هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

mehdi3x

کاربر سایت
Sep 11, 2008
166
3.60 به زود داره کپی خور میشه دیگه چه برسه به 3.66 ، تازه امروز 3.70 هم اومد !

---------- نوشته در 03:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 AM ارسال شده بود ----------

خب ببین پشت جعبش چی نوشته ! معمولا مینویسه 720p یا 1080p و...

مگه همه ps ها 1080 رو پشتیبانی نمی کنند؟

reza9622003

کاربر سایت
May 7, 2011
54
-

سلام دوستان من قبلا هم این مشکلم رو در اینجا مطرح کرده بودم !

بعد از 1 ماه هنوز هیچ راه حلی براش پیدا نکردم :

مشکل من اینه که من یه PS3 دارم و وقتی با کابل HDMI اون رو به مانیتور W2261vp LG وصل میکنم

هیچ گونه تصویر یا صدایی به من نمیده ! Power رو نگه میدارم تا صدای 2تا سوت بده اما بازم تصویر نمیده !

جالب اینه که وقتی کابل رو از دستگاه ها جدا میکنم میزنه : Cheaking Cables ...

یعنی وقتی وصل میکنم متوجه میشه که وصل هست ! تا الان هم 3 تا کابل خریدم و هیچ جوره ربطی به اون نداره !

جالب اینجاست که وقتی Ps3 رو به HD TV وصل میکنم هیچ گونه مشکلی ندارم ....

LCD رو هم برای گارانتی فرستادم اونا گفتن هیچ مشکلی نداره ! دارم کلافه میشم !!!!

یکی کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک کنه لطفا :((

سلام عزیز.من 2 ماه پیش این مانیتور خریدم.وقتی که از جعبش در آوردم اولین کاری که کردم با کابل hdmi وصل کردم ps3 ولی نه صدا داد نه تصویر.با کلید پاور هم 2 ثانیه نگه داشتم و دو بیپ هم ریست کردم ولی نشد.بعدش آوردم کامپیوترمو با کابل dvi وصل کردم به مانیتور.هم زمان که که کامپیتور با dvi وصل بود ps3 با hdmi وصل کردم و روشن کردم و دیدم که تصویر با تایید 1080p اومد و دیگه برای همیشه hdmi رو شناخت.
شما هم همین کارو بکن البته کابل هاتم چک کن کامل جا زده باشی و همین تور کابل hdmi ورژن 1.3 باشه

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
وقتی که DVI وصل هست که کلا اصلا انگار چیزی بهش وصل نیست !!! هرچی Source رو میزنم صفحه چند ثانیه سیاه میشه بعدش بر میگرده رو DVI !

آخه جالبیش اینه که مشکل نه از کابله ! نه از کنسول نه از ال سی دی !!!! از چیه پس ؟ من تعجب میکنم ! ال سی دی رو برای گارانتی فرستادم گفتن سالمه ... !

لعنت به این شانس ما ... هرکی این LCD رو داره راضیه ... ماله من اینجوریه ....!!!!!!!

AMIRATA RH

کاربر سایت
Jul 26, 2011
77
نام
AMIRATA`
HELP

من بازی ninja gaiden 2 رو گرفتم بعضی موقع ها بازی هنگ میکنه منم مجبور میشم از برق بکشمش (دکمه پاورم نگه داشتم ولی بازم نمیشه)مشکل از چیه؟
:-s:-s

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
وقتی که DVI وصل هست که کلا اصلا انگار چیزی بهش وصل نیست !!! هرچی Source رو میزنم صفحه چند ثانیه سیاه میشه بعدش بر میگرده رو DVI !

آخه جالبیش اینه که مشکل نه از کابله ! نه از کنسول نه از ال سی دی !!!! از چیه پس ؟ من تعجب میکنم ! ال سی دی رو برای گارانتی فرستادم گفتن سالمه ... !

لعنت به این شانس ما ... هرکی این LCD رو داره راضیه ... ماله من اینجوریه ....!!!!!!!
والا منم این مانیتور رو دارم هم Dvi وصل هستش و هم HDMI با دکمه source هم به راحتی سوییچ میشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منم دارم میگم همه دارن و مشکلی ندارن !! ولی برای من اینجوریه !!!!!!!!! اخه چرا !؟ خیلی غیر عادیه ...

شما فیش را عوض کن ببین درست میشه یا نه امکان داره از کابلت باشه یک امتحانی کن ببینم درست میشه یا نه

reza9622003

کاربر سایت
May 7, 2011
54
منم دارم میگم همه دارن و مشکلی ندارن !! ولی برای من اینجوریه !!!!!!!!! اخه چرا !؟ خیلی غیر عادیه ...
خوب شما دیگه آخرین راه حل اجرا کن.اگر کارت گرافیکت hdmi ساپورت میکنه کامپیتورتو با hdmi یا سوکت vga وصل کن و ps3 با تبدیل hdmi به dvi وصل کن

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
اگه به کابل باشه تاحالا 3تا کابل خریدم و تقریبا 30 تومن ضرر کردم حالا مهم نیست !

مانیتور من VGA هم داره وصل میکنم بهش ... برای HDMI به DVI دیگه باید تصویر بده دیگه ؟

شما سایتی برای فروش چنین تبدیل هایی سراغ دارین ؟ اگه پ.خ بدین به من خوشحال میشم

kagaya

کاربر سایت
Jul 16, 2006
4
نام
مجید
سلام. من چند ماه پیش یه ps3 160 gig خریدم .هک شد و مشکلی نداره اما وقتی سی دی یا دی وی دی یه فلش میزارم نه عکس نه آهنگ و نه فیلم نشون میده .هیچ پسوندی را نشون نمیده.
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام. من چند ماه پیش یه ps3 160 gig خریدم .هک شد و مشکلی نداره اما وقتی سی دی یا دی وی دی یه فلش میزارم نه عکس نه آهنگ و نه فیلم نشون میده .هیچ پسوندی را نشون نمیده.کسی میتونه راهنمایی کنه؟
شما به یو اس بی فلش وصل من بد مثلث بزن بدdisplay all رو بزن همهم چی رو نشون میدی و میتونی کپیش کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر