هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Bezmenon

کاربر سایت
Jan 12, 2011
127
PS3 Fat

1.فت 40 گیگ چند گیگ حافظه مفید داره؟
2:PS3 fat به جز 40 و 80 دیگه چه سایز هایی وجود داره؟
3:برای من که تا الان FPS با دسته بازی نکردم کدوم بهتر و راحت تره؟
Killzone 3 VS Call of Duty:Black ops

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من تيكن 2 رو از psn اروپا دانلود كردم و يه بازي ديگه واسه ps1 اما حس ميكنم سرعته بازي كندتر از موقعي هست كه توي كامپيوتر با مبدل بازي ميكردم!!!رفتم توي يو---ب و نسخه آمريكاي تيكن 2 رو كه يه نفر توي كنسولش داشت نگاه كردم سرعتش مثله همون كامپيوتر بود!!!
حالا اگه من اكانت امريكا بسازم و كارت هم بخرم و از psn امريكا دانلود كنم بازي اجرا ميشه با توجه به اينكه كنسولم اروپاست؟؟؟
tanks----------------------------

من فقط جواب سوالتون رو میدم چون احتمالا مشکل اونی نیست که فکر میکنید !

بله میشه اکانت ربطی به ریجن کنسول نداره ، تنها چیزی که به ریجن کنسول ربط داره فیلم بلوری یا DVD اورجینال هست که باید با ریجن دستگاه هم خونی داشته باشه !

---------- نوشته در 09:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 PM ارسال شده بود ----------

1.فت 40 گیگ چند گیگ حافظه مفید داره؟
2:PS3 fat به جز 40 و 80 دیگه چه سایز هایی وجود داره؟
3:برای من که تا الان FPS با دسته بازی نکردم کدوم بهتر و راحت تره؟
Killzone 3 VS Call of Duty:Black ops

1- فکر میکنم 37 گیگ !
2- یه 20گیگ بود که الان عمرا پیدا نمیشه ، 40 ، 60 ، 80 ، 120 ،160، 250 ، 350 یا 300 هم قراره بیاد حالا نمیدونم اومده یا نه ! از 120 به عقب دیگه تولید نمیشه + خود 120 گیگ !

3-فرقی نمیکنن !

Bezmenon

کاربر سایت
Jan 12, 2011
127
PS3 Fat

من فقط جواب سوالتون رو میدم چون احتمالا مشکل اونی نیست که فکر میکنید !

بله میشه اکانت ربطی به ریجن کنسول نداره ، تنها چیزی که به ریجن کنسول ربط داره فیلم بلوری یا DVD اورجینال هست که باید با ریجن دستگاه هم خونی داشته باشه !
این رجین هم داستان شده ها!

---------- نوشته در 09:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 PM ارسال شده بود ----------

1- فکر میکنم 37 گیگ !
2- یه 20گیگ بود که الان عمرا پیدا نمیشه ، 40 ، 60 ، 80 ، 120 ،160، 250 ، 350 یا 300 هم قراره بیاد حالا نمیدونم اومده یا نه ! از 120 به عقب دیگه تولید نمیشه + خود 120 گیگ !

3-فرقی نمیکنن !
کسی نیست قیمت تمام یا بعضی از این بازی هارو داشته باشه!
ممنون

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
کمکم کنید

دوستان دستگاه من امروز که روشنش کردم وخواستم دیسک رو داخلش بذارم دستگاه دیسک رو نمی کشید داخل نمی دونم چش شده هر چقدر هم تمیزش کردم گفتم شاید خاک گرفته فایده نداشتخواهشمندم دوستانی که قبلا این مشکل براشون پیش امده و یا اطلاعاتی دارند منو در جریان بذارند

wildfire

کاربر سایت
Sep 9, 2011
204
نام
مصطفی
بترکه چشم حسود:d
کله وسایله خونه ی ما محافظ برق داره.اون تلویزیون هم سوخت داشت ولی سوخت.گفتند احتمالا مشکل داشته از کارخونه اومده
حالا اگه کنسول هم این اتفاق بیوفته که دیگه باید خر بیارم باقالی بار کنم که:d
یعنی دسته ما به هیچی بند نیست!!!
l-):d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام این هارد داخلی کدوم بهتره؟؟
http://kimiaonline.com/UI/ProductDetail.aspx?PID=236
http://kimiaonline.com/UI/ProductDetail.aspx?PID=235
تو اجرای بازیها 7200و RPM 5400فرق میکنه؟؟
بله دوست عزیز واقعا فرق زیادی با هم دارند
7200 دور سرعت بالاتری در خواندن و نوشتن نسبت به 5200 دور داره
و میتونه چند ثانیه یا کمتر یا بیشتر تو لودینگ ها و بارگذاری تسکچر ها کمک کنه و موثر واقع بشه

---------- نوشته در 12:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:52 PM ارسال شده بود ----------

دوستان دستگاه من امروز که روشنش کردم وخواستم دیسک رو داخلش بذارم دستگاه دیسک رو نمی کشید داخل نمی دونم چش شده هر چقدر هم تمیزش کردم گفتم شاید خاک گرفته فایده نداشتخواهشمندم دوستانی که قبلا این مشکل براشون پیش امده و یا اطلاعاتی دارند منو در جریان بذارند
دوست عزیز شما دستگاهتون چی هستش؟؟
ببین دیسک داخل کنسول نمونده؟؟میتونی چراغ کنار دکمه ایجکت روی کنسولو نگاه کنی اگه روشنه دیسک داخله و دیسکو داخل نمی کشه
ولی اگه روشن نیست و خالی هستش شاید مکنده درایوت یا موتورش خراب شده باشه که گیرت میاد ولی از روی درایو هایی که لنزشون خراب میشه میتونی برداری

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
بله دوست عزیز واقعا فرق زیادی با هم دارند
7200 دور سرعت بالاتری در خواندن و نوشتن نسبت به 5200 دور داره
و میتونه چند ثانیه یا کمتر یا بیشتر تو لودینگ ها و بارگذاری تسکچر ها کمک کنه و موثر واقع بشه

پس آقا نیما اونی که 7200 هستش قیمتش هم مناسبه بگیرم؟؟

soheil_julio

کاربر سایت
Sep 1, 2010
33
یه سوال دارم لطفا دوستان کمک کنن ..یه هارد اکسترنال گرفتم..1 ترابایتwd..برای اینکه توسط ps3 قابل شناسایی باشه فرمتش رو fat32 کردم..ولی الان دیگه تقریبا بی استفاده شده..چون نمیتونم توش فیلم های fhd که بیش تر از 4 گیگ حجم دارن بریزم..حالا سوالم اینه..راهی هست که بشه کل هارد رو دو پارتیشن کرد؟یکی مثلا 300 گیگ fat32(برای ps3) بعدیشم 700 گیگ به فرمت ntfs برای کارای دیگم..بعد تو این حالت ps3 اون پارتیشن 300 گیگی که fat32 هست رو تشخیص میده یا نه؟
مرسی

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,578
نام
امیر
سلام.. من Ps3 ندارم ولی دوستم 33تا پلاتینیوم گرفته! می خواستم بدونم الان کاره خیلی شاخی کرده؟ کسی توی بازیسنتر بیشتر گرفته؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,941
نام
malek
با سلام خدمت اساتید.
ps3 بنده(fat 40gig) امروز وقتی خاستم روشنش کنم چراغ قرمزش مدام داره چشمک میزنه و روشن نمیشه(چشمک زدن همچنان ادامه دارد).از پشت خاموشش کردم و وقتی دوباره دکمه پشتیشو زدم که روشن بشه با کمال تعجب اینبار از همون اول شروع به چشمک زدن کرد و ps3 هم روشن نمیشه.دکمه روشن شدن رو هم گرفتم و هر جوری امتحان کردم فرقی نمیکنه و اصلا صدای بوقم نمیده.فقط وقتی دگمه بلوری رو میزنم فقط صدای بوق میده.مشکلش چیه؟

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
یه سوال دارم لطفا دوستان کمک کنن ..یه هارد اکسترنال گرفتم..1 ترابایتwd..برای اینکه توسط ps3 قابل شناسایی باشه فرمتش رو fat32 کردم..ولی الان دیگه تقریبا بی استفاده شده..چون نمیتونم توش فیلم های fhd که بیش تر از 4 گیگ حجم دارن بریزم..حالا سوالم اینه..راهی هست که بشه کل هارد رو دو پارتیشن کرد؟یکی مثلا 300 گیگ fat32(برای ps3) بعدیشم 700 گیگ به فرمت ntfs برای کارای دیگم..بعد تو این حالت ps3 اون پارتیشن 300 گیگی که fat32 هست رو تشخیص میده یا نه؟
مرسی

سلام هار منم عین مال توست منم دو پارتیشن کردم با این برنامه Ps3 هم اون پارتیشنی که fat32 هست میشناسه و 300 هم واسه ps3 خیلی کمه 500 و 430 کن
اینم لینکش فقط اون home edition رو دانلود کن
http://www.partitionwizard.com/download.html
اول هاردت رو فرمت کن فرمتش رو unallocated کن بعد روی اون کلیک create رو بزن بعد تو زیر size an location به مقدار دلخواهت انتخاب کن متناسب با فرمتی که میخوای ok رو بزن باز هم unallocated میبینی اونو هم مثل اولی فرمت کن apply رو بزن و تمام

در ضمن به این تاپیک هم برو شاید نیاز نباشه دو پارتیشن کپی همون NTFS استفاده کن;)

آخرین ویرایش:

soheil_julio

کاربر سایت
Sep 1, 2010
33
سلام هار منم عین مال توست منم دو پارتیشن کردم با این برنامه Ps3 هم اون پارتیشنی که fat32 هست میشناسه و 300 هم واسه ps3 خیلی کمه 500 و 430 کن
اینم لینکش فقط اون home edition رو دانلود کن
http://www.partitionwizard.com/download.html
اول هاردت رو فرمت کن فرمتش رو unallocated کن بعد روی اون کلیک create رو بزن بعد تو زیر size an location به مقدار دلخواهت انتخاب کن متناسب با فرمتی که میخوای ok رو بزن باز هم unallocated میبینی اونو هم مثل اولی فرمت کن apply رو بزن و تمام

در ضمن به این تاپیک هم برو شاید نیاز نباشه دو پارتیشن کپی همون NTFS استفاده کن;)

مرسی دوست خوبم از راهنماییه کاملت..تایپیکیم که مد نظرت بود کاملا مفید بود ولی عیبش اینه که مثلا اگه بخوای بازی کپی اجرا کنی مستقیما نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر