هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
بنده 160 گیگ اسلیم دارم و MKV 1080P رو پخش میکنه تو مولتی من 2.00.03 که آخرین ورژن هست

شروین عزیز خیلی ممنون از جوابت
فقط زیرنویس چی ؟ فکر کنم با srt فارسی مشکل داشته باشه دیگه ؟ تست کردین ؟
و مورد بعدی اینکه موقع پخش mkv ها ، لگ نداره و روان پخش می کنه ؟
دوباره هم خیلی ممنونم .

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
شروین عزیز خیلی ممنون از جوابت
فقط زیرنویس چی ؟ فکر کنم با srt فارسی مشکل داشته باشه دیگه ؟ تست کردین ؟
و مورد بعدی اینکه موقع پخش mkv ها ، لگ نداره و روان پخش می کنه ؟
دوباره هم خیلی ممنونم .
بله با زیر نویس فارسی مشکل داره که اینم راه داره که میتونی بری اینجا

در مورد روان پخش شدن باید عرض کنم من فقط تست کردم برای چند دقیقه نشستم کامل تماشا کنم ولی تا انجایی که دیدم روان پخش شد

fery903

کاربر سایت
Apr 18, 2007
7
درود

نمیدونم اینجا جاش هست برای این سوال:

من یه اسلیم جیل بریک 3.55 دارم و روش گیگا منیجر نصب هست با ftp از روی یه هارد ntfs که روش بازی دارم از pc ورش بازی رو کپی میکنم و رو دستگاه تو لیست بازی ها میاد و اجرا میکنم شروع میکنه ولی صفحه سیاه میشه و باید حتما با دگمه ps3 ازش بیرون بیام .میشه راهنمایی بکنید که چطور بازی مورد نظرم رو با ftp کپی کنم و رو دستگاه اجرا کنم.

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
سلام دوستان من قبلا هم این مشکلم رو در اینجا مطرح کرده بودم !

بعد از 1 ماه هنوز هیچ راه حلی براش پیدا نکردم :

مشکل من اینه که من یه PS3 دارم و وقتی با کابل HDMI اون رو به مانیتور W2261vp LG وصل میکنم

هیچ گونه تصویر یا صدایی به من نمیده ! Power رو نگه میدارم تا صدای 2تا سوت بده اما بازم تصویر نمیده !

جالب اینه که وقتی کابل رو از دستگاه ها جدا میکنم میزنه : Cheaking Cables ...

یعنی وقتی وصل میکنم متوجه میشه که وصل هست ! تا الان هم 3 تا کابل خریدم و هیچ جوره ربطی به اون نداره !

جالب اینجاست که وقتی Ps3 رو به HD TV وصل میکنم هیچ گونه مشکلی ندارم ....

LCD رو هم برای گارانتی فرستادم اونا گفتن هیچ مشکلی نداره ! دارم کلافه میشم !!!!

یکی کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک کنه لطفا :((

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام دوستان من قبلا هم این مشکلم رو در اینجا مطرح کرده بودم !

بعد از 1 ماه هنوز هیچ راه حلی براش پیدا نکردم :

مشکل من اینه که من یه PS3 دارم و وقتی با کابل HDMI اون رو به مانیتور W2261vp LG وصل میکنم

هیچ گونه تصویر یا صدایی به من نمیده ! Power رو نگه میدارم تا صدای 2تا سوت بده اما بازم تصویر نمیده !

جالب اینه که وقتی کابل رو از دستگاه ها جدا میکنم میزنه : Cheaking Cables ...

یعنی وقتی وصل میکنم متوجه میشه که وصل هست ! تا الان هم 3 تا کابل خریدم و هیچ جوره ربطی به اون نداره !

جالب اینجاست که وقتی Ps3 رو به HD TV وصل میکنم هیچ گونه مشکلی ندارم ....

LCD رو هم برای گارانتی فرستادم اونا گفتن هیچ مشکلی نداره ! دارم کلافه میشم !!!!

یکی کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک کنه لطفا :((

مانیتورت وردی hdmiداره یا با تبدیل hdmiبه dvi میزنی؟!!

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
یه بار وصل کن به tv....روجی تصویرو بذار رو 3 فیش بد خاموشش کن صدای کلیکهاش بدون تصویر مییاد میتونی راحت با دسته خاموشش کنی.بد ببر وصل کن به مانیتور..بد روشن کن 1 دیقه صبر کن..اگه تصویری نیومد دوبار خاموشش کن با همون کلیک ها ....بد روشن کن بد چند ثانیه خودش میپورسه تنظیمات صدا و تصویر شما رو hdmi باشه شما هم میگی بله بره منم اینطوری ردیف شدش

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
الان یه اتفاق عجیب افتاده !

من قبلا که وصل میکردم اصلا نمیگفت HDMI Power Saving Mod ! الان دستگاه رو خاموش میکنم اینو میگه !

وقتی هم که روشنه سیاهه :...

این روشی که شما گفتین رو تست کردم ولی مسئله اینجاست که اصلا صدا نمیده !!! به مانیتورم ! هدفون رو وصل میکنم صدایی نمیده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر