هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان چرا انقدر تصویر ps3 کدر و مشکی رنگه؟؟؟ من با 2 تا کابل مختلف و 2 تا تلوزیون فول اچ دی امتحان کردم تو تمام بازی ها کلا بیشتر محیط بازی از رنگ مشکی استفاده کردن!!!!
چشمام بعد از 1 ساعت بازی اینطوری شد 8-|
شما برای هر بازی باید میزان رنگ و کنتراست و نور و روشنایی tv رو تنظیم کنی تا به اون چیزی که میخوای برسی من خودم هر بار این کار رو میکنم و بهترین نتیجه رو میگیرم tv موقعی خوب تنظیم شده که اگه یه ضمینه ی سیاه تو صفحه باشه واقعا سیاه دیده بشه نه اونطوری که کدر دیده میشه تنظیمات tv تو روز با تنظیمات همون tv توشب فرق میکنه یکم باهاش ور برین دستتون میاد قلق کار

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
دوستان چرا انقدر تصویر ps3 کدر و مشکی رنگه؟؟؟ من با 2 تا کابل مختلف و 2 تا تلوزیون فول اچ دی امتحان کردم تو تمام بازی ها کلا بیشتر محیط بازی از رنگ مشکی استفاده کردن!!!!
چشمام بعد از 1 ساعت بازی اینطوری شد 8-|
برو تو تنظیمان Display Settings اون گزینه RGB Full Range HDMI رو روی حالت Limited تنظیم کن . حالت RGB Full کنتراست بیشتری ارائه میده و در قبالش رنگها رو پر رنگ تر، کدرتر و مشکی تر میکنه . مثلا یه محیط تاریک در هر بازی رو میتونی روی این دو حالت امتحان کنی و نتیجش رو ببینی! اگر روی حالت RGB Full قرار داشته باشه تاریک تر از اون چیزی که هست نشون داده میشه در واقع کمی نور محیط رو به خاطر القای کنتراست بیشتر کم میکنه و رنگها به مشکی تمایل پیدا میکنن!

emad_tava

کاربر سایت
Aug 25, 2009
63
نام
عماد
شما برای هر بازی باید میزان رنگ و کنتراست و نور و روشنایی tv رو تنظیم کنی تا به اون چیزی که میخوای برسی من خودم هر بار این کار رو میکنم و بهترین نتیجه رو میگیرم tv موقعی خوب تنظیم شده که اگه یه ضمینه ی سیاه تو صفحه باشه واقعا سیاه دیده بشه نه اونطوری که کدر دیده میشه تنظیمات tv تو روز با تنظیمات همون tv توشب فرق میکنه یکم باهاش ور برین دستتون میاد قلق کار

ممنون ولی امتحان کردم زیاد فرقی نکرد فقط کم کردن کنتراست بهتره که اونم یه کم غیر نرمال میکنه رنگ صفحه رو
برو تو تنظیمان Display Settings اون گزینه RGB Full Range HDMI رو روی حالت Limited تنظیم کن . حالت RGB Full کنتراست بیشتری ارائه میده و در قبالش رنگها رو پر رنگ تر، کدرتر و مشکی تر میکنه . مثلا یه محیط تاریک در هر بازی رو میتونی روی این دو حالت امتحان کنی و نتیجش رو ببینی! اگر روی حالت RGB Full قرار داشته باشه تاریک تر از اون چیزی که هست نشون داده میشه در واقع کمی نور محیط رو به خاطر القای کنتراست بیشتر کم میکنه و رنگها به مشکی تمایل پیدا میکنن!
یک دنیا تشکر این کاری که فرمودین رو امشب امتحان میکنم جوابشو میدم
باور کنین سیاهی زیادش کلافم کرده#:-s
دوستان از بازی های انحصاری که تو ps3 هست خیلی بیشتر از 360 خوشم اومد ولی خداوکیلی فارق از تعصب 360 تصویر روشن و رنگ های بهتری داره یه مقدار خیلی کمی هم AA بیشتری به نظرم داره یا شاید نویز تصویر ( تو هم رفتن رنگ ها حالا اصطلاحشو نمیدونم ) بیشتره...

pedram.m

کاربر سایت
Mar 18, 2010
25
نام
پدرام
سلام

دوستان امروز یه مشکل عجیب برای دستگاهم پیش اومد .

وقتی دستگاه رو روشن کردم طبق معمول به قسمت منو رفت اما چند ثانیه بعد تصویرکاملا سیاه شد ولی دوباره تصویر امد (این عمل ممتدا تکرار میشه)

اخرین ورزن رو با خوده دستگاه اپدیت کردم .البته 1 بار در حین دانلود اتصال قطع شد و دوباره امتحان کردم .

دستگاه دیویدی بدون مشکل کار میکنه یعنی بعید میدونم مشکل از تی وی باشه .(hdmiنیست)

اسلیم g 120 دارم تا به حال اقدامی برای کپی کردن نکردم .

ایا امیدی بهش هست یا نه ؟؟؟؟؟؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام

دوستان امروز یه مشکل عجیب برای دستگاهم پیش اومد .

وقتی دستگاه رو روشن کردم طبق معمول به قسمت منو رفت اما چند ثانیه بعد تصویرکاملا سیاه شد ولی دوباره تصویر امد (این عمل ممتدا تکرار میشه)

اخرین ورزن رو با خوده دستگاه اپدیت کردم .البته 1 بار در حین دانلود اتصال قطع شد و دوباره امتحان کردم .

دستگاه دیویدی بدون مشکل کار میکنه یعنی بعید میدونم مشکل از تی وی باشه .(hdmiنیست)

اسلیم g 120 دارم تا به حال اقدامی برای کپی کردن نکردم .

ایا امیدی بهش هست یا نه ؟؟؟؟؟؟
من این مشکل رو با کابل HDMI داشتم کابل رو که عوض کردم مشکل درست شد... شاید مشکل تو هم از کابل باشه.

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
سلام من کنسول رو هک کردم اما بازی کیلزون 2و3 رو اریج گرفتم.حالا وقتی کیلزون 3 رو میزارم تو دستگاه(نصبش نمیکنم از رو سی دی ران میشه) توی کمپین حدود -10 دقیقه دمو با سرعت بسار کمی پخش میشه شاید در حد 1فریم در 10 ثانیه. البته توی بقیه قسمتا خوبه.

msm_jaamejam

کاربر سایت
Jul 9, 2007
167
نام
Arash
ســـــــــــــلام عسیسای من
آقا من 2 تا سوال دارم
احتمالا همین امروز فردا دارم موو میخرم
اولین سوالم اینه که هر موو واسه چند نفره ؟
اگر واسه یه نفره من میتونم بازی های دو نفره هر دو نفر همزمان بازی کنیم ؟
مثلا نهایتا دو تا موو بخرم که بتونیم یه بازی دو نفره مثلTop SPin 4 را بازی کنیم ... ؟

دومین سوالم :

یه لطفی بکنید 4 تا بازی محشر بهم معرفی کنید که توی خونه انرژی بده مامانم خیلی بهم گیر داده میگه آخه این چیه میخوای کلی پول بدی واسش ...
یه جوری باشه بازی که ته بازی باشه انرژی بده و یه جورایی مامانم ببینه اقلا دیگه گیر نده بهم ...
بازی هایی میخوام که روانیم کنه بزنه داغونم کنه میخوام کرک و پرم بریزه

ممنون میشم کمکم کنید

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
هر موو برای یک نفره
نه نمیشه هی باید تنظیمش کنی که دسته 2 بشه بعد نوبت شما شد دسته 1 بشه که کلا دردسره
خب آره میتونی استفاده کنی حتی بعضی بازی های تک نفره برای بهتر شدن بازی 2 تا موو لازم دارن
==============
sport champions خودش 6 تا بازی داره
اگه میتونی از store خرید کنی برو بازی کنگفو لایو رو بخر وحشتناک عرقتو در میاره آخر هیجان و خنده هم هستش فکر کنم 15 دلاره
تا اون حد میخوای خشن باشه برو کیلزون 3 رزیدنت اویل 5 (البته آپدیت شده) یا start the party که هم به درد خودت میخوره هم به درد بچه های کم سن و سال
فکر کنم رزیستنس 3 هم ساپورت کنه موو رو

msm_jaamejam

کاربر سایت
Jul 9, 2007
167
نام
Arash
ممنون خیلی لطف کردی که جواب دادی ، افزودن اعتبار کمترین کاری بود که میتونستم انجام بدم ... بازم تشکر
یه سوال دیگه :
پس شما میگی من دو تا موو نخرم همون یکی کافیه ... ! چون اگر دو تا بخرم سخته دو نفری بازی کردن !!!

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
سلام

من ps3 ylod کرده و... سشوار هم گرفتم بار اول 3-4 روزی کار کرد اما دیگه الان به نیم ساعت هم نمیکشه
آیا راهی داره درست شه یا دکوریش کنم؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام

من ps3 ylod کرده و... سشوار هم گرفتم بار اول 3-4 روزی کار کرد اما دیگه الان به نیم ساعت هم نمیکشه
آیا راهی داره درست شه یا دکوریش کنم؟
یا همونجوری ردش کنین بره
یا دل و رودش رو بریزین بیرون جدا جدا بفروشین
ببینین کدوم براتون میصرفه
دیگه زیاد نمیتونین روش حساب کنین

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ممنون خیلی لطف کردی که جواب دادی ، افزودن اعتبار کمترین کاری بود که میتونستم انجام بدم ... بازم تشکر
یه سوال دیگه :
پس شما میگی من دو تا موو نخرم همون یکی کافیه ... ! چون اگر دو تا بخرم سخته دو نفری بازی کردن !!!
ببینید با همون یکی هم کارتون راه میوفته ولی بعضی بازی های sport champions 2 تا موو باشن جالبتر میشن مثل تیر اندازی با کمان والیبال مبارزه تن به تن اینا هم با یکی هستن هم با 2 تا
به نظرم اگه میتونی 2 تا بخر به درد بخوره من تو والیبالش اذیت میشم با یکی خیلی خستم میکنه
=============
کارایی ps eye به جز بازی به فیلمبرداری عکس گرفتن و استفاده از میکروفونشه که اینم باید برنامه eye create رو از استور دانلود کنی
اینجا محل صحبت کردن غیر از مسائل هکه منم اصلا از هک و نحوه استفاده ازش سر در نمیارم شما برو تو قسمت jailbreak و اونجا بپرس هستن کسایی که کمکت کنن شاید بتونن بهت بگن چجوری به اون برنامه ها برسی
بابت اعتبار هم ممنون

msm_jaamejam

کاربر سایت
Jul 9, 2007
167
نام
Arash
ببینید با همون یکی هم کارتون راه میوفته ولی بعضی بازی های sport champions 2 تا موو باشن جالبتر میشن مثل تیر اندازی با کمان والیبال مبارزه تن به تن اینا هم با یکی هستن هم با 2 تا
به نظرم اگه میتونی 2 تا بخر به درد بخوره من تو والیبالش اذیت میشم با یکی خیلی خستم میکنه
=============
کارایی ps eye به جز بازی به فیلمبرداری عکس گرفتن و استفاده از میکروفونشه که اینم باید برنامه eye create رو از استور دانلود کنی
اینجا محل صحبت کردن غیر از مسائل هکه منم اصلا از هک و نحوه استفاده ازش سر در نمیارم شما برو تو قسمت jailbreak و اونجا بپرس هستن کسایی که کمکت کنن شاید بتونن بهت بگن چجوری به اون برنامه ها برسی
بابت اعتبار هم ممنون

با تشکر از شما خیلی خیلی شرمنده کردید ،
پس من فقط یه PS EYE میخرم با دو تا MOVE که کارم راه بیفته ،
ممنون ...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
با تشکر از شما خیلی خیلی شرمنده کردید ،
پس من فقط یه PS EYE میخرم با دو تا MOVE که کارم راه بیفته ،
ممنون ...
خواهش میکنم دشمنتون شرمنده
آره همینا کارتون رو راه میندازه و بعدا تو آینده navigation هم تهیه کنید تا پکتون کامل بشه منم بعدا میخوام navigation رو بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر