هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان ميگم جريان اين بازي هاي تخفيف هفتگي ريجن Us چي هست واقعا بازي هاش کار ميکنه؟مثلا بازي Urban trial freestyle حافظه بازي اصليش 639mg ولي اونيکه تخفيف خورده 165mg است بعدم آخرش نوشته از تمام بازي نميتوني استفاده کني بعضي از بازي هاي ديگش هم همينظوره.کسي دانلود کرده ببينه چه فرقي داره؟
بعضی موقعها حجمها رو به اشتباهم مینویسن راستش D: مثلا من توی استورم همین بازی flower رو زده 2 گیگ فکر کنم الان درست کردنش ولی .
اگر تخفیف خورده که خب مشکلی نیست ... بازی کامل هست به هر حال .

خبری از هک ویتا نشده؟
خسته شدم بس که این ویتای بدون بازیرو کنار کمد دیدم:((
خیر عزیز
به جز هکهای مرتبط به psp خبری از هکه بازیهای ویتا نبوده .

payam fsheu

کاربر سایت
Jan 17, 2014
71
نام
پيام
بعضی موقعها حجمها رو به اشتباهم مینویسن راستش D: مثلا من توی استورم همین بازی flower رو زده 2 گیگ فکر کنم الان درست کردنش ولی . اگر تخفیف خورده که خب مشکلی نیست ... بازی کامل هست به هر حال . خیر عزیز به جز هکهای مرتبط به psp خبری از هکه بازیهای ویتا نبوده .
ارمان مطمئن هستي چون آخرش نوشته نميتوني از همه ي بازي استفاده کني ميگم شايد بايد براي باز شدن مراحلش پول بدي.به نظرت ارزش داره يه Psn کارت بخرم براي اين بازي ها يا نه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان مطمئن هستي چون آخرش نوشته نميتوني از همه ي بازي استفاده کني ميگم شايد بايد براي باز شدن مراحلش پول بدي.به نظرت ارزش داره يه Psn کارت بخرم براي اين بازي ها يا نه؟
اگه میتونی عکسش رو بزار
چون تا حالا ندیدم بازی رو نصفه تخفیف بزارن D:

payam fsheu

کاربر سایت
Jan 17, 2014
71
نام
پيام
اگه میتونی عکسش رو بزار چون تا حالا ندیدم بازی رو نصفه تخفیف بزارن D:
اگه ميتوني آدرس gmail خودت بده تا برات بفرستم چون pc من خراب شد ديروز با موبايل هم نميتونم اينجا آپلود کنم اگه خواستي خصوصي بفرست.يا بفرستم Id psn خودت؟

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
دوستان ميگم جريان اين بازي هاي تخفيف هفتگي ريجن Us چي هست واقعا بازي هاش کار ميکنه؟مثلا بازي Urban trial freestyle حافظه بازي اصليش 639mg ولي اونيکه تخفيف خورده 165mg است بعدم آخرش نوشته از تمام بازي نميتوني استفاده کني بعضي از بازي هاي ديگش هم همينظوره.کسي دانلود کرده ببينه چه فرقي داره؟

هیچ بازی نصفه تخفیف نمیخوره اونی که 695 مگه نسخه ps3 هست اون یکی نسخه ویتا فرق میکنن این دوتا باهم حجماشون . همه بازی ها صحیح و سالم و کامله نگران نباش ;) البته این بازی قبلا فری شده بود :d

payam fsheu

کاربر سایت
Jan 17, 2014
71
نام
پيام
هیچ بازی نصفه تخفیف نمیخوره اونی که 695 مگه نسخه ps3 هست اون یکی نسخه ویتا فرق میکنن این دوتا باهم حجماشون . همه بازی ها صحیح و سالم و کامله نگران نباش ;) البته این بازی قبلا فری شده بود :d
تشکر براي پاسخت :)فرق نسخه Ps vita و ps3 تو چي هست بعدم به نظرت نسخه vita بگيرم يا ps3

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
تشکر براي پاسخت :)فرق نسخه Ps vita و ps3 تو چي هست بعدم به نظرت نسخه vita بگيرم يا ps3

دیگه تخفیفه تموم شد رفت :d من هیچکدومو بازی نکردم ولی این مدل بازیا رو ps3 بهتره یعنی کنترلشون یه مقدار راحت تره :)

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
بچه ها سوال می خواستم ببینم اینجا هم پی اس ان مثل تاپیک پی اس4 که می گن خرابه خرابه یا نه بعد برای انلاین بازی کردن و دانلود کردن از پی اسان که مشکل نداره چون می خواستم بگیرم ویتا رو راستی الان ویتا عناوین خوب چی داره و می ارزه بخری در ضمن برای انلاین بازی کردن من اهل فیفا نیستم ایا اون سروراش با توجه که از EA هست تحریمه یانه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها سوال می خواستم ببینم اینجا هم پی اس ان مثل تاپیک پی اس4 که می گن خرابه خرابه یا نه بعد برای انلاین بازی کردن و دانلود کردن از پی اسان که مشکل نداره چون می خواستم بگیرم ویتا رو راستی الان ویتا عناوین خوب چی داره و می ارزه بخری در ضمن برای انلاین بازی کردن من اهل فیفا نیستم ایا اون سروراش با توجه که از EA هست تحریمه یانه
این قضیه انلاین و سرعت دانلود خیلی موقعها بستگی به نت خودت و پرتها و ... داره . PSN که psn هست و فرقی بینه psn کنسولها نیست. content ها همه روی سرورهای مشابه ذخیره میشه ...
برای انلاین بازی کردن ندیدم شخصا بچه ها توی ویتا مشکله خیلی زیادی داشته باشن . یه بازی killzone هست که اکثرا راحت بازی میکنن تا جایی که یاد دارم !
عناوینه خوب هم یه نگاهی به لینکه توی امضام بنداز.
بازیهای جدیدی جالبی هم مثل TearAWay عرضه شدن و یه سری هم مثل Borderlands 2 تو راهن .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها کسی نمیدونه سونی عین سال پیش که برای خرید یکساله پلاس سه ماه فیری میداد امسال هم این کار رو میکنه یا نه ؟؟؟
اگر قرار باشه همچین طرحی دوباره پیاده سازی بشه 100% از طریقه ps blog اطلاع رسانی میشه.

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام دوستان عزیز.
واقعیت من تصمیم گرفتم یک کنسول ps vita بخرم سوالاتی دارم که به ترتیب میپرسم :
سوال اول خیلی برام مهمه چون میخوام تو جاهای مختلف وارد شبکه لایو psn بشم : آیا اگر من مدل 3g این کنسول رو بخرم میتونم با اینترنت 3g رایتل انلاین بازی کنم ??
دوم : ایا بازی FIFA 14 رو میشه تو این کنسول انلاین بازی کرد ??
سوم : لیست بازیهایی که بخش انلاین دارند چیا هستن ??
چهارم : من روی کنسول ps4 خودم که ریجن یک هست یک اکانت پلاس یکساله دارم که ازش استفاده میکنم میخوام ببینم اگه بخوام روی ps vita هم از همین اکانتم استفاده کنم میشه ? البته بگم ps vita که قصد دارم بخرم ریجن دو هست !

Galaxy Note 3 - N9005 / Saeed_RoyalStar

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان عزیز.
واقعیت من تصمیم گرفتم یک کنسول ps vita بخرم سوالاتی دارم که به ترتیب میپرسم :
سوال اول خیلی برام مهمه چون میخوام تو جاهای مختلف وارد شبکه لایو psn بشم : آیا اگر من مدل 3g این کنسول رو بخرم میتونم با اینترنت 3g رایتل انلاین بازی کنم ??
دوم : ایا بازی FIFA 14 رو میشه تو این کنسول انلاین بازی کرد ??
سوم : لیست بازیهایی که بخش انلاین دارند چیا هستن ??
چهارم : من روی کنسول ps4 خودم که ریجن یک هست یک اکانت پلاس یکساله دارم که ازش استفاده میکنم میخوام ببینم اگه بخوام روی ps vita هم از همین اکانتم استفاده کنم میشه ? البته بگم ps vita که قصد دارم بخرم ریجن دو هست !

Galaxy Note 3 - N9005 / Saeed_RoyalStar
سلام عزیز
خیر . برای انلاین بازی کردن نیاز به WiFi هست .... اما 3g فقط به درد web و youtube اینا میخوره . به نظره من کلا 3g زیاد استفاده ای نداره.
بله میشه.
Killzone - LBP - Dragon's Crown این 3 تا انلاینشون خیلی خوب هست . بقیه هم NFS و Fifa اینا هست .
بله میشه. مشکلی نیست. ریجن کنسول مهم نیست.

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
بالاخره به خواستم رسیدم :)) ریجن ۱ :d

10257482092653222408.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر