هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

pedram.m

کاربر سایت
Mar 18, 2010
25
نام
پدرام
سلام

ps3 کابل 1.4 رو ساپورت میکنه دیگه ؟ در کل برای بازیهای 3d باید از این کابل استفاده کرد ؟قیمتش حدودا چنده ؟فرقش با 1.3 چیه دقیقا ؟

ممنون :x

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
دوستان هیچ تفاوت سانسوری بین ریجن 3 بازی God of war 3 با ریجن های 1 و 2 هست ؟ کلا تفاوتی ندارن که؟
آره همونطور كه دوستمون گفت فرقي ندارن فقط ظاهرشون كمي تفاوت داره مثلا ريجن 1 عكساي دفترچش رنگي هست البته قبلا كه اينطور بود الان نميدونم!!!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
دوستان آپدیت شدن تروفی تو سایت Us.playstation تاخیر داره ؟ من دیشب یه چند تا تروفی گرفتم سینک هم کردم ولی تو سایت که میرم خبری از تروفی هایی که دیشب گرفتم نیست .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
Portable IDـت رو Refresh کردی ؟!
آره . عجیبه تعداد تروفی رو درست نشون میده ولی بازی که باهاش اخرین تروفی هارو گرفتم نشون نمیده . یعنی من دیشب 4 تا تروفی از Sport champions گرفتم شده 103 تا تروفی . تو سایت Uk.ps درست نشون میده و تو لیست Sport Champion هم هست ولی تو سایت US.ps همون 103 تارو مینویسه ولی تو لیست گیم ها اصلا Sport Champion نیست :D

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
آره . عجیبه تعداد تروفی رو درست نشون میده ولی بازی که باهاش اخرین تروفی هارو گرفتم نشون نمیده . یعنی من دیشب 4 تا تروفی از Sport champions گرفتم شده 103 تا تروفی . تو سایت Uk.ps درست نشون میده و تو لیست Sport Champion هم هست ولی تو سایت US.ps همون 103 تارو مینویسه ولی تو لیست گیم ها اصلا Sport Champion نیست :D
خب منم زیاد قبول ندارم سایتش رو uk... بهتره ! آپدیت تر هم هست !

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان چند وقت پیش چند قطره آب نمیدونم از جای شارژ دسته یا از طرفهای انالوگ متاسفانه وارد دسته شد و منم حواسم نبود بزارم کامل خشک بشه یا با سشوار خشکش کنم زدم و روشنش کردم که از اون موقع به بعد یه جورائی قاطی کرده و کلیدهای دایره L1 و L2 کار نمیکنه یه چند جا هم بردم برای تعمیر که نتونستن خودم حدس میزنم مشکل از نوار مغناتیسی سبز رنگ باشه چون اگه از برد بود که روشن نمیشد !!؟؟ حالا میخوام بدونم کسی این مشکلو داشته وچکار کرده {خواهشن نگید بنداز دور و یکی دیگه بخر چون مایه دار نیستیم!!} وایا این نوار مغناتیسی سبز رنگ رو جائی میفروشند که بشه بتعویضیم و قیمتش چنده ممنونم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان چند وقت پیش چند قطره آب نمیدونم از جای شارژ دسته یا از طرفهای انالوگ متاسفانه وارد دسته شد و منم حواسم نبود بزارم کامل خشک بشه یا با سشوار خشکش کنم زدم و روشنش کردم که از اون موقع به بعد یه جورائی قاطی کرده و کلیدهای دایره L1 و L2 کار نمیکنه یه چند جا هم بردم برای تعمیر که نتونستن خودم حدس میزنم مشکل از نوار مغناتیسی سبز رنگ باشه چون اگه از برد بود که روشن نمیشد !!؟؟ حالا میخوام بدونم کسی این مشکلو داشته وچکار کرده {خواهشن نگید بنداز دور و یکی دیگه بخر چون مایه دار نیستیم!!} وایا این نوار مغناتیسی سبز رنگ رو جائی میفروشند که بشه بتعویضیم و قیمتش چنده ممنونم
توپخونه رو گشتی؟ من مسیرم به بازار زیاد میخوره تا 3-4 روز دیگه آمارشو میگیرم یادم بنداز بهت بگم هست یا نیست

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من ميخوام تعدادي بازي كپي شده كه روي هارد كامپيوترم هست را روي يك هارد اكسترنال كپي كنم متاسفانه هركاري ميكنم كپي نميشه روي سه تا هارد امتحان كردم بازم نشد. ايا روش خاصي داره براي كپي كردن بازيها؟!!!!!

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
یک سوال
من یک مانیتور LED 20 اینچ ال جی دارم که با اون بازی هایم رو از روی ایکس باکس انجام میدم
میخواستم بدونم که ایا میشه توی مانیتور من بازی هایی که در ps3 قابلیت 3D را دارند انجام بدم و یا این که باید حتما مانیتور یا تلوزیون 3D بخرم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یک سوال
من یک مانیتور LED 20 اینچ ال جی دارم که با اون بازی هایم رو از روی ایکس باکس انجام میدم
میخواستم بدونم که ایا میشه توی مانیتور من بازی هایی که در ps3 قابلیت 3D را دارند انجام بدم و یا این که باید حتما مانیتور یا تلوزیون 3D بخرم
باید حتما بخری
چون مانیتورت قابلیت 3d رو نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• MPDX
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر