هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

gerrardm

کاربر سایت
Aug 25, 2010
163
نام
متین
قبل این که بری تو قسمت فیلم یا عکس رو اون شکل usb که زده اونجا یه مثلث بزن...بد displlay allرو بزن
خیلی خیلی ممنون دمت گرم :x یک سوال دیگه برای زیر نویس باید چیکار کنیم (فارسی یا انگلیسی فرقی نمی کنه )

gerrardm

کاربر سایت
Aug 25, 2010
163
نام
متین
فیلمت فرمتش چیه؟؟! اگه زیر نویس داشته باشه هنگام پخش مثلث بزن بد subtitle رو بزن ...
AVI فرمتش اینکارا کردم ولی میگه زیرنویس نیست فرمت زیرنویس هم SRT هست باید فرمت زیرنویس خاص باشه؟

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
اصلاً هم سوالت خنده دار و مسخره نیست.
شاید یه کم دیر اینو دیدم و جواب دادم ولی برای اونا که دوست دارن بدونن که PS3 دقیقاً یک کامپیوتره. CPU, Hard, RAM, VGA, OS و ... داره.
Tomboy عزیز باید بگم که 256MB حافظه RAM و 256MB حافظه گرافیکی VRAM داره.
کارت گرافیکیش هم NVIDIA 500MHZ هستش.
عزیز لطف کن شما که میای اینجا مشحصات سخت افزاری میزاری بعد لینک هم میدی لطف کن برو همون لینک که خودت گزاشتی رو بخون . اطلاعاتی گه گزاشتی غلط هستش(با توجه به لینک خودت) حداقا وقت نداری بخونی یه کپی پیست کن از همون سایت

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام دوستان . من میخوام کنسول بگیرم . ولی بین xbox و ps3 موندم . کدوم رو بگیرم . ؟؟؟؟؟؟پول بازی اورجینال رو هم ندارمبا اینکه الان مثل هم شده اند . هر دو نمیشه بازی جدید رو انجام داد . میشه راهنمایی کنید که کدوم -- میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ من برم بخرم / ممنون . یدونه ps3 320 گیرم اومده 380 در هد آک هست یا برم 360 اسلیم بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
سلام دوستان . من میخوام کنسول بگیرم . ولی بین xbox و ps3 موندم . کدوم رو بگیرم . ؟؟؟؟؟؟پول بازی اورجینال رو هم ندارم با اینکه الان مثل هم شده اند . هر دو نمیشه بازی جدید رو انجام داد . میشه راهنمایی کنید که کدوم -- میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ من برم بخرم / ممنون . یدونه ps3 320 گیرم اومده 380 در هد آک هست یا برم 360 اسلیم بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز از من میشنوی یدونه ps3 slim بگیر چون انحصاری زیاد داره بقیه multiplatformها هم که هست اینم بگم ps3خریدی باید به فکر یدونه هارد اکسترنال و یه بازی اورجینال باشی واسه بازیهاش xbox هم انحصاری کم داره دم به دم هم اپدیت میاد بهش هی باید 20 تومن بذاری زمین اگه هم اهل انلاین نیستی همون اول بده هکش کنن بشین حالش رو ببر
اون slim هم 380 خوبه بگیر نذار از دستت بره تو آینده هم یدونه x360 slim بگیر برای multi platform همراه با kinect چون هنوز game به اون صورت توپ واسه kinect نیومده
کلام آخر : الان ps3 بگیر با انحصاریاش 6 ماه اینا مشغول باش پولات هم جمع کن بعد 6 ماه برو x360 بگیر برای multiplatform

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام دوستان . من میخوام کنسول بگیرم . ولی بین xbox و ps3 موندم . کدوم رو بگیرم . ؟؟؟؟؟؟پول بازی اورجینال رو هم ندارمبا اینکه الان مثل هم شده اند . هر دو نمیشه بازی جدید رو انجام داد . میشه راهنمایی کنید که کدوم -- میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ من برم بخرم / ممنون . یدونه ps3 320 گیرم اومده 380 در هد آک هست یا برم 360 اسلیم بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
XBOX 360 Slim
برو حالشو ببر هم آنلاین هم کپی:d ایرانی هم که از آسمون می ریزه.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان
PS3 40 دارم باید 37 گیگ فضای آزاد نشون بده ولی 29 نشون میده بازی هم رو هارده نصب نیست
نمیتونم اون 8 گیگ رو پیدا کنم راهنماییم کنید
ممنون :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر