هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
سلام
ما یه تلویزیون c7770 داریم سامسونگ 3d هست سه یعدی می خوایم فیلم سه بعدی ببینیم توش بهمون گفتن ps3 فیلم سه بعدی پخش میکنه یعنی قابلیت پخش سه بعدی داره خوب ایا همه فیلم ها رو جواب می ده و ارزش خرید داره به جای سینمای خانگی
ما سینمای خانگی معمولی داریم و سوال اصلیم اینه که فقط به منظور استفاده پخش 3d می خوایمش نه گیمینگ

من خودم هم ps3 دارم هم بلوری پلیر ولی ps3 چون کابل HDMI 1.4 رو ساپورت نمیکنه کیفیت 3D که پخش میکنه HD هست ولی FULL HD نیستش من پیشنهاد میکنم شما یه بلو ری پلیر بگیری بهتر باشه

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
چی؟!!! ساپورت میکنه آقا.....:d

من که تو چند سایت ها خونده بودم این طوری نوشته بود . خودم تست میکنم حتما میام نتیجش رو میگم .
اینم از محدودیت های دیگه :

با منتشر شدن آپدیت 3.50 برای PS3،می توانید فیلم های Blu-Ray را در کنسول تان مشاهده کنید؛با این حال مسائل کوچکی وجود دارد که باید به آن توجه شود.اولین نکته که قابل توجه است،کم شدن صدای فیلم ها در حین پخش به وسیله ی PS3 می باشد.سایت Blu-Ray.com به وسیله ی یک تست مشخص کرده که وقتی فیلم ها به صورت سه بعدی پخش می شوند،صدای آن در دالبی دیجیتال پخش می شود،در صورتی که کنسول شما (با توجه به آپدیت 3.50) بر روی Dolby TrueHD تنظیم شده است.به عبارتی دیگر،صدای فیلم مورد نظر به همان اندازه که باید باشد،مطلوب نیست.(در این جا می توان به جمله ی "ما چیزی را از دست می دهیم تا چیزی را بدست بیاوریم" اشاره کرد!) در این جا،ما HD Audio را برای پخش سه بعدی از دست خواهیم داد.

در متن زیر محدودیت های Blu-Ray سه بعدی را که توسط سونی منتشر شده است را می خوانید:

• صفحه نمایش سه بعدی برخی از عناصر همانند منو ها و زیر نویس ها ممکن است بر روی PS3 نسبت به سایر دستگاه های پخش سه بعدی متفاوت باشد.
  • بسته به نوع محتوا،برخی Blu-Ray Java دارای ویژگی هایی همچون BONUSVIEW و BD-LIVE می باشند که ممکن است به صورت سه بعدی و یا حتی به صورت صحیح در سیستم PS3 اجرا نشوند.(BONUSVIEW یک قابلیت برای اجرای دو تصویر جدای سه بعدی در یک صفحه نمایش است)
  • وقتی Dolby TrueHD به عنوان فرمت صوتی انتخاب می شود،صدا به طور اتوماتیک در هنگام پخش فیلم از Blu-Ray 3D بر روی دالبی دیجیتال تنظیم می شود.
  • هنگامی که DTS-HD به عنوان فرمت صوتی انتخاب می شود،صدا به حالت DTS (به هنگام پخش فیلم) تنظیم می شود.
در حالی که CNET استرالیا به نظر می آمد که عرضه ی دو دیسک Monster House و Cloudy With A Chance Of Meatballs را تایید می کرد (که توسط سونی نیز تایید شد)؛نکته ی جالب این جا بود که این دو انیمیشن بر روی مدل های قدیمی 40 گیگ و 60 گیگ PS3 کار نمی کند!

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
این خبره شما بره موقعیه که تاز 3.50 اومده بود تقریبا 1 سال پیش!!! الان بره دیدن 3D باید 3.60 باشی.... تازه شما دفتر چه PS3 رو دیدی؟!!هم صدای دالبی 7.1 هم تصویر 1080و 3D..ساپورت میکنه:|

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
این خبره شما بره موقعیه که تاز 3.50 اومده بود تقریبا 1 سال پیش!!! الان بره دیدن 3D باید 3.60 باشی.... تازه شما دفتر چه PS3 رو دیدی؟!!هم صدای دالبی 7.1 هم تصویر 1080و 3D..ساپورت میکنه:|
بله عزیز مگه من گفتم اینا رو ساپورت نمیکنه؟؟؟ ولی در هنگام پخش 3D یک سری محدودیت های سخت افزاری داره . در ضمن من روی فریور 3.70 گفتم و ورژ« دستگاه هم همینه

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بله عزیز مگه من گفتم اینا رو ساپورت نمیکنه؟؟؟ ولی در هنگام پخش 3D یک سری محدودیت های سخت افزاری داره . در ضمن من روی فریور 3.70 گفتم و ورژ« دستگاه هم همینه

PS3 Slim کاملاً از HDMI 1.4 پشتیبانی می کنه. PS3 های فت فقط 1.3 هستند.

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
PS3 Slim کاملاً از HDMI 1.4 پشتیبانی می کنه. PS3 های فت فقط 1.3 هستند.

برا من fat هست. پس به خاطر همینه که تست کردم پشتیبانی نکرد.

البته اینم اضافه کنم پیدا کردن کابل 1.4 اورجینال خیلی سخته . من خودم چند روز پیش کل پایتخت رو زیرو رو کردم تا بتونم پیدا کنم

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
دوستان ps3 slim به صورت عادی بعد از مثلاً حدود 30 دقیقه بازی کردن چقدر گرم میشه!؟فن هاش درجه بندی اوتومات داره!؟
دوست عزیز کلا اسلیم نسبت به فت خیلی خیلی بیشتر داغ میکنه و زیاد هم جای نگرانی نداره.همون 30 دقیقه ای رو که شما میگید زیاد داغ میکنه به دلیل ضعیف بودن فن ها و کوچک بودن فضای دستگاه . فن های دستگاه با توجه به گرم شدن قطعات و دمای محیط تغییر میکنه که خودش به طور اتومات تنظیم میشه و نهایتا به دور max میرسه

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
دوستان چطوری میه با وایلرس Lan Party راه انداخت؟ من یه Access Point دارم چطوری میتونم این کارو بکنم؟اصلا امکانش هست که با وایلرس ان پارتی ساخت؟

gentleman_ps

کاربر سایت
Dec 4, 2007
114
امروز موقعی که داخل بازی بودم خواستم از بازی به محیط XMB برم که دستگاه هنگ کرد و بوق زد ری استارت شد از اون موقع هر بار که دستگاه رو روشن میکنم یکی دو دقیقه طول میکشه تا دستگاه بالا بیاد و تصویر بیاد مشکلش چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر