هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

BIG Smoke

کاربر سایت
Dec 30, 2014
26
نام
ARYAN
البته اون موقع بازی هاش خیلی محدود بود
ولی شاید سونی اون موقع مطرحش نکرده بوده
دلیل نیست چون نمی دونیم
کلا از ریشه همه چیز رو قطع کنیم دوست من :bighug:

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
البته اون موقع بازی هاش خیلی محدود بود
ولی شاید سونی اون موقع مطرحش نکرده بوده
دلیل نیست چون نمی دونیم
کلا از ریشه همه چیز رو قطع کنیم دوست من :bighug:
ps now رو سونی به صورت انحصاری شاید در اختیار شما گذاشته بود ... نمیدونم :d
ولی توی بلاگ رسمی خوده سونی به صورت رسمی روز 7 January سال گذشته معرفی شده که اینجا میتونید هم خبرش هم ویدیو توی ces ساله گذشته ببینید -
PlayStation Now Streaming Game Service Coming this Summer ***8211; PlayStation.Blog

BIG Smoke

کاربر سایت
Dec 30, 2014
26
نام
ARYAN
ps now رو سونی به صورت انحصاری شاید در اختیار شما گذاشته بود ... نمیدونم :d
ولی توی بلاگ رسمی خوده سونی به صورت رسمی روز 7 January سال گذشته معرفی شده که اینجا میتونید هم خبرش هم ویدیو توی ces ساله گذشته ببینید -
PlayStation Now Streaming Game Service Coming this Summer ***8211; PlayStation.Blog

با اجازتونl-)شما برید توی youtube این کلمه رو بزنید
اونوقت ویدیو هارو یک نگاه بکنید بعدش
نتایجش رو بگید دوست من

در ضمن نسخه ای که به صورت رسمی میاد نسخه ی آپدیت شدش هست
یعنی اصلاحاتی روش انجام شده

نسخه ی اولیه فقط رو ویتا بود ولی نسخه ی رسمی روی دستگاه های بیشتری هستش
دوست عزیز
yahoo_3.gif

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با اجازتونl-)شما برید توی youtube این کلمه رو بزنید
اونوقت ویدیو هارو یک نگاه بکنید بعدش
نتایجش رو بگید دوست من

در ضمن نسخه ای که به صورت رسمی میاد نسخه ی آپدیت شدش هست
یعنی اصلاحاتی روش انجام شده

نسخه ی اولیه فقط رو ویتا بود ولی نسخه ی رسمی روی دستگاه های بیشتری هستش
دوست عزیز;)
آونا که remote play هستنش back to 2012
شما منبع رسمی از خوده سونی بزار که 2012 عرضه شده بود ...
من منبع رسمی خوده سونی و روزه اعلامش رو برای اولین بار براتون گذاشتم که مطالعه کنید.

BIG Smoke

کاربر سایت
Dec 30, 2014
26
نام
ARYAN
دوست عزیز
نمونه ی اولیه اومده بود
شما خبر نداری
در ضمن شما همینطوری میگیremote play هستش .نمی دونم چرا این حرفو می زنید ولی شما یه نگا به marc the geek بندازید چون اون یه بررسی داده توی 2014
من الان فیل تر شکن ندارم که لینک بدم
خواهش می کنم یه بار دیگه نگاه کنید
دوست من نه اینجا دادگاه هست
نه منم مجرم فقط بحث هستش:) من چند روز دیگه که فیل تر شکن دستم بیاد لینکش رو میدم نگاه کنید تا متوجه اشتباهتون بشید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوست عزیز
نمونه ی اولیه اومده بود
شما خبر نداری
در ضمن شما همینطوری میگیremote play هستش .نمی دونم چرا این حرفو می زنید ولی شما یه نگا به marc the geek بندازید چون اون یه بررسی داده توی 2014
من الان فیل تر شکن ندارم که لینک بدم
خواهش می کنم یه بار دیگه نگاه کنید
دوست من نه اینجا دادگاه هست
نه منم مجرم فقط بحث هستش:) من چند روز دیگه که فیل تر شکن دستم بیاد لینکش رو میدم نگاه کنید تا متوجه اشتباهتون بشید
ok مشکلی نداره ... چون منم میخوام مطلع بشم.
بررسی 2014 رو کاری ندارم ... marc the geek هم منبع رسمی محسوب نمیشه :)
ولی چشم ... همین الان من video ها رو سرچ کردی هیچ ویدیوی تاریخ 2012 از ps now نداره - یک ویدیو 5 ماه پیش هست و یه دونه هم تست روی ویتا که توی همین بازه زمانی هست. البته خب کلی داشت ولی من playstation now رو سرچ کردم.

شما یک منبع رسمی نشون بده که از استقبال بالا و حضور Ps now در سال 2012 نوشته باشه با قیمتهای خوب و پایین . دقیقه مطلبی که صفحه پیش عرض نمودید . - چون خیلیا به نسبت بعضی قیمتهاشم واکنشه - نشون داده بودن که به هر حال با subscription به صرفه تر هست !
تشکر فراوان!

در مورده مسعله دادگاه و اینهایی که گفتی من اصلا اینطوری فک نمیکنم . متاسفانه این طرزه تفکر شماست که گویا خیال کردید من شما رو مجرم و دادگاهی کردم

به هر حال موفق باشید

BIG Smoke

کاربر سایت
Dec 30, 2014
26
نام
ARYAN
اگه سوئه تفاهم شده عذر میخوام
من مدرکی ندارم چون سونی هیچ وقت به صورت رسمی چیزی منتشر نکرده نمی دونم چرا
شاید چون نسخه اولیه بوده اینو من نمیدونم

در مورد marc the geek هم بگم که جزو معدود بررسی کننده هایی حرفه ای ویتا هست ولی شما درست میگید منبع رسمی نیست اما میتونه مدرک باشه که ps now قبل تر از ارائه رسمی بوده دوست من
بازم میگم من الان جایی هستم که فیلت ر شکن ندارم وگرنه شمارو اذیت نمی کردم.
در ضمن شما ps now رو سرچ کنید اگه باز ندیدید خودم در آینده لینکش رو میدم:)

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
PS Now تا اونجایی که یادمه الان یک سالی هستش که به صورت Beta اجرا شده- که حدود 20 تا بازی هم بیشتر نداشت.
Mark The G A y هم کجاش منتقده :|

هر چیزی که نقد میکنه میگه It feels very good!
بنده خدا روی COD BOD هم همینو میگفت. The Graphic is amazing it feels very good

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه سوئه تفاهم شده عذر میخوام
من مدرکی ندارم چون سونی هیچ وقت به صورت رسمی چیزی منتشر نکرده نمی دونم چرا
شاید چون نسخه اولیه بوده اینو من نمیدونم

در مورد marc the geek هم بگم که جزو معدود بررسی کننده هایی حرفه ای ویتا هست ولی شما درست میگید منبع رسمی نیست اما میتونه مدرک باشه که ps now قبل تر از ارائه رسمی بوده دوست من
بازم میگم من الان جایی هستم که فیلت ر شکن ندارم وگرنه شمارو اذیت نمی کردم.
در ضمن شما ps now رو سرچ کنید اگه باز ندیدید خودم در آینده لینکش رو میدم:)
نمیشه که قایمکی PS NOW آنتشار بده و از استقبال بالایی هم برخورد باشه و هیچ مدرکی نباشه ... میشه ؟

اینم عسکه اون یوزر با سرچ ps now چون گفتید

دو تا ویدیو مربوطه داره که یکی 1 ماه و دیگری هم 5 ماه پیش هست !!
چطوری میتونه مدرک باشه که 2012 موجود بوده ×_× ؟؟؟

- - -ویرایش - - -

PS Now تا اونجایی که یادمه الان یک سالی هستش که به صورت Beta اجرا شده- که حدود 20 تا بازی هم بیشتر نداشت.
Mark The G A y هم کجاش منتقده :|

هر چیزی که نقد میکنه میگه It feels very good!
بنده خدا روی COD BOD هم همینو میگفت. The Graphic is amazing it feels very good
منم همین رو میگم ×_×
به صورت رسمی 7 January توی CES ساله گذشته پرده برداری شد D:

BIG Smoke

کاربر سایت
Dec 30, 2014
26
نام
ARYAN
سلام دوستان خوبید؟؟؟
خوشم میاد تا هستم توی تاپیک هیچ کسی جواب نمی ده .... تا میرم همه لشگر کشی می کنن به تاپیک :):)
در جواب دوست عزیز Hunter lord باید بگم که
marc the geek نقد نمی کنه بررسی میکنه .نظر شخصیش رو داده ما هم کاری به اون نداریم;) از حق نگذریم بررسی های کاملی داره هم نوع تروفی هارو توضیح میده هم به همجای بازی میره و هم اونجا رو توضیح میده
در ضمن شاید بازی های ps nowابتدا کمتر از بیستا بوده ولی الان خیلی زیاد شده (من الان مسافرتم .برگشتم لینک و سند و عکس و آدرس رو تقدیمتون می کنم)
در جواب اون یکی دوست عزیز Triangels باید بگم که
اولا ps now رو سونی تبلیغ نکرد چون نسخه ی آزمایشی بود ... عقل سلیم هم می گه برای چیزی که نسخه ی اولیه هست وهنوز آینده ی نامشخصی داره نباید تبلیغ کرد..منم از طرف سونی معذرت می خوام از شما به خاطر این که سونی باهاتون مشورت ننمود:d:d.
بعدشم همونطور که بالا اشاره کردم اجازه بدید دوستان من از سفر بیام بعدش به این بحث بپردازیم چون ادامه ی این بحث تا زمانی که من مدرکی(یا هرچیز دیگه ای ) نشون ندم فقط زمان بر هستش و بدونن نتیجه
در ضمن من نه اینجا اینترنت درست حسابی دارم نه قند شکن....
البته اگه اساتید صلاح دیدند می توانند بحث کنند تا سطح اطلاعات بالا برود

نه اصلا پنج تا دلیل داره
1.کیفیت بدنه بشدت پائین اومده.یعنی دستگاه موندگاری کمتری داره و بدنش راحت خراش می خوره چون پلاستیک بازیافتی هستش
2.نوع صفحه ی psv slim مانند زد اولترا هستش یعنی تمایل نسبتا بالایی به رنگ سبز داره البته با این فرق که نه تراکم پیکسلی زد اولترا رو داره نه تکنولوژیش رو
3.یکی از اصلی ترین دلایل فروش خوب psv slim قیمت بصرفش بوده اما اینجا ایرانه موضوع بر عکسه psv orginal خیلی به صرفه تره
4.متأسفانه وزن دستگاه پایین اومده و مثل psv orginal خوب توی دست نیستش کنسول بازیه اسمارت فون نیستش
5.همچنین شارژش در ازای کیفیتش بالا تر اومده ولی زیاد فرق نمی کنه چون آدم که نمی خواد با ویتا کونگ فو تو آ کار کنه و اون 1 گیگ حافظه ی داخلی با اضافه شدن کارت حافظه خاجی غیر فعال میشه
کلا تو ویدئو همه چیز خوبه ولی تو واقعیت مشکلات مشخص میشن

- - -ویرایش - - -

نه اصلا پنج تا دلیل داره
1.کیفیت بدنه بشدت پائین اومده.یعنی دستگاه موندگاری کمتری داره و بدنش راحت خراش می خوره چون پلاستیک بازیافتی هستش
2.نوع صفحه ی psv slim مانند زد اولترا هستش یعنی تمایل نسبتا بالایی به رنگ سبز داره البته با این فرق که نه تراکم پیکسلی زد اولترا رو داره نه تکنولوژیش رو
3.یکی از اصلی ترین دلایل فروش خوب psv slim قیمت بصرفش بوده اما اینجا ایرانه موضوع بر عکسه psv orginal خیلی به صرفه تره
4.متأسفانه وزن دستگاه پایین اومده و مثل psv orginal خوب توی دست نیستش کنسول بازیه اسمارت فون نیستش
5.همچنین شارژش در ازای کیفیتش بالا تر اومده ولی زیاد فرق نمی کنه چون آدم که نمی خواد با ویتا کونگ فو تو آ کار کنه و اون 1 گیگ حافظه ی داخلی با اضافه شدن کارت حافظه خاجی غیر فعال میشه
کلا تو ویدئو همه چیز خوبه ولی تو واقعیت مشکلات مشخص میشن

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا ویتای اسلیم ارزش خریدن داره ?

Sent from my XT1068 using Tapatalk
من خودم اگر نداشتم همین slim رو میگرفتم . چون باطریش بیشتره . انصافا به نسبت ویتای اصلی خوش دست تر هم هست !!!

از نظره مسعله صفحه باید بگم slim صفحه هاش برای اکثریت کاربرها مناسبتره چون OLED ویتای اصلی تو نور یا صبح ( محیط بازی ) خیلی ضیعتر هست تا به نسبت slim . از نظره رنگی خب OLED سیستم پردازشش فرق داره به نسبت اون ولی اونطوری نیست که بزنه تو ذوق اصلا.
به هر حال اگر شما میخوای تو خونه اینا بازی کنی زیاد به نظرم فرقی نیست . اون 1 گیگ هم حساب نکن با توجه به اینکه بازیهای فیزیکی سخت گیر میاد برای ویتا باید بری سراغه psn .
ظاهرا slim هم کمیاب هست و گرونتر D:

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان خوبید؟؟؟
خوشم میاد تا هستم توی تاپیک هیچ کسی جواب نمی ده .... تا میرم همه لشگر کشی می کنن به تاپیک :):)
در جواب دوست عزیز Hunter lord باید بگم که
marc the geek نقد نمی کنه بررسی میکنه .نظر شخصیش رو داده ما هم کاری به اون نداریم;) از حق نگذریم بررسی های کاملی داره هم نوع تروفی هارو توضیح میده هم به همجای بازی میره و هم اونجا رو توضیح میده
در ضمن شاید بازی های ps nowابتدا کمتر از بیستا بوده ولی الان خیلی زیاد شده (من الان مسافرتم .برگشتم لینک و سند و عکس و آدرس رو تقدیمتون می کنم)
در جواب اون یکی دوست عزیز Triangels باید بگم که
اولا ps now رو سونی تبلیغ نکرد چون نسخه ی آزمایشی بود ... عقل سلیم هم می گه برای چیزی که نسخه ی اولیه هست وهنوز آینده ی نامشخصی داره نباید تبلیغ کرد..منم از طرف سونی معذرت می خوام از شما به خاطر این که سونی باهاتون مشورت ننمود:d:d.
بعدشم همونطور که بالا اشاره کردم اجازه بدید دوستان من از سفر بیام بعدش به این بحث بپردازیم چون ادامه ی این بحث تا زمانی که من مدرکی(یا هرچیز دیگه ای ) نشون ندم فقط زمان بر هستش و بدونن نتیجه
در ضمن من نه اینجا اینترنت درست حسابی دارم نه قند شکن....
البته اگه اساتید صلاح دیدند می توانند بحث کنند تا سطح اطلاعات بالا برود
چطور شد که ما کاری نداریم به marc the geek ؟ تا دیروز گفتی ایشون مدرکی هست برای وجود داشتن PS NOW در ساله 2012 ....

2012 سونی تازه Gaikai رو خرید و که remote play رو با ویتا و ps3 روانه بازار کنه . بعدش گفتن نسخه نسل بعدش برای 4 و ویتا در دسته ساخت هست و ساله 2013 هم توضیح داد که به دلیله نبود backward compatibilty بازیهای ps3-ps2اینا رو قصد داره با کمکه Gaikai روی 4 توسطه سیستمی که در دسته توسعه هست به صورت stream روانه بازار کنه و در 7 January ساله 2014 توی نمایشگاه CES به صورت رسمی از این سرویس به اسمه playstation now پرده برداری شد ...

بله حتما اگر خبری در این زمینه از حضور streaming در دسترس بود در سال 2012 به اسمه Ps now بزارید D:
سونی بدون خرید Gaikai نمیتونسته این کار رو به این زودیا انجام بده ....

آخرین ویرایش:

sammei7

کاربر سایت
Nov 19, 2014
17
سلام دوستان اگه لطف کنین پاسخ بدین ممنون میشممن کلا میخوام با pc بازی و دمو رایگان دانلود کنم1حتما باید اکانت داشته باشم؟2اگه با اکانت دانلود کردم و اکانت ویتام فرق داشت اجرا نمیشه؟ چون میخوام دموهایی که دانلود میکنم رو با open cma رو ویتا بریزم میشه آیا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر