هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
وقتی میگن یه بازی کدش استفاده شده یعنی این که دیگه کسی نمیتونه با اون بازی آنلاین بازی کنه !؟
نه متاسفانه، البته اکثر بازی های شرکت EA اینجوری ـه :
Fifa(اگه اشتباه نکنم فقط نسخه ی 11 کد می خواد، قبلی هاشو خودم راحت بازی می کردم)
BF2:BC
NFS HP
و ...
P.S:البته از بعضی هاشون می تونی بصورت تست یک هفته رایگان بازی کنی.

hadi3d

کاربر سایت
Dec 13, 2010
16
با سلام ...
من يه بازي كلكشن گاد اف وراو دارم و ريختم درون هارد .GOW1 بازي كردم تا اخرش رفتم و لي وقتي مي خواستم 2 شو بازي كنم وارد نشد و از بازي اومد بيرون و رفت به صفحه اصلي ..
آيا براي بازي كردن كار خاصي بايد انجام بدم ؟
يا بازي خرابه اگه خرابه چرا يك اجرا شده..؟
ممنون مي شم كسي كمك كنه ...

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
با سلام ...
من يه بازي كلكشن گاد اف وراو دارم و ريختم درون هارد .GOW1 بازي كردم تا اخرش رفتم و لي وقتي مي خواستم 2 شو بازي كنم وارد نشد و از بازي اومد بيرون و رفت به صفحه اصلي ..
آيا براي بازي كردن كار خاصي بايد انجام بدم ؟
يا بازي خرابه اگه خرابه چرا يك اجرا شده..؟
ممنون مي شم كسي كمك كنه ...

سوالات و مشکلات درباره کپی خور کردن

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان من الان دستگاه و کپی کردم ( نگین برو تو بخش خودش سوالک در مورد خود PS3 هست نه کپی :D ) دوستان دقت کنید مضمون سوال به کپی ربطی نداره :D
الان فضا کم آوردم و تعجبم از اینجاست من فعلا چیزی نریختم سوالم اینه : اگه این پر شدن فضا برای موقعی هست که اورجینال استفاده میکردم و بعضی بازیها نیاز به ریختن داشت هستش از کجا میتونم اونارو پاک کنم ؟

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
دوستان من الان دستگاه و کپی کردم ( نگین برو تو بخش خودش سوالک در مورد خود PS3 هست نه کپی :D ) دوستان دقت کنید مضمون سوال به کپی ربطی نداره :D
الان فضا کم آوردم و تعجبم از اینجاست من فعلا چیزی نریختم سوالم اینه : اگه این پر شدن فضا برای موقعی هست که اورجینال استفاده میکردم و بعضی بازیها نیاز به ریختن داشت هستش از کجا میتونم اونارو پاک کنم ؟
از تو Game Data تو XMB.:)

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان روشی هست که بشه فونت فارسی رو توی Internet Browser درست کرد ؟ :d واسه من کلمات فارسی حروفشون جدا از همه و قابل خواندن نیستن

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
وقتی میگن یه بازی کدش استفاده شده یعنی این که دیگه کسی نمیتونه با اون بازی آنلاین بازی کنه !؟
ميتوني از psn كدش رو بخري ...
دوستان روشی هست که بشه فونت فارسی رو توی Internet Browser درست کرد ؟ :d واسه من کلمات فارسی حروفشون جدا از همه و قابل خواندن نیستن
نه اون فونتش رو نميشه كاري كرد!

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
از دوستانی که ps3 دارن میخام بپرسم قیمت با هارد 320 الان چنده؟ و اینکه این کنسول در بازهای مثل آساسین و خیلی بازیهای پرگرافیک افت فریم داره؟
آخه من به افت فریم خیلی حساسم الان میخام 700 تومن به کارت گرافیک 580 gtx بدم میخام بدونم واقعا ارزش داره؟ و اینکه این کنسول هک شده یا نه؟ اگه میشه جوواب این سوالامو بدین ممنون میشم

koroush.badi

کاربر سایت
Jan 25, 2010
24
نام
کورش
سلام دوستان.من میخواستم ps3 داداشم جیل کنم ولی اصلا نمیدونم چی کار کنم و توی توپ خونه 30 میگیرن.چندتا سوال داشتم کسی لطفا کنه جوابمو بده ممنون میشم.
1.ps3 فت 80 گیگ که تا حالا فریمورش آپ نشده و نسخه اصلی کارخونه روشه.بهترین راه هکش چی؟کجا آموزشش هست؟
2.میگن دو نوع هک هست یکی با دانگل یکی بدون اون.کدوم بهتره؟
3.خودم هک کنم یا ببرم بیرون؟اگر بیرون کجا ببرم؟
4.می یرزه یا نه؟از نظر خرابیش می گم؟
5.با این کار بازم میشه بازی های اورجینال بازی کرد؟
ممنون میشم اگر کمکم کنید چون واقا گیج شدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر