هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

mamaka

کاربر سایت
Jun 19, 2014
52
ویتا فقط فیفا داره . اونم برات مهم نیست همون نسخه اولی اولیش رو بگیر چون فرقه خاصی نکرده !!
احتمالش خیلی ضعیفه . شاید در حده 1% که شاهده gta باشیم

پس دیگه نه انچارتدی نه کیلزون جدیدی .......فقط باید بازیهای کم گرافیک و چرت بازی کنیم .....حیف این کنسول .پی اس پی چه بازیهایی که براش نیومد واقعا"خوب پشتیبانی شد ویتا رو سونی رسما" رها کرد اونم خیلی زود کلا" برای سونی خیلی بد شد کنسول دستی دیگه بده همه یاد خاطره تلخ پشتیبانی ویتا از طرف سونی میافتن....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پس دیگه نه انچارتدی نه کیلزون جدیدی .......فقط باید بازیهای کم گرافیک و چرت بازی کنیم .....حیف این کنسول .پی اس پی چه بازیهایی که براش نیومد واقعا"خوب پشتیبانی شد ویتا رو سونی رسما" رها کرد اونم خیلی زود کلا" برای سونی خیلی بد شد کنسول دستی دیگه بده همه یاد خاطره تلخ پشتیبانی ویتا از طرف سونی میافتن....
اتفاقا همین indie ها هستن که ویتا رو سرپا نگه داشتن ! از بازیهای AAA بعضیاشون بهترن D:

mamaka

کاربر سایت
Jun 19, 2014
52
هستن عزیز
بخشه اعظمی از بازیهای ویتا الان شدن همین بازیهای مستقل و به همین لطف هم رو پا هست !
خیلیاشون هم متا و امتیازاته بالایی دارن .
داداش مشکل من اینه فقط اکشن و اکشن ادوانچر دوست دارم مثل انچارتد و کیلزون و کال اف(هرچند مفتضح ولی کمبود بازی اکشنه دیگه!!)و یونیت 13(هرچند با گرافیک فجیع!)و درنتیجه این بازیهای برادران ژاپنی به مزاجم سازگار نیست....:(

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
داداش مشکل من اینه فقط اکشن و اکشن ادوانچر دوست دارم مثل انچارتد و کیلزون و کال اف(هرچند مفتضح ولی کمبود بازی اکشنه دیگه!!)و یونیت 13(هرچند با گرافیک فجیع!)و درنتیجه این بازیهای برادران ژاپنی به مزاجم سازگار نیست....:(
مثل خودمی،
ولی خب ویتا فقط واسه jrpg بازها نیست خب، به علاوه اینکه درسته بازی indie زیاد داره ولی پولش مخصوصا واسه ما ایرانیا که میتونیم در حد همون و رو موبایلمون مجانی بازی کنیم، زیاد نمیصرفه، نمیدونم شاید یه توقع الکیه.

BIG Smoke

کاربر سایت
Dec 30, 2014
26
نام
ARYAN
اینو یادتون نره ویتا به خاطر بازی های indie نیست که سرپا هست. درسته بخشی از درآمد ویتا هست ولی همش نیست
سونی با عرضه ی امکاناتی مثل ps now و ps plusتونست راه خودش رو پیش ببره

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
فعلا با اومدن Resident evil و با توجه به این که چندتا کمپین هم داره مطمین هستم طرفدارای سبک اکشن می تونن چند ماه قفل باشن روی ویتا - یه مولتی هم داشته باشه که دیگه هیچی -
این رزیدنت اویل به شدت شبیه The last of us هم هست دیگه با یه تیر دو هدف می زنید!

من خودم ماه دیگه برای دومین بار یه ویتا می گیرم فقط و فقط برای RE

Bend هم داره روی یه بازی ویتا کار میکنه که احتمالا نتیجه چیزی جز سایفون فی ل طر نباشه برای ویتا
کیلزون مرسنری هم طبق شایعات از ابتدا قرار بوده یه عنوان دنباله دار باشه که در اینده برای ویتا و PS3 عرضه بشه
GTA هم با توجه به اینکه الان سر Rock star خلوت شده میشه امید بیشتری داشت که یه نسخه ازش عرضه بشه! ( حتی پورت نسخه 3 و 4 می تونه عالی باشه )

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بهتره بری سراغه ps4-pc اینا

اینو یادتون نره ویتا به خاطر بازی های indie نیست که سرپا هست. درسته بخشی از درآمد ویتا هست ولی همش نیست
سونی با عرضه ی امکاناتی مثل ps now و ps plusتونست راه خودش رو پیش ببره
ps now که هنوز به صورت کلی عرضه نشده که اصلا ببینیم استقبال چقدر میشه ازش D:
ولی قبول دارم ! پلاس هم توی این قضیه دخیل هست ولی منظوره کلیم این بود که عمده بازیها و فروش بازیهای ویتا همه توی psn و indie ها هستش

فعلا با اومدن Resident evil و با توجه به این که چندتا کمپین هم داره مطمین هستم طرفدارای سبک اکشن می تونن چند ماه قفل باشن روی ویتا - یه مولتی هم داشته باشه که دیگه هیچی -
این رزیدنت اویل به شدت شبیه The last of us هم هست دیگه با یه تیر دو هدف می زنید!

من خودم ماه دیگه برای دومین بار یه ویتا می گیرم فقط و فقط برای RE

Bend هم داره روی یه بازی ویتا کار میکنه که احتمالا نتیجه چیزی جز سایفون فی ل طر نباشه برای ویتا
کیلزون مرسنری هم طبق شایعات از ابتدا قرار بوده یه عنوان دنباله دار باشه که در اینده برای ویتا و PS3 عرضه بشه
GTA هم با توجه به اینکه الان سر Rock star خلوت شده میشه امید بیشتری داشت که یه نسخه ازش عرضه بشه! ( حتی پورت نسخه 3 و 4 می تونه عالی باشه )
capcom قبلا اعلام کرد هیچ برنامه ای برای Online نسخه revelations 2 نداشتن . فقط coop offline قراره داشته باشه D: .
مسعله کیفیت پرتم هست البته D:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
کلا رزیدنت جدید میشه مثل واکینگ دید امیدوارم خوب از اب در بیاد
حتی کراس بای نداشتن! عمدا
نسخه ویتا با پی اس ٤

Sent from my iPhone using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها من به روشی که دوستان گفتند بازی persona رو با کامپیوتر دانلود کردم و براحتی تویه ویتا ریختم
خیلی روش جالبیه فقط یه سوال آیا این روش باعث بن شدن میشود ؟؟؟
psxdownloader اینا ؟
بچه های بخشه 4 هم استفاده میکنن مشکلی نبوده تا الان از نظره هک .
کلا چیزه خاصی نیست.

BIG Smoke

کاربر سایت
Dec 30, 2014
26
نام
ARYAN
دوستان این ps now دقیقا چیه ؟

دوست عزیز ps now از ابتدای سال 2012 بوده و کلی هم استقبال داشته به علت قیمت کمش برای مثال Saints Row IV را با پرداخت کمی تا 90 روز بازی کنی (مبلغش یادم نیست ولی کمتر از 18 دلار هستش):d
ps now کنسول پی اس ویتا رو تبدیل به ps3 دستی می کنه
البته با استفاده از اینترنت. در کل سرویس عالی هستش
شما می تونید با پول خرید یک بازی پی اس پی چند تا بازی عالی ps3 را تجربه کنید
فقط تنها مشکلش اینه که از اینترنت استفاده می کنه یعنی بازی به صورت آنلاین روی ps vita اجرا میشه(یعنی اگه اینترنت 2 مگ یا 1 نامحدود ندارید اصلا سمتش نرید چون حجم زیادی مصرف میکنه)
من killzone 3 رو با این سرویس بازی کردم
خیلی حال دادش.........................................به نظره من سونی با این سرویس عالی خیلی روی فروش ویتا تاثیر گذاشت.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوست عزیز ps now از ابتدای سال 2012 بوده و کلی هم استقبال داشته به علت قیمت کمش برای مثال Saints Row IV را با پرداخت کمی تا 90 روز بازی کنی (مبلغش یادم نیست ولی کمتر از 18 دلار هستش):d
ps now کنسول پی اس ویتا رو تبدیل به ps3 دستی می کنه
البته با استفاده از اینترنت. در کل سرویس عالی هستش
شما می تونید با پول خرید یک بازی پی اس پی چند تا بازی عالی ps3 را تجربه کنید
فقط تنها مشکلش اینه که از اینترنت استفاده می کنه یعنی بازی به صورت آنلاین روی ps vita اجرا میشه(یعنی اگه اینترنت 2 مگ یا 1 نامحدود ندارید اصلا سمتش نرید چون حجم زیادی مصرف میکنه)
من killzone 3 رو با این سرویس بازی کردم
خیلی حال دادش.........................................به نظره من سونی با این سرویس عالی خیلی روی فروش ویتا تاثیر گذاشت.
2012 ?
روز 7 January سال 2014 به صورت رسمی پرده برداری شد ... 2012 ؟
به صورت open beta بود
13 همین ماه هم full release اش هست D: ....
مختص ویتا نیست. روی tv ها و موبایل و 4 و ویتا و 3 و اینا موحود خواهد بود ... :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر