هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
یکی از دوستان منم ریفر داره و همین طوری هست. البته 10 دقیقه غیر عادیه اما بعد از 30 دقیقه یا 20 دقیقه اگر فن ها رو دور Max روشن بشن عادیه اما مثلآ بعد از 1 ساعت کار کردن باید دوباره خاموش بشن و بعد از اینکه مجددآ دستگاه احتیاج به خنک شدن داشت دوباره روشن بشن. البته بعضی اوقات هم پیش میا که فن ها دائمآ بعد از روشن شدن در حال چرخش باشن روی دور Max ! کلآ نباید زیاد به اینطور چیزها توجه کرد چون هرچی توجه کنی حساسیتت بیشتر میشه و همش فکر میکنی کنسول خرابه و این حرفا. بازی کنید و حالشو ببرید :D البته بعضی اوقات واقعا صدای فن ــش روی اعصاب راه میره !

کاملا موافقم
بیشینین بازیتانه بکنین بابا به فن دستگاه چیکار دارین!!
اون خودش میدونه کی بره رو مکس کی بیاد رو دور آروم

فقط تو ایران به اینجور مسایل توجه میکنن
پی اس تری خریدی بری حالشو ببری نه اینکه برا خودت مشغله فکری درست کنی که عزیز

به دوستت بگو تا میتونه ازش کار بکشه و اگه بعد 120 سالم خراب شد ناراحت نباشه چون این سونیست که میماند ، پلی استشن 3 رفتنیست !!

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام
من اسپیکرم خراب شد.یکدونه اسپیکر جدید خریدم حالا فقط چنتا خروجی اسپیکر ها رو داره.
حالا چجوری PS3 بهش وصل کنم؟
اون 3تا سیمش سر خوده قابل جدا کردن هم نیست که بشه سیم های PS3 بهش وصل کرد.
من قبلا با همون 3 تا سیمه از سفید و قرمز استفاده میکردم.الان باید چیکار کرد؟
لطفا جواب بدید.

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
من زمانی که ps3 را روشن میکنم رزولوشن مانیتورم میره رو 1920*1080 ولی وقتی یک بازی اجرا میکنم رزولوشن را تغییر میده و میره رو 1280*720 .
میشه کاری کرد که بعد اجرا بازی رزولوشن را تغییر نده؟
360 داشتم این مشکل در اون وجود نداشت.

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام
من زمانی که ps3 را روشن میکنم رزولوشن مانیتورم میره رو 1920*1080 ولی وقتی یک بازی اجرا میکنم رزولوشن را تغییر میده و میره رو 1280*720 .
میشه کاری کرد که بعد اجرا بازی رزولوشن را تغییر نده؟
360 داشتم این مشکل در اون وجود نداشت.

خوب دوست عزیز کثر بازی ها رو 720اجرا میشن مثلا همه ی بازی های 360 رو این رزولیشن اجرا میشن ....تکو توک بازی های ps3 رو 1080 یا full-hd اجرا میشن مثل GT5>:d<

• Like
Reactions: m0jtaba

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
سلام چرا وقتی با ps3 سایتهای فارسی باز میکنی حروف بهم ریخته نشون میده نمیشه کاری کرد درست نشون بده

خیر دوست عزیز کاریش نمیشه کرد مگر اینکه سونی در فرمور های آینده قابلیت نمایش متون فارسی رو اضافه کنه;)

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
خوب دوست عزیز کثر بازی ها رو 720اجرا میشن مثلا همه ی بازی های 360 رو این رزولیشن اجرا میشن ....تکو توک بازی های ps3 رو 1080 یا full-hd اجرا میشن مثل GT5>:d<

سلام
همه بازی های 360 روی 720 اجرا نمیشن.اونم بستگی به بازی داره
من در مورد این که روی چه رزولوشنی اجرا میشن را که خودم میدونم.ولی روی دستگاه 360 من داشتم داشبورد رو 1080 اجرا میشد و وقتی وارد بازی میشدیم رزولوشن مانیتور را تغییر نمیداد(فقط بازی روی 720 بود)
ولی حالا روی ps3 منو اصلی روی 1080 هست ولی وقتی یه بازی اجرا میکنم رزولوشن مانیتور را میبره روی 720.(به جای این که مانیتور روی 1080 بمونه و فقط بازی را به صورت 720 اجرا کنه)
نمیدونم فهمیدین یا نه

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
سلام
همه بازی های 360 روی 720 اجرا نمیشن.اونم بستگی به بازی داره
من در مورد این که روی چه رزولوشنی اجرا میشن را که خودم میدونم.ولی روی دستگاه 360 من داشتم داشبورد رو 1080 اجرا میشد و وقتی وارد بازی میشدیم رزولوشن مانیتور را تغییر نمیداد(فقط بازی روی 720 بود)
ولی حالا روی ps3 منو اصلی روی 1080 هست ولی وقتی یه بازی اجرا میکنم رزولوشن مانیتور را میبره روی 720.(به جای این که مانیتور روی 1080 بمونه و فقط بازی را به صورت 720 اجرا کنه)
نمیدونم فهمیدین یا نه

دوست عزیز این مشکلی نیست. فهمیدم چیرو میگی
خود دستگاه فقط رزولیشن بازی رو با مانیتور یکی میکنه همین
کاریش هم نمیشه کرد. اصلا این مشکل نیست..

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
دوستان کسی نیست سوال مارو جواب بده ؟
من یه اکانت US قبلا ساخته بودم و باهاش آنلاین هم زده بودم.
ولی بعدا چون یه سری بازیام ریجن 2 هستن نشد که با اون اکانت Redeem Code بزنم... برای همین یه اکانت UK ساختم... ولی الان وقتی میخوام با اکانت UK لوگین کنم میگه نمیتونی با یه اکانت دیگه وارد PSN بشی...!
در ضمن این PSN + که میگید دقیقا کجای PSN هست که میشه بازی دانلود کرد ؟

دهن من سرویس شد هیچ کسم جواب مارو نداد آخر... میگن کس نخارد پشت من همینه ها....
خودم راهشو پیدا کردم! تازه زنگ زدم به SONY Support اونا هم دایورتم کردن رو در و دیوار...
برای کسانی که مشکل من رو دارن میگم:
باید از آخرین منوی سمت چپ یعنی USERS یک یوزر جدید بسازید و با اون لوگین کنید. سپس با PSN اکانت جدیدی که ساختید وارد Playstation Network شوید که بهش میگن SUB ACCOUNT.
تمام.

آخرین ویرایش:

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
من امروز ps3 فتم رو فروختم یه سوتی دادم اینکه یادم نبود الان 1 ماهه به psn وصل نبودم یعنی کلی از تروفیم پرید دیگه ؟
بعد الان من هنوز نمی تونم وصل شم پس الان اگه بازی کنم تروفیام سیو نمیشن ؟یعنی با اکانت اصلیم منظورمه

آخرین ویرایش:

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
من امروز ps3 فتم رو فروختم یه سوتی دادم اینکه یادم نبود الان 1 ماهه به psn وصل نبودم یعنی کلی از تروفیم پرید دیگه ؟
بعد الان من هنوز نمی تونم وصل شم پس الان اگه بازی کنم تروفیام سیو نمیشن ؟یعنی با اکانت اصلیم منظورمه

لطفا یکی جواب منو بده . من اگه الان با این دستگاه جدید بازی کنم تروفیام تو اکانت اصلیم میره یا نه ؟و اینکه من به psn هنوز نتونستم وصل شم .

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
لطفا یکی جواب منو بده . من اگه الان با این دستگاه جدید بازی کنم تروفیام تو اکانت اصلیم میره یا نه ؟و اینکه من به psn هنوز نتونستم وصل شم .
کل ش که نه ولی از اون زمانی که به PSN وصل نشده بودی به بعد هرچی تروفی گرفتی پریده !!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali

ممكنه تروفي هاي كه قبل هم گرفته ايد نباشه.... تا اونارو sync نكنيد تو سرور ها ثبت نميشه...

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
ممكنه تروفي هاي كه قبل هم گرفته ايد نباشه.... تا اونارو sync نكنيد تو سرور ها ثبت نميشه...

نه مطمئنم قبلیا میاد چون قبلا تست کرده بودم ولی سوال اصلی من اینه که الان من هرچی تروفی بگیرم با تروفی های قبلیم یکی میشه یا نه چون psn قطه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر