هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز گرامی سلام .

چند تا سوال خیلی خیلی مهم دارم در مورد بازی fifa 13 ‌و fifa 14 و fifa 15 مخصوص کنسول ویتا ///

شنیدم که FIFA 15 آنلاین نداره درسته ؟؟

سوال مهم اینکه فرق بین بازی FIFA 13 و FIFA 14 و FIFA 15 در اصل چیه ؟؟ آیا فرق محسوسی بینشون هست که از خرید FIFA 13 منصرف شد ؟؟

بعد اینکه کدوم از نسخه 13 یا 14 قسمت Ultimate team رو دارند ؟؟ شنیدم FIFA13 داره درسته ؟؟

سوال بعدی اینکه ترکیب های جدید و نقل و انتقالات جدید برای FIFA 13 ویتا به روز و آپدیت میشه ؟؟

چون واقعیت یک نسخه FIFA 13 پیدا کردم موندم اینو بگیرم یا دنبال FIFA 14 ‌یا FIFA 15‌ باشم !!؟؟

ممنون میشم سریعتر جواب بدین ؟؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان عزیز گرامی سلام .

چند تا سوال خیلی خیلی مهم دارم در مورد بازی fifa 13 ‌و fifa 14 و fifa 15 مخصوص کنسول ویتا ///

شنیدم که FIFA 15 آنلاین نداره درسته ؟؟

سوال مهم اینکه فرق بین بازی FIFA 13 و FIFA 14 و FIFA 15 در اصل چیه ؟؟ آیا فرق محسوسی بینشون هست که از خرید FIFA 13 منصرف شد ؟؟

بعد اینکه کدوم از نسخه 13 یا 14 قسمت Ultimate team رو دارند ؟؟ شنیدم FIFA13 داره درسته ؟؟

سوال بعدی اینکه ترکیب های جدید و نقل و انتقالات جدید برای FIFA 13 ویتا به روز و آپدیت میشه ؟؟

چون واقعیت یک نسخه FIFA 13 پیدا کردم موندم اینو بگیرم یا دنبال FIFA 14 ‌یا FIFA 15‌ باشم !!؟؟

ممنون میشم سریعتر جواب بدین ؟؟
فکر میکنم همه شون انلاین داشته باشه
به یه سرچ توی نت به جوابت سریع میرسی
کلا نسخه های ویتا مشابه سالهای 9-11 هستن و هیچ امکانه جدیدی در مقابله شماره های 12-13-14-15 ندارن . فقط هم تیما و اینا هر سال اپگرید میشه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
پلی استیشن موبایل هم درش تخته شد:|
بعد از 15 جولای (24 تیر) هیچ محتوای جدیدی وارد این هاب نخواهد شد و از 10 سپتامبر (19 شهریور) نیز دانلودها و خریدهای داخل برنامه ای غیر فعال می شوند. در ضمن پلی استیشن موبایل برای اندروید نیز کار خود در آخر ماه سپتامبر به اتمام خواهد رساند

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
شما كه اره ولي من ازش چند تا برنامه خريدم(قبل به f رفتن ويتام)
:d
کلا من دیجیتالی سعی میکنم خرج ویتا نکنم، چون بعدش دیگه هیچ بازگشتی وچود نداره.
اینم جز هموناست دیگه، من یه اشتباهی کردم، با این ps now یه بازی خریدم، بعد نتم نکشید،(چرا نمیدونم)، خلاصه پولمون رفت تو جیب سونی و شرکا :d
ویتات چی شد مگه ؟؟؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کلا من دیجیتالی سعی میکنم خرج ویتا نکنم، چون بعدش دیگه هیچ بازگشتی وچود نداره.
اینم جز هموناست دیگه، من یه اشتباهی کردم، با این ps now یه بازی خریدم، بعد نتم نکشید،(چرا نمیدونم)، خلاصه پولمون رفت تو جیب سونی و شرکا :d
ویتات چی شد مگه ؟؟؟
برادر شما فيزيكي ميخري ميتوني بفروشي،من نه ميتونم بخرم نه بفروشم:|
ويتا گم شد:(
بگذريم:d

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
برادر شما فيزيكي ميخري ميتوني بفروشي،من نه ميتونم بخرم نه بفروشم:|
ويتا گم شد:(
بگذريم:d
چی بگم والا، ولی بدی ویتا اینه که زیاد نباید روش خرج کنی، با کنسول های دیگه خیلی فرق داره.
واسه بیرون فقط خوبه همین.
مثلا آنالوگ های ویتا کلا یه جوریه، خیلی سخته کنترلش نسبت به آنالوگ کنسول ها. دکمه هاشم ریز تره.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
بچه ها من دوتا بازی دیروز دانلود کردم
Helldivers
Tales of heart
هرودو باز های جالبی اند تویه این عید به همتون پیشنهاد میکنم امتحانشون کنید ضرر نمیکنید
مرسی
بله الان Dragon's Crown و Persona4 هم آف خوردن، DC که تا الان عالی بوده.
هفته بعد هم احتمالا GoW Collection تخفیف میخوره.
همچنان منتظره آف killzone هستیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر