هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
به اون دليلي كه توي امضام نوشتمPS3 رو جمع كردم گذاشتمتوي كمد يعني براش مشكلي پيش مياد بعد از يك سال
دستگاه هم اسليم120GB هست و دستگاه رو گذاشتم توي اون محافظ سفيده كه اولش دستگاه توش بود اون رو هم گذاشتم توي جعبه ي اصلي دستگاه و جعبه رو هم گذاشتم توي كمد و در كمد هم بستس مشكلي به وجود مياد:؟؟؟؟d:d:d:d:d

چرا ممکنه
:arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::exclaim:
ممکنه از دوری تو هاراگیری کنه :d;)
برای اسیلم فکر نکنم تا حالا مشکل ارور چراغ زرد داده باشه
فقط برای فت همچنین مشکلی هست که چراغ زرد داده حالا شما خیالت راحت باش تقریبا فکر نکنم مشکلی باشه که اونم خدا کنه مشکلی نباشه:|

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
سلام
به اون دليلي كه توي امضام نوشتمPS3 رو جمع كردم گذاشتمتوي كمد يعني براش مشكلي پيش مياد بعد از يك سال
دستگاه هم اسليم120GB هست و دستگاه رو گذاشتم توي اون محافظ سفيده كه اولش دستگاه توش بود اون رو هم گذاشتم توي جعبه ي اصلي دستگاه و جعبه رو هم گذاشتم توي كمد و در كمد هم بستس مشكلي به وجود مياد:؟؟؟؟d:d:d:d:d

یه کار کن گرد و خاک خیلی کمتر بهش نفوظ کنه هر وقت هم خواستی روشنش کنی قبلش با سشواری چیزی گرد گیریش کن
فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
سلام
من با دسته ی six axis مشکل دارم
دسته رو وقتی با کابل USB وصل میکنم به کنسول یا کامپیوتر 4 تا چراغ چشمک میزنن و دسته به ظاهر داره شارژ میشه اما وقتی دسته رو جدا میکنم و دکمه PS رو نگاه میدارم که کنسول روشن بشه هیچ اتفاقی نمیوفته یعنی حتی هیچ چشمکی نمیزنه...
کنسول رو از پشت خاموش کردم دوباره روشن کردم کلید کوچیک ریست دسته رو هم که پشتش هست با سوزن فشار دادم که ریست کنم دسته رو اما هیچ اتفاقی نیوفتاد

از دوستان کسی هست راهنمائی کنه؟

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
سلام
من با دسته ی six axis مشکل دارم
دسته رو وقتی با کابل USB وصل میکنم به کنسول یا کامپیوتر 4 تا چراغ چشمک میزنن و دسته به ظاهر داره شارژ میشه اما وقتی دسته رو جدا میکنم و دکمه PS رو نگاه میدارم که کنسول روشن بشه هیچ اتفاقی نمیوفته یعنی حتی هیچ چشمکی نمیزنه...
کنسول رو از پشت خاموش کردم دوباره روشن کردم کلید کوچیک ریست دسته رو هم که پشتش هست با سوزن فشار دادم که ریست کنم دسته رو اما هیچ اتفاقی نیوفتاد

از دوستان کسی هست راهنمائی کنه؟

اگر با کابل usb دسته کار کنه و بدون سیم کار نکنه نشانه اینکه باید باطری نو بخری

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
سلام
من ps3 رو روشن کردم صدا فنش نمیومد بد دیدم یه هوای خیلی‌ ضعیف داره میاد گفتم حتما دستگاه سرده فن با دور کم کار می‌کنه بده نیم ساعت دیدم بدنش داغ شده و حتا جای که فن هست هم خیلی‌ داغ شده خاموش کردم حالا از کجا بفهمم مشکل از فنه یا از جای دیگه
مشکلی که پیش نمیاد که داغ شده مدلش اسلیم 250g هست

یه سوال دیگه پرچسب گرانتی ps3 سلیم کجاست ؟

آخرین ویرایش:

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
سلام
من ps3 رو روشن کردم صدا فنش نمیومد بد دیدم یه هوای خیلی‌ ضعیف داره میاد گفتم حتما دستگاه سرده فن با دور کم کار می‌کنه بده نیم ساعت دیدم بدنش داغ شده و حتا جای که فن هست هم خیلی‌ داغ شده خاموش کردم حالا از کجا بفهمم مشکل از فنه یا از جای دیگه
مشکلی که پیش نمیاد که داغ شده مدلش اسلیم 250g هست

یه سوال دیگه پرچسب گرانتی ps3 سلیم کجاست ؟

دستگاه اگر در محیط بسته باشه اینطوری میشه باید در محیط باز باشه و از 4 طرف هوا جریان داشته باشه

پشت دستگاه طرف چپ کشوی پیچ هارد دیسک یه برچسب سیاه با نوشتهای ریز سفید

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
یعنی‌ هیچ مشکلی‌ نداره چون یکم زیادی داغه و انگار فنها هم کار می‌کنن چون جای که هوا میره بیرون داغه قبلنم داغ میشد ولی‌ نه اینقدر
میترسم فنها درست کار نکنن

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یعنی‌ هیچ مشکلی‌ نداره چون یکم زیادی داغه و انگار فنها هم کار می‌کنن چون جای که هوا میره بیرون داغه قبلنم داغ میشد ولی‌ نه اینقدر
میترسم فنها درست کار نکنن
نترس اگر زیاد داغ کنه انوقت دستگاه هنگ میکنه اگر این اتفاق افتاد که دیگه معلومه که فنش درست کار نمی کنه

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
دوستان من از ساعت 8 صبح تا الان(6بعد ازظهر)دستگاه را گذاشتم ریستور کامل بشه.هنوز 7ساعت دیگه باقی مونده.ایا میشه کنسل کرد؟مشکلی پیش نمیاد؟

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
دوستان من دیروز دستگاه را ریستور کامل کردم ولی الان دیگه هیچی اجرا نمی کنه(نه بازی ونه BD Movie)]
چه کار کنم؟ایا لنزش خراب شده؟قیمت لنز چند هست؟
ممنون میشم سریع پاسخ بدین

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
سلام دوستان
چند تا سوال
تبدیل hdmi تو dvi گیر میاد ؟
و اینکه من چجوری میتونم ps3 رو از طریق pc به مانتروم وصل کنم ؟
کارت T.v دارم و s. video هم داره

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
چند تا سوال
تبدیل hdmi تو dvi گیر میاد ؟
و اینکه من چجوری میتونم ps3 رو از طریق pc به مانتروم وصل کنم ؟
کارت T.v دارم و s. video هم داره
بله هست بازار فراوانه
کاری نداره با همین که تهیه کردی بهش وصل میکنی و فقط تنظیمات تصویری را بذار روی اتوماتیک بهتر عمل میکنه
برای صدا هم یک تبدیل دو فیش به فیش باند تهیه کن و صدا را اون جوری انتقال بده بعد وقتی وصلش کردی برو توی تنظیمات صدا و خورجی صدا را از hdmi را به 3 فیش انتقال بده همین

mohsen_illidan

کاربر سایت
Nov 11, 2007
71
نام
محسن
سلام
من میخوام یک ps3 دست دوم بخرم می خواستم بدونم ps3 مشکل خاصی که ندارن ps3ها مثل ایکس باکس که سه چراغ میشد بعد اسلیم بگیریم یا فت تو چه رنج قیمتی گیر میاد
با تشکر

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
سلام
من میخوام یک ps3 دست دوم بخرم می خواستم بدونم ps3 مشکل خاصی که ندارن ps3ها مثل ایکس باکس که سه چراغ میشد بعد اسلیم بگیریم یا فت تو چه رنج قیمتی گیر میاد
با تشکر
مشکل خاصی که ندارن! نه مثل ایکس باکس نیستش .. مدل اسلیم این مشکل رو رفع کرده ..
رنج قیمت 380-470

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر