکه توش خنکه باد گرمو میده بیرون؟
5-ممنون
راستی از کجا بفهمیم تاریخ ساخت دستگاهمون مال کی؟

آخرین ویرایش:

Mojtabadj88

کاربر سایت
May 10, 2011
267
نام
مشتبی
سلام عزیزان من یه سوال داشتم میخام ببینم پلی استیشن 3 رو میشه به مانیتو ر پی سی وصل کرد پورت وی جی آی تنها میخوره
مدل مانیتور samsung nx 1743

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
سلام..
من یه Slim250GB دارم که هاردش پر شده و دیروز 50GB از بازی هام رو مجبور شدم پاک کنم (نمیدونید چقدر عذاب آور بود :(().. تازه الانم فقط 8GB جا خالی دارم..
حالا تصمیم گرفتم که هارد رو ارتقا بدم.. توی اینترنت جستجو کردم و دیدم که عوض کردن هارد اسلیم خیلی راحت هستش.. در مورد اینکه از چه هاردهایی با چه مشخصاتی میشه استفاده کرد هم یه سری مطلب دیدم که نوشته بودند که PS3 طوری طراحی شده که هارد با بیشتر از 5400RPM نباید براش گرفت و سبب گرم شدن بیش از اندازه و استفاده از برق بیشتر میشه.. همینطور از نظر ظرفیت هم نوشته بود که هارد 750GB رو PS3 میخوونه ولی فقط از 500GB فضاش استفاده میکنه.. حالا من میخوام از این مورد آخری مطمئن شم که بدونم درسته یا نه؟! حالا که دارم هارد میگیرم 750 بگیرم یا 500؟! از دوستان کسی اطلاعاتی در این زمینه داره یا نه؟! کسی تا حالا هارد 750 انداخته روی PS3ش؟! از همه ی فضاش میشه استفاده کرد یا واقعا فقط 500تاشو میشه استفاده کرد؟!
ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره اینجا بیان کنه.. ;)

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
اساتیدی که وارد هستند :
سلام من دستگاهم کپی خور هست از وقتی چند روز پیش آنچارتد 3 رو ریختم وقتی یه موقع ها تو بازی هستم بازی رو stop میکنم پاز رو میزنم کوییت گیم رو هم میزنم ولی عجیبه ریست میکنه و دیر خاموش میشه و دو تا بوق پیاپی میزنه !!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1 مشکل چیه و از کجاست ؟
2 اگر دستگاه رو از کپی در بیارم درست میشه ؟
3 تا الان ممکنه به سخت افزار آسیب زده باشه ؟
لطفا راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر