هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

ata2000

کاربر سایت
Mar 30, 2014
86
من داشتم بازى nfs most wanted تو psn store ريجن ٢ مى ديدم كه هم قيمتش و هم حجم بازى بيشتر از nfs most wanted تو psn store ريجن ١ بود.
ريجن ١ با قيمت ٢٠ دلار و حجم ٢.١ گيگ و در ريجن ٢ با قيمت ٤٤ پوند و حجم ٢.٥ گيگ به فروش گذاشته شده.
كسي دليلش رو مى دونه؟
اين سوال را براى اين مى پرسم چون مى خوام بازى رو تو ريجن ١ دانلود كنم ولى مى ترسم نسبت به بازى ريجن ٢ ناقص تر باشه.
كسى دليلش رو مى دونه؟
شاید تو ریجن ۱ یه فایل آپدیت جدا دانلود میکنه ولی تو ریجن ۲ هر دوش باهم زده.

Amirkripton

کاربر سایت
Jun 18, 2014
15
نام
امیرحسین
نه لزومی نداره اون مربوط به تاریخ و تقویم هر کشور هستش.
خوب اگه ربطى نداره دليلى نداره يكيشون آپديتش دير تر از اون يكى بياد!
وقتى يكى آپديتش همراهشه اون يكى نباشه دقيقا معنيش همين مى شه وگرنن لزومى نداره آپديتو همراه بازى بدن بيرون

• Like
Reactions: Sega_genesis

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوب اگه ربطى نداره دليلى نداره يكيشون آپديتش دير تر از اون يكى بياد!
وقتى يكى آپديتش همراهشه اون يكى نباشه دقيقا معنيش همين مى شه وگرنن لزومى نداره آپديتو همراه بازى بدن بيرون
خوب شما اونی که حجمش بیشتر هست دانلود کن و خودتو راحت کن

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
من داشتم بازى nfs most wanted تو psn store ريجن ٢ مى ديدم كه هم قيمتش و هم حجم بازى بيشتر از nfs most wanted تو psn store ريجن ١ بود.
ريجن ١ با قيمت ٢٠ دلار و حجم ٢.١ گيگ و در ريجن ٢ با قيمت ٤٤ پوند و حجم ٢.٥ گيگ به فروش گذاشته شده.
كسي دليلش رو مى دونه؟
اين سوال را براى اين مى پرسم چون مى خوام بازى رو تو ريجن ١ دانلود كنم ولى مى ترسم نسبت به بازى ريجن ٢ ناقص تر باشه.
كسى دليلش رو مى دونه؟

تا جایی که میدونم و چندین سایت دانلود بازی رفتم خیلی از بازی ها ریجن uc با pal از نظر حجم فرق دارن
ریجن pal بخاطر اینکه تو یه بازی میبینید چندین زبان تو خودش قرار داده و میشه بین زبان ها انتخاب کرد و اگر بازی داری گفتگو هم باشه به چندین فایل متفاوت زبانی نیاز هست بخاطر همین حجم بازی ها ریجن pal افزایش پیدا میکنه

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام دوستان جایی رو میشناسید که اکانت دست دوم ویتا بفروشه؟اصلا میشه؟
قابلیت شیر بازی ها رو ویتا نداره؟
سلام
رو چند ویتا میشه یه اکانت ریخت اما تو هر لحظه فقط یه اکانت قابل استفاده است و شیرینگ روش معنی نداره.

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
یکسری از هکرها تونستن فایلهای سیستمی ویتا دامپ کنن روشش رو هم ریلیز کردن.
دوستانی که سر در میارن خواهشها یه توضیح بدن.
باتشکر

روش نصب فایلهایpkgهمینطور نصب تم و هک بابل برای اجرای بازی های pspبدون نیاز خرید بازی از استور توسایتhackinformer.comآموزش داده شده
لطفا دوستان تایپک جدید بسازن کل آموزش ها رو به زبان فارسی توضیح بدن تا کسایی که مثل بنده بلد نیستند بتونن ازاین تایپک استفاده کنن.باتشکر

Last edited by a moderator:

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
دوستان بنده موفق شدم TN V 11رو رو ویتام نصب کنم سیستم عامل ویتا3.51
فقط یه مشکل دارم اون هم اینه که وقتی میخوامTN Vرو اجرا کنم مینویسه باید برم توتنظیمات تو قسمت system activationتا بتونم tn v رو اجراکنم
توسایتهای خارجی دوتا برنامه به اسم هایvita update blocker و skfu pr0xyپیدا کردم که گفته بودن میشه باهاش آپدیت رو دور زد.
الان هر کاری میکنم نمیتونم با این برنامه ها کار کنم .خواهش میکنم کمکم کنید . بنده به راهنمایی شماها احتیاج دارم

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
3 روزه ویتا اسلیم خریده ام هنگام وارد کردن تاریخ تولد در اولین بار که کنسول روشن شد سن خود را بطور پیش فرض اشتباها گذاشتم 1 1 2015(یعنی زیر 18 سال)بعد از گذشت دو روز نه میتوانم وارد اکانت شوم نه وارد استور اررور سن میده که this content not avalible for this age این اررور میده.از قسمت تنظیمات اکتیو دیوایس رو زدم.مشکل از کجاست>؟؟
دستگاهو فرمت فکتوری کردم سن رو بالا 18 سال زدم حالا وارد استور میشه ولی بازیاش کم هستن و وارد اکانت نمیشه
منون میشم راهنمایی کنیدد

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
امروز بازی Ace combat PSP رو خریدم و نصب کردم و کلی افسوس خوردم ، اگر برای ویتا Ace combat میساختند
اگر گرافیکش بالاتر بود
از دکمه های تاچ استفاده میشد
از سنسور حرکتی استفاده میشد
اگر...
=((
افسوس و صد افسوس از این سخت افزار استفاده بهینه نشد مثل کالبدی هستش که روح نداره.حالا هم که داره هک میشه و فکر کنم با هک شدنش کاملا فاتحش خوندس.
=;
اگر از ویتا پشتیبانی میشد...
:-

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
امروز بازی Ace combat PSP رو خریدم و نصب کردم و کلی افسوس خوردم ، اگر برای ویتا Ace combat میساختند
اگر گرافیکش بالاتر بود
از دکمه های تاچ استفاده میشد
از سنسور حرکتی استفاده میشد
اگر...
=((
افسوس و صد افسوس از این سخت افزار استفاده بهینه نشد مثل کالبدی هستش که روح نداره.حالا هم که داره هک میشه و فکر کنم با هک شدنش کاملا فاتحش خوندس.
=;
اگر از ویتا پشتیبانی میشد...
:-
سونی که به تازگی علنا اعلام کرد که دیگه واسه ویتا بازی نمیده، بهتر بزارید بازیهاش هک بشه. حداقل اینجوری همه یه حالی میکنن.

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
سلام دوستان
یه سوال خیلی مهم دارم.لطفا زود جوابمو بدین
رو ویتام یه رم دارم که پر بازی هست ولی اکانتم یادم رفته کلا.هم یوزر هم پسورردم و تاریخ تولد...کلا همه چی
:((

حالا سوالم:

اگه یه رم دیگه بخرم و بزارم روش و اکانت دیگمو که یادمه وارد کنم
وقتی برگشتم و خواستم رم اولیم رو بزارم روش مشکلی پیش نمیاد.اجازه فرمت نمیخواد؟یا وارد کردن اکانت؟
:-s

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
سلام دوستان
یه سوال خیلی مهم دارم.لطفا زود جوابمو بدین
رو ویتام یه رم دارم که پر بازی هست ولی اکانتم یادم رفته کلا.هم یوزر هم پسورردم و تاریخ تولد...کلا همه چی
:((

حالا سوالم:

اگه یه رم دیگه بخرم و بزارم روش و اکانت دیگمو که یادمه وارد کنم
وقتی برگشتم و خواستم رم اولیم رو بزارم روش مشکلی پیش نمیاد.اجازه فرمت نمیخواد؟یا وارد کردن اکانت؟
:-s
سلام
هر سری که بخوای رم عوض کنی باید فرمتش کنی و بعدش اکانتت رو وارد کنی.
اگه سیستم عامل ویتا3.52به پایین هست میتونی ایمیل وهمچنین پسورد همین اکانتی که روش هستی رو با ترفندی که تو سایت hackinformerهست رو مشاهده کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر