هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

BIG Smoke

کاربر سایت
Dec 30, 2014
26
نام
ARYAN
ps now چطور شد که ما کاری نداریم به marc the geek ؟ تا دیروز گفتی ایشون مدرکی هست برای وجود داشتن PS NOW در ساله 2012 ...

2012 سونی تازه Gaikai رو خرید و که remote play رو با ویتا و ps3 روانه بازار کنه . بعدش گفتن نسخه نسل بعدش برای 4 و ویتا در دسته ساخت هست و ساله 2013 هم توضیح داد که به دلیله نبود backward compatibilty بازیهای ps3-ps2اینا رو قصد داره با کمکه Gaikai روی 4 توسطه سیستمی که در دسته توسعه هست به صورت stream روانه بازار کنه و در 7 January ساله 2014 توی نمایشگاه CES به صورت رسمی از این سرویس به اسمه playstation now پرده برداری شد ...
شما منبع رسمی از خوده سونی بزار که 2012 عرضه شده بود ...
بله حتما اگر خبری در این زمینه از حضور streaming در دسترس بود در سال 2012 به اسمه Ps now بزارید
سونی بدون خرید Gaikai نمیتونسته این کار رو به این زودیا انجام بده ....
سلام خوب هستید
در جواب دو ست عزیزم باید بگم
1.شما نظر من رو یه بار دیگه بخونید هرجا که دیدید من گفتم کاری به ایشون نداریم حق دارید هر کاری انجام بدید.من گفتم ما کاری به نظر شخصی نداریم.حالا شما چه جوری برداشت کردید من نمیدونم
2.در ضمن(play now (tmاز سال 2009 فعالیت داشته و سرویس خودش رو روی گوشی های مختلفی به وجود آورده مثل گوشی sony ericsson u100i yari .این تیم بعد از خرید اریکسون توسط سونی سرویس خودش رو قطع کرد
و در سال 2011 کار خودش رو برای ویتا شروع کردش.در ضمن در جواب به این سوالتون (نمیشه که قایمکی PS NOW آنتشار بده و از استقبال بالایی هم برخورد باشه و هیچ مدرکی نباشه ... میشه ؟)باید بگم که فکر کنم جواب بخش اول سوالتون رو توی پست قبلی دادم و در جواب بخش دومش باید بگم که بله از استقبال خوبی برخوردار شده به همین دلیل نسخه ی جدیدش رو سونی رسما معرفی کرد جواب بخش سوم هم وقتی از سفر برگردم دو دستی تقدیم میشه فکر کنم جواب سوالتون رو گرفتید ولی اگه باز مشکلی بود در خدمتم
3.سعی می کنم این حرفتون رو (سونی بدون خرید Gaikai نمیتونسته این کار رو به این زودیا انجام بده ....و 4 خط بالایی)نادیده بگیرم چون هم غلط هستش هم بی ربط
البته قصد من بی احترامی نیستش ولی شما یه بار دیگه برو این مطالب رو بخون
1.از اونجا میگم غلط هستش چون شما در مورد شرکت سونی حرف میزنید نه شرکت جعفر و پسران
سیستم PS NOW هم روی سرور های ابری قدرتمند سونی واقع شده(پیشنهاد میکنم جهت یاد آوری یه نگاه بندازید دوست من)
2.از اونجا میگم بی ربط هستش چون که این مسئله درسته که بخشی از پروژه ریموت پلی هست ولی اصلا نوع ساختارو نوع کاربرد (و نوع سرور هاش با هم فرق میکنه)
PS NOW در واقع برای اینه که شما بدون هیچ استفاده ای از کنسول خانگی تون بتونید به بازی بپردازید یا اگه کنسول خانگی ندارید بتونید از بازیهاش لذت ببرید
ولی توی ریموت پلی مسئله عکس هستش (یعنی باید حتما کنسول داشته باشید تا بتونید از راه دور یا نزدیک بازی کنید)
خواهشا این دو تا موضوع رو با هم قاطی نکنید
متاسفانه من توی مسافرت هستم ولی بهتون حتما مدارکش رو نشان می دهم وقتی بیام
امیدوارم موفق باشید دوست من

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان اگه لطف کنین پاسخ بدین ممنون میشممن کلا میخوام با pc بازی و دمو رایگان دانلود کنم1حتما باید اکانت داشته باشم؟2اگه با اکانت دانلود کردم و اکانت ویتام فرق داشت اجرا نمیشه؟ چون میخوام دموهایی که دانلود میکنم رو با open cma رو ویتا بریزم میشه آیا
ویتا فقط در یک زمان یک اکانت قبول میکنه
اگر بخوای اکانت رو سوییچ کنی هر دفعه باید factory reset انجام بدی.

BIG Smoke

کاربر سایت
Dec 30, 2014
26
نام
ARYAN
سلام دوستان
من الان قشم هستم
اگه بدونید چه قدر کنسول ها اینجا ارزونه PS VITA رو پرسیدم گفتش 460 3G/WIFI
اگه کسی خواستش پیام خصوصی بده
گیمی هم 80 تومان میفروشن
کلا اگه کسی خواست کنسولی بخره بیاد اینجا خیلی ارزون تره نسبت به تهران

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام خوب هستید
در جواب دو ست عزیزم باید بگم
1.شما نظر من رو یه بار دیگه بخونید هرجا که دیدید من گفتم کاری به ایشون نداریم حق دارید هر کاری انجام بدید.من گفتم ما کاری به نظر شخصی نداریم.حالا شما چه جوری برداشت کردید من نمیدونم
2.در ضمن(play now (tmاز سال 2009 فعالیت داشته و سرویس خودش رو روی گوشی های مختلفی به وجود آورده مثل گوشی sony ericsson u100i yari .این تیم بعد از خرید اریکسون توسط سونی سرویس خودش رو قطع کرد
و در سال 2011 کار خودش رو برای ویتا شروع کردش.در ضمن در جواب به این سوالتون (نمیشه که قایمکی PS NOW آنتشار بده و از استقبال بالایی هم برخورد باشه و هیچ مدرکی نباشه ... میشه ؟)باید بگم که فکر کنم جواب بخش اول سوالتون رو توی پست قبلی دادم و در جواب بخش دومش باید بگم که بله از استقبال خوبی برخوردار شده به همین دلیل نسخه ی جدیدش رو سونی رسما معرفی کرد جواب بخش سوم هم وقتی از سفر برگردم دو دستی تقدیم میشه فکر کنم جواب سوالتون رو گرفتید ولی اگه باز مشکلی بود در خدمتم
3.سعی می کنم این حرفتون رو (سونی بدون خرید Gaikai نمیتونسته این کار رو به این زودیا انجام بده ....و 4 خط بالایی)نادیده بگیرم چون هم غلط هستش هم بی ربط
البته قصد من بی احترامی نیستش ولی شما یه بار دیگه برو این مطالب رو بخون
1.از اونجا میگم غلط هستش چون شما در مورد شرکت سونی حرف میزنید نه شرکت جعفر و پسران
سیستم PS NOW هم روی سرور های ابری قدرتمند سونی واقع شده(پیشنهاد میکنم جهت یاد آوری یه نگاه بندازید دوست من)
2.از اونجا میگم بی ربط هستش چون که این مسئله درسته که بخشی از پروژه ریموت پلی هست ولی اصلا نوع ساختارو نوع کاربرد (و نوع سرور هاش با هم فرق میکنه)
PS NOW در واقع برای اینه که شما بدون هیچ استفاده ای از کنسول خانگی تون بتونید به بازی بپردازید یا اگه کنسول خانگی ندارید بتونید از بازیهاش لذت ببرید
ولی توی ریموت پلی مسئله عکس هستش (یعنی باید حتما کنسول داشته باشید تا بتونید از راه دور یا نزدیک بازی کنید)
خواهشا این دو تا موضوع رو با هم قاطی نکنید
متاسفانه من توی مسافرت هستم ولی بهتون حتما مدارکش رو نشان می دهم وقتی بیام
امیدوارم موفق باشید دوست من
2. PLAY NOW چه ربطی به PS NOW داره ؟ play now یه Mobile content portal نه Could-based gaming

یعنی ps now در 2011 شروع شد روی ویتا ؟ چه تاریخی ؟

بله . "از استقبال خوبی در 2012 برخورد شده" رو من حتما منتظره منبع رسمی شما میمونم ! چون جالبه برام که ببینیم :)

3.جالبه ! چون Gaikai رو سونی به منظوره Could=Based Gaming خریداری کرد ! Gaikai اصلا tech ایش همین قضیه stream کردن high def بازیا هست .... بله روی سرورهای سونی هست ولی gaaikai بدین منظور حریداری شده بود

2. پس برای چی خریدش ؟

قاطی نکردم ! به صورت کلی داشتم میگفتم که قبل از پروسه PS NOW چه خبرا بوده ...

اگر شما Gaikai رو رد میکنی که دیگه رسما جای بحثی باقی نمیمونه
چون جفت Remote play و PS NOW در واقع محصولات Gaikai حساب میشن

موفق باشید !

saradani

کاربر سایت
Jul 24, 2014
69
نام
ali
Play station new به چه دردی میخوره
بعد دانلود گرفتم از ویتا پاکش کردم
یکی بگه کار این چیه واضح
این جانب مبتدی هیتم در این مسائل

BIG Smoke

کاربر سایت
Dec 30, 2014
26
نام
ARYAN
2. PLAY NOW چه ربطی به PS NOW داره ؟ play now یه Mobile content portal نه Could-based gaming

یعنی ps now در 2011 شروع شد روی ویتا ؟ چه تاریخی ؟

بله . "از استقبال خوبی در 2012 برخورد شده" رو من حتما منتظره منبع رسمی شما میمونم ! چون جالبه برام که ببینیم :)

3.جالبه ! چون Gaikai رو سونی به منظوره Could=Based Gaming خریداری کرد ! Gaikai اصلا tech ایش همین قضیه stream کردن high def بازیا هست .... بله روی سرورهای سونی هست ولی gaaikai بدین منظور حریداری شده بود

2. پس برای چی خریدش ؟

قاطی نکردم ! به صورت کلی داشتم میگفتم که قبل از پروسه PS NOW چه خبرا بوده ...

اگر شما Gaikai رو رد میکنی که دیگه رسما جای بحثی باقی نمیمونه
چون جفت Remote play و PS NOW در واقع محصولات Gaikai حساب میشن

موفق باشید !

سلام و عرض ادب به همه ی دوستان گل
در پاسخ به شما باید بگم که
1.در مورد ps now و play now این دوتا زیاد با هم ارتباط ندارن قبول دارم ولی اینو یادم هستش روزی که ویتا معرفی شد این سرویس قطع شدش و تو سال 2012 سرویس ps now اومد ولی این یه فرض هستش کلا گفتم بدونید.
2.دوست من به خدا یکم تفکر ضرر نداره اگه یکم فکر کنید راحت متوجه میشید که دلیل انتشار رسمی اون به دلیل استقبال خوبش بوده.مگر اینکه شما فکر کنید که این سرویس خیلی کم استقبال شده و سونی می خواد تیری تو تاریکی بندازه
همونطور که میبینید بعضی چیزها منبع یا مدرک نمی خواد بد نیست بعضی وقت ها یه بررسی ساده بکنیم تا متوجه بشیم
3.در جواب سوالالتون ( چون Gaikai رو سونی به منظوره Could=Based Gaming خریداری کرد ! Gaikai اصلا tech ایش همین قضیه stream کردن high def بازیا هست .... بله روی سرورهای سونی هست ولی gaaikai بدین منظور حریداری شده بود . پس برای چی خریدش ؟) این یک ترفند استراتژیک در کوتاه مدت هستش.اجازه بدید توضیحی در مورد این ترفند بدم
ما دو نوع خرید بزرگ داریم
1.خرید تکمیلی..یعنی این که باخرید اون شرکت صاحب nدرصد از تکنولوژی اون شرکت میشیم برای مثال با این خرید تکمیلی یک شرکت 30 تا 45 درصد تکنولوژی اون شرکت رو تصاحب میکنه
ولی بقیه تکنولوژی اون شرکت را فقط ذیره می کنه چون در بحث تکنولوژی مباحث پایه ای وجود داره و در واقع در یک نوع خرید 40 تا 50 درصد تکنولوژی پایه هست و بعد از این که یک شرکت به اون حد برسه میتونه تکنولوژی انحصاری بزنه(این نوع خریدار معمولا شرکت بزرگی هستش) مانند همین خرید سونی
2.خرید کلی
وقتی شرکتی تازه در دنیای تجارت پا میزاره با خرید شرکتی بزرگ کارش رو انجام میده(معمولا خریدار کوچک و شرکت خریده شده بزرگ)مانند خرید موتورولا توسط لنوو در زمینه ی موبایل
درجواب سوال(پس برای چی خریدش ؟)به خاطر اینکه سونی بتونه قدرت خودش رو افزایش بده نقص خودش رو بدست بیاره تا بتونه پذیرای گسترده تری باشه

ما کی ردش کردیم فقط گفتیم سونی فقط برای تکمیل سیستم خودش این کارو کرده
در مورد جمله ی آخر شما یه بار دیگه فکر کنید چون من علاقه ای به تحقیق در مورد این شرکت ندارم
دوست من Gaikai هیچ وقت چنین توانی نداره و سونی هم برای این شرکت Gaikai خریده تا بتونه در آینده شاهد هیچ گونه خرابی نباشه
امیدوارم هرجا هستید موفق و سرزنده باشید

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
@BIG Smoke

اقا چرا بحثو میپیچونید شما یک گزاره ای دادی مبنی بر اینکه
دوست عزیز ps now از ابتدای سال 2012 بوده و کلی هم استقبال داشته به علت قیمت کمش برای مثال Saints Row IV را با پرداخت کمی تا 90 روز بازی کنی (مبلغش یادم نیست ولی کمتر از 18 دلار هستش)
بعدشم در باره PS NOW اومدی گفتی
کنسول پی اس ویتا رو تبدیل به ps3 دستی می کنه
از اونجایی که هیچکدوم از حرفاتون 1 درصد هم درست نیستند و اصلا وجود خارجی ندارند ما منتظریم تا شما از سفرتون برگردید و مدرک یا هرچیزیتون رو ارائه بدید ببینیم چه خبره.
البته شما یجا گفتی
من مدرکی ندارم چون سونی هیچ وقت به صورت رسمی چیزی منتشر نکرده نمی دونم چرا
شاید چون نسخه اولیه بوده اینو من نمیدونم
و بعدش دوباره گفتی
من الان مسافرتم .برگشتم لینک و سند و عکس و آدرس رو تقدیمتون می کنم

همونطور که بالا اشاره کردم اجازه بدید دوستان من از سفر بیام بعدش به این بحث بپردازیم چون ادامه ی این بحث تا زمانی که من مدرکی(یا هرچیز دیگه ای ) نشون ندم فقط زمان بر هستش و بدونن نتیجه
به هر حال ما منتظریم این سفر شما تموم بشه و شما مدارک یا هرچی تون رو به ما هم بدید تا ما هم استفاده کنیم.

بعد یه چیزی بگم که بعدا داستان نشه برامون. شما یجا تو صحبتاتون اشاره کردید به PLAY NOW هرچند بعدش خودتون گفتید دوتا سرویس فرق دارن اما ما هم بگیم وجود PLAY NOW دلیل بر وجود PS NOW نیست که بعدا نیایید ادعا کنید من همون PLAY NOW رو میگفتم و ....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان بیخیال شید دیگه:bighug: چه 2012 اومده باشه چه 2014 فرقی نمیکنه مهم اینه که فعلا بدرد نمیخوره حداقل بدرد من یکی نمی خوره
تویه ایران عمرا جواب نمیده فکر کنم تویه کشور های خارجی فقط قابل استفاده باشه قطعا:d
نه اتفاقا مهمه ! چون وقتی پا فشاری میشه روی یک مسعله انقدر بایدم یک مدرکه از منبع کاملا معتبر نظیر سونی یا ign داده بشه

1.در مورد ps now و play now این دوتا زیاد با هم ارتباط ندارن قبول دارم ولی اینو یادم هستش روزی که ویتا معرفی شد این سرویس قطع شدش و تو سال 2012 سرویس ps now اومد ولی این یه فرض هستش کلا گفتم بدونید.
2.دوست من به خدا یکم تفکر ضرر نداره اگه یکم فکر کنید راحت متوجه میشید که دلیل انتشار رسمی اون به دلیل استقبال خوبش بوده.مگر اینکه شما فکر کنید که این سرویس خیلی کم استقبال شده و سونی می خواد تیری تو تاریکی بندازه
همونطور که میبینید بعضی چیزها منبع یا مدرک نمی خواد بد نیست بعضی وقت ها یه بررسی ساده بکنیم تا متوجه بشیم
3.در جواب سوالالتون ( چون Gaikai رو سونی به منظوره Could=Based Gaming خریداری کرد ! Gaikai اصلا tech ایش همین قضیه stream کردن high def بازیا هست .... بله روی سرورهای سونی هست ولی gaaikai بدین منظور حریداری شده بود . پس برای چی خریدش ؟) این یک ترفند استراتژیک در کوتاه مدت هستش.اجازه بدید توضیحی در مورد این ترفند بدم
ما دو نوع خرید بزرگ داریم
1.خرید تکمیلی..یعنی این که باخرید اون شرکت صاحب nدرصد از تکنولوژی اون شرکت میشیم برای مثال با این خرید تکمیلی یک شرکت 30 تا 45 درصد تکنولوژی اون شرکت رو تصاحب میکنه
ولی بقیه تکنولوژی اون شرکت را فقط ذیره می کنه چون در بحث تکنولوژی مباحث پایه ای وجود داره و در واقع در یک نوع خرید 40 تا 50 درصد تکنولوژی پایه هست و بعد از این که یک شرکت به اون حد برسه میتونه تکنولوژی انحصاری بزنه(این نوع خریدار معمولا شرکت بزرگی هستش) مانند همین خرید سونی
2.خرید کلی
وقتی شرکتی تازه در دنیای تجارت پا میزاره با خرید شرکتی بزرگ کارش رو انجام میده(معمولا خریدار کوچک و شرکت خریده شده بزرگ)مانند خرید موتورولا توسط لنوو در زمینه ی موبایل
درجواب سوال(پس برای چی خریدش ؟)به خاطر اینکه سونی بتونه قدرت خودش رو افزایش بده نقص خودش رو بدست بیاره تا بتونه پذیرای گسترده تری باشه

در مورد جمله ی آخر شما یه بار دیگه فکر کنید چون من علاقه ای به تحقیق در مورد این شرکت ندارم
دوست من Gaikai هیچ وقت چنین توانی نداره و سونی هم برای این شرکت Gaikai خریده تا بتونه در آینده شاهد هیچ گونه خرابی نباشه
1. شما که به من میگی چرا بحث قاطی رو میکنی با remote now ....چرا خودت marc the geek - play now و...با هم قاطی میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ - خوشبختانه من با گفتن remote play چیزی رو قاطی نکردم چون محصوله gaikai هست .
- قطع شدن playnow ربطی به ویتا نداشته . برای بالا بردن سطحه اطلاعات شما - چون ظاهرا شما کلا بر فرضیه و مساعل جانبی پیش میری playnow کنسل شد به صورت international به دلیله خرید کلی sony erricson توسطه سونی . این شبکه به Sony Entertainment system شیفت کرد .
اتفاقا یه چیزه جالب دیگه هم اضافه کنم که جالبه بدونید playnow همچنان در japan به صورت یک portal کار میکنه که لینکه دانلودش هم هست از استوره japan
https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.sonyericsson.android.playnow&hl=en

2. بررسی ساده از play now و marc the geek ؟
من بررسی نگفتم بکنیم . من گفتم شما یک مسعله ای رو مطرح کردی در مورده حضور پر استقبال ps now در سال 2012 پس شما یک منبع معتبر نظیره gamespot - ign - sony - eurogamer و یا سایتها خبری معتبر یا اصلا مقادیر ذکر شده با منبع در wikipedia این نظیر سایتها بزار . این سایتها کوچکترین اخبار رو از اخبارهای leak شده گرفته تا هر چیزه دیگه ای توی سایتهاشون میزارن بعد ps now رو ول کنن ؟ و شما هم خودت اول بگی نه منبعی نیست بعد بگی از سفر برگردم منبع بزارم ؟؟؟؟؟ شما هر وقت منبع معتبر اوردی نظیر این سایتها بیا به من بگو من طرزه تفکرم سادت و ضرر داره و باید برم بررسی کنم تا متوجه بشم .

3.
در جواب gaikai این رو گفتی :
نادیده بگیرم چون هم غلط هستش هم بی ربط
نادیده یعنی اهمیتی نداره در صورتی که اتفاقا داره و خیلی هم داره و بی ربطی یعنی Gaikai به این قضیه مربوط نیست که اتفاقا هست .
و من از روی پیش فرض و utube نمیگم ! از روی اخبار میگم ...

Gaikai was initially (pre-Sony acquisition) funded by Intel Capital, Limelight Networks, Rustic Canyon Partners, Benchmark Capital, TriplePoint Capital, NEA and Qualcomm.[8][9] Its streaming service was embedded on game-related websites and microsites, social media site such as Facebook,[10] and within specific products (such as smart mobile devices or digital TVs),[11] as determined by the publisher.[12]
همه منابعش هم اگه خواستین موجود هست ...paste کنم براتون - همه از منبع ساده wikipedia و صفحه خوده gaikai . چه بسا هم که در سایته gaikai خودشون بخشی مرتبط با ساختار و شکل گرفتن company داشته باشن.

این هم بخونید

On July 2, 2012, Sony announced that a formal agreement had been reached to acquire the company for $380 million USD with plans of establishing their own new cloud-based gaming service, as well as integrating streaming technology built by Gaikai into PlayStation products,[5] resulting in PlayStation Now[6] and Remote Play.[7]

Gaikai - Wikipedia, the free encyclopedia

همچنین سایته خوده Gaikai هم که وارد بشی
همین بخشه محصولات playstation now - remote play ذکر شده که شما حتی سایته رسمی خوده شرکت رو هم رد میکنی

Gaikai در زمینه Cloud BAsed Gaming فعالیت داشته
لیست همه Partner ها از 2010 تا زمانی که سونی subsidiary خریدش برای 380 ملیون دلار

Gaikai توی زمینه cloud based gaming چند سالی هست که کار میکنه و از بهترینها هست ....
بعد از 2012 که همکاری با سونی اغاز کردن اولین محصولشون Remote play بود که هم به صورت local هم از net کار میکنه برای 3 و ویتا و بعد هم نسخه نسل جدید رو با 4 و ویتا انتشار دادن و بعدا سونی در سال 2013 گفت که به زودی سیستم stream کردن بازیهای 3-2- رو پیاده سازی میکنه که در CES 2014 حوالیه همین روزهای کنونی ولی در سال گذشته از PLayStation now پرده برداری شد...
لینکه خبر رسمی سونی هم دادم قبلا

حالا همه اینا رو که خوندی پسته خودتم بخون

شما که علاقه ای به تحقیق در مورده Gaikai نداری من برای شما تحقیق رو حاضر و اماده گذاشتم که بخونی و یاد بگیری ...

BIG Smoke

کاربر سایت
Dec 30, 2014
26
نام
ARYAN
سلام خوبید دوستان
شرمنده اذیتتون کردم من این ویدیو رو دیدم
شایدم تو گوشیم اشتباه بود شایدم من چپل چپول دیدم اون موقع دیدم 2 سال پیش
به هرحال شرمنده وقتتون رو گرفتم امیدوارم دیگه همچین مسائلی پیش نیاد
از کاربرانی که تو این بحث بودن هم معذرت می خوام زمانشون رو گرفتم

سلام دوستان خوبید
شما این پک های مختلف رو احتمالا دیدید اگه ندیدید برید ببینید چون نمیتونم بذارم تو سایت
ACTION MEGA PACK

INDIE MEGA PACK
HEROES MEGA PACK
SPORTS & RACING MEGA PACK
ADVENTURE MEGA PACK
LEGO MEGA PACK
DISNEY MEGA PACK
MEGA PACK
یه نگاه به به مگا پک اصلی بکنید به نظر ویتای اورجینال توشه
عجیبه چون بقیه پک ها اسلیم هستند

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دو تا بازی FREE اومد تو استور
یکیش fat princes
البته یه نسخه دیگشه
کسی نمیدونه اون fat princes قبلی رو میشه رو ویتا بازی کرد یا نه ؟
اطمینان ندارم اگر موجود باشه
این یه نسخه هست ظاهرا برای ویتا و android اینا رلیز شده

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
سلام
دوستان عزیز یک سوال فنی داشتم

من یک PS VITA دارم با رم 8 گیگابایت و چند بازی دیجیتال هم دارم.طی این تخفیفات جدید سونی هم 3 بازی دیجیتال خرید کردم و الان جا برای نصب بازی نیست :D کلاً 1 گیگ فضا داره.
الان چطوری می تونم یک رم 16 خرید کنم و اطلاعات فعلی رو به اون منتقل کنم که مجبور نباشم بازی های قبلی را مجدد دانلود کنم ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
دوستان عزیز یک سوال فنی داشتم

من یک PS VITA دارم با رم 8 گیگابایت و چند بازی دیجیتال هم دارم.طی این تخفیفات جدید سونی هم 3 بازی دیجیتال خرید کردم و الان جا برای نصب بازی نیست :D کلاً 1 گیگ فضا داره.
الان چطوری می تونم یک رم 16 خرید کنم و اطلاعات فعلی رو به اون منتقل کنم که مجبور نباشم بازی های قبلی را مجدد دانلود کنم ؟
Content MAnager رو باید دانلود کنی
Content Manager Assistant for PlayStation

هم میتونی دونه دونه بازیا رو کپی کن و هم میتونی یک backup کلی بگیری و بعد از گذاشتن مموری جدید و sign in کردن اکانتت این backup رو restore کنی.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان ویتا من روشن نمیشه
یادمه اخرین باری که بازی کردم ویتا روی استاندبای بود و الان 5 روزی هست دارم سعی میکنم روشن بشه ولی نمیشه
کسی میدونه چه کنم و باید چیکارش کنم تا روشن بشه واقعا عجیبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر