هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
ممنون
ولی به نظرم اگر میشد یه جوری برای PS4 رو توش جا داد خیلی خوب میشد. حالا نمیدونم کسی تست کرده یا نه.

- - -ویرایش - - -

یه سوال بنیادی دارم،
اول از همه اینکه نباید استور رو آپدیت کرد درسته و باید رو همون ورژن بمونه دیگه ؟
دوم اینکه خوب اگر آپدیت نکنیم، چجوری میشه بازی اکسپلویت رو دانلود کرد ؟ فرض کنین تو اکانت هست.
اصن چجوریاست ؟

سلام بله روش هایی برای دسترسی به نت در فرم وایر های قدیمی هست که بدون اپدیت به اخرین ورژن به نت وصل بشن
این هک به نظر یه هک خیلی ابتدایی هست و هک کامل نیست درنتیجه اگر مایل هستید به اخرین ورژن ارتقا بدین ولی دوستانی که علاقه دارن از این اکسپلویت استفاده کنن تو هر ورژنی که هستن بمونن

- - -ویرایش - - -

سلام
من تازه یه ویتا گرفتم با رم 4 و سیم خور البته دست دو به قیمت 320
خوب خریدم یا نه؟ الان من بخوام بازی پی اس پی رو روی ویتا اجرا کنم باید چیکار کنم؟ تا حالا کنسول دستی نداشتم اگر راهنماییم کنید ممنون میشم

سلام دستگاه رو به قیمت خیلی خوبی گرفتین دوست من امیدوارم همه چیزش رو به راه باشه...
برای اجرای بازی های پلی 4 رو ویتا باید از منوی تنظیمات پلی 4 ویتا رو باهاش سینک کنید اول وارد تنظیمات که بشید خودتون بخش مورد نظر رو پیدا میکنید کار سختی نیست بعد هم از تو ویتا وارد برنامه مخصوصش بشین و مراحل رو همون جور که خودش راهنمایی میکنه دنبال کنید...من خودم infamuse رو تا نصفه رو ویتا بازی کردم به نظرم خوب نیست هم فریم رو 30 قفله هم جزییات خیلی خوب مشخص نیستن تو صفحه نمایش کوچیک ویتا...

sammyhero2003

کاربر سایت
Jul 21, 2011
10
سلام بله روش هایی برای دسترسی به نت در فرم وایر های قدیمی هست که بدون اپدیت به اخرین ورژن به نت وصل بشن
این هک به نظر یه هک خیلی ابتدایی هست و هک کامل نیست درنتیجه اگر مایل هستید به اخرین ورژن ارتقا بدین ولی دوستانی که علاقه دارن از این اکسپلویت استفاده کنن تو هر ورژنی که هستن بمونن

- - -ویرایش - - -

سلام دستگاه رو به قیمت خیلی خوبی گرفتین دوست من امیدوارم همه چیزش رو به راه باشه...
برای اجرای بازی های پلی 4 رو ویتا باید از منوی تنظیمات پلی 4 ویتا رو باهاش سینک کنید اول وارد تنظیمات که بشید خودتون بخش مورد نظر رو پیدا میکنید کار سختی نیست بعد هم از تو ویتا وارد برنامه مخصوصش بشین و مراحل رو همون جور که خودش راهنمایی میکنه دنبال کنید...من خودم infamuse رو تا نصفه رو ویتا بازی کردم به نظرم خوب نیست هم فریم رو 30 قفله هم جزییات خیلی خوب مشخص نیستن تو صفحه نمایش کوچیک ویتا...
میشه گفت از پریروز تا حالا که دستمه مشکلی نداشته و با اتصال وای فای حدود 5-6 ساعتی شارژ نگه میداره
من پلی 4 ندارم میخوام تا کمی پول دستم بیاد و بازی فیزیکی بخرم بازی های پی اس پی رو بصورت کپی روی این بازی کنم زحمت میکشید راهنمایی کنید که چه اقداماتی رو باید انجام بدم؟ ورژن دستگاه 3.30 هست راهی هست؟

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
میشه گفت از پریروز تا حالا که دستمه مشکلی نداشته و با اتصال وای فای حدود 5-6 ساعتی شارژ نگه میداره
من پلی 4 ندارم میخوام تا کمی پول دستم بیاد و بازی فیزیکی بخرم بازی های پی اس پی رو بصورت کپی روی این بازی کنم زحمت میکشید راهنمایی کنید که چه اقداماتی رو باید انجام بدم؟ ورژن دستگاه 3.30 هست راهی هست؟
اتفاقا منم دقیقا دنبال همینم، اما متاسفانه فقط واسه ورژن های 3.18 به پایین این کار جواب میده.
حالا اگر دوستانی که اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن، ممنون میشم.
مثلا TN-V چیه, Homebrow و ...
اینا چی هستن اصلا ؟

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین

ببینید کلا هک های psp که برای ویتا منتشر شدن شامل hbl -vhbl -tnv هستن که فقط هک tn-v توانایی دسترسی به کرنل رو داره و میتونه بازی های psp رو اجرا کنه اون دو هک دیگه فقط میتونن هوم برو ها یا ایمولاتور های psp رو اجرا کنن پس ما فقط دنبال tn-v هستیم و این هک در ورژن جدید 3.30 کاملا پچ شده و هنوز هکرا دنبال حفره ای برای دسترسی به کرنل میگردن شما الان نمیتونید با این ورژن این کارو انجام بدید
در هک tn-v شما ویتاتون کاملا به psp تبدیل میشه و منوهای psp و همه چی رو توی ویتا خواهید داشت اما در دو هک دیگه فقط به half byte loader یا همون hbl دسترسی دارید که یه منو ساده است که از توش میشه homebrew ها یا همون برنامه های مخصوص psp رو اجرا کرد و فقط در tn-v قابلیت iso -loader فعاله که میتونه خود بازی های psp هم اجرا کنه

sammyhero2003

کاربر سایت
Jul 21, 2011
10
ببینید کلا هک های psp که برای ویتا منتشر شدن شامل hbl -vhbl -tnv هستن که فقط هک tn-v توانایی دسترسی به کرنل رو داره و میتونه بازی های psp رو اجرا کنه اون دو هک دیگه فقط میتونن هوم برو ها یا ایمولاتور های psp رو اجرا کنن پس ما فقط دنبال tn-v هستیم و این هک در ورژن جدید 3.30 کاملا پچ شده و هنوز هکرا دنبال حفره ای برای دسترسی به کرنل میگردن شما الان نمیتونید با این ورژن این کارو انجام بدید
در هک tn-v شما ویتاتون کاملا به psp تبدیل میشه و منوهای psp و همه چی رو توی ویتا خواهید داشت اما در دو هک دیگه فقط به half byte loader یا همون hbl دسترسی دارید که یه منو ساده است که از توش میشه homebrew ها یا همون برنامه های مخصوص psp رو اجرا کرد و فقط در tn-v قابلیت iso -loader فعاله که میتونه خود بازی های psp هم اجرا کنه

میشه کمی ساده تر بگید کلا چیز زیادی متوجه نشدم چون با اصطلاحاتی که به کار بردید اصلا آشنایی ندارم اگر منبعی رو میشناسید که اینها رو ریز به ریز توضیح داده در اختیارم بزارید تا مطالعه کنم و با اصطلاحات آشنا شم ممنون میشم

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
میشه کمی ساده تر بگید کلا چیز زیادی متوجه نشدم چون با اصطلاحاتی که به کار بردید اصلا آشنایی ندارم اگر منبعی رو میشناسید که اینها رو ریز به ریز توضیح داده در اختیارم بزارید تا مطالعه کنم و با اصطلاحات آشنا شم ممنون میشم

خلاصه این که هک نشده...

Cactus97

کاربر سایت
Jul 30, 2014
26
سلام امروز رفتم قیمت کردم
3g wifi با رم ۸ میداد ۶۰۰
یه 3g wifi با کیلزون در حد آک میدادن ۵۰۰
ویه 3g wifi ساده هم بود ۱ ماه کارکرد ۴۰۰
موندم کدومو بگیرم
بنظرتون کدوم بهتره؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام امروز رفتم قیمت کردم
3g wifi با رم ۸ میداد ۶۰۰
یه 3g wifi با کیلزون در حد آک میدادن ۵۰۰
ویه 3g wifi ساده هم بود ۱ ماه کارکرد ۴۰۰
موندم کدومو بگیرم
بنظرتون کدوم بهتره؟

من نظرم هیچ کدوم هست داری پول الکی خرج میکنی
ولی اگه به PS Vita خیلی علاقه داری اون دسته دوم رو بگیر
به هیچ وجه هم 3G پول نده وقتی کنسول فونت فارسی پشتیبانی نمیکنه + بعضی از بازی ها از 3G ساپورت نمی کنن + Viber و Line و ... هم نداره 3G واسه چی؟

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین

درون ویتا یه ایمولاتور psp هست یعنی ویتا توانایی اجرای بازی های psp رو داره به زبان ساده ویتا psp هم هست....هک خود ویتا و سیستمش که تازه داره گسترش پیدا میکنه و در مراحل اولیه است
اما از زمانی که ویتا اومد هکر های psp تصمیم به هک کردن psp درون ویتا گرفتن در واقع همون ابزار های هک psp رو برای هک کردن psp درون ویتا استفاده کردن و روش hbl یا همون half byte loader متولد شد این روش قبلا برای هک psp 3000 استفاده شده بود که از سیو بازی های پی اس پی استفاده میکرد
که گفتم فقط توانایی اجرای برنامه های ساده(هوم برو ها یا برنامه هایی که مردم عادی برای psp ساختن) رو داره
در قدم بعدی نفوذ رو بیشتر کردن و در هک tn-v ویتا کاملا به یک psp هک شده تبدیل میشه با منوهای پی اس پی و تمام امکاناتی که داره
یعنی اطلاعات رام psp رو کامل رو ویتا اجرا میکنه مثل این که شما رو یه دستگاهی ویندوز نصب کنی اینا رو ویتا سیستم عامل psp رو نصب کردن که خوب خود ویتا به طور پیش فرض این امادگی رو داره چون قرار بوده بازی های psp رو ساپورت کنه....در حال حاظر این هک کامل در نسخه های فعلی بلاک شده ولی هک های ناقصی که فقط برنامه هارو اجرا میکنن قابل دسترس هستن به این شکل که شما بازی psp دارای حفره رو میخری و با فایل های هکرش hbl رو نصب میکنید...

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
سلام
بچه ها من یه مشکلی دارم
من ویندوز هشت 64 بیتی نصب کردم حالا که میخوام برنامه Content Manager Asistant برای ps Vita رو نصب کنم میگه برنامه Microsoft Visual 2008 Package رو پیدا نکرده.

من رفتم هم برای 32 بیتی و هم 64 بیتی رو از سایت مایکروسافت دانلود کردم و نصب کردم بازم برنامه نصب نمیشه

کسی میدونه مشکل از کجا هست بهم بگه.. ممنون

اگرم کسی فایل نصب شدش رو داره میتونه برام ایمیل کنه . فایل رو از درایو c فشرده کنه و برام ایمیل کنه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
ویتا ریجن ۳ هم داره ؟
مال چاپنه ؟
فرقی با ریجن ۱ و ۲ داره ؟
۳جی ریجن ۳ سیم کارت رایتل میخونه ؟
ممنون
سلام عزیز
متاسفانه اطلاع ندارم ریجن 3 دستگاه lock هست یا نه ...
بله همه دستگاهای سونی ریجن 1-2-3-4 دارن

من شخصا توصیه میکنم پوله اضافی بابته 3G ندید که استفاده ای نداره . قابلیت type و خوندن فارسی توی ویتا نیست در نتیحه استفاده محدودی داره . همه بازیهای انلاین هم نیاز به wifi برای اتصال و بازی کردن دارن و 3g رو اجازه نمیدن .
در نتیجه به نظرم 3g دستگا استفاده خاصی نداره.

سلام
بچه ها من یه مشکلی دارم
من ویندوز هشت 64 بیتی نصب کردم حالا که میخوام برنامه Content Manager Asistant برای ps Vita رو نصب کنم میگه برنامه Microsoft Visual 2008 Package رو پیدا نکرده.

من رفتم هم برای 32 بیتی و هم 64 بیتی رو از سایت مایکروسافت دانلود کردم و نصب کردم بازم برنامه نصب نمیشه

کسی میدونه مشکل از کجا هست بهم بگه.. ممنون

اگرم کسی فایل نصب شدش رو داره میتونه برام ایمیل کنه . فایل رو از درایو c فشرده کنه و برام ایمیل کنه
Visual package ها رو دوباره نصب کن
CMA نسخه اخر دانلود کنی همون 64 بیت بعد امتحان کن ببین حل میشه یا نه.

Cactus97

کاربر سایت
Jul 30, 2014
26
سلام
فرمت بازیهای ویتا چیه اسمش ؟
کلا ویتا چه فرمتهایی رو اجرا میکنه ؟
مثلا iso یا pkg رو به راحتی اجرا میکنه (بدون نیاز به هک منظورمه ) ؟

Cactus97

کاربر سایت
Jul 30, 2014
26
برای اینکه بشه یه بازی رو توی ویتا اجرا کرد
حتما باید توی لیست دانلود استورمون باشه ؟
یا راه دیگه ای هم برای اجرای بازی هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر