هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
بچه ها یه سوال احمقانه :d من الان میخواستم یکی دو تا بازیم را پاک کنم، ولی توی app manager اصلا گزینه ای نداره :| چه کار کنم :-/

اگه میخوای کامل پاکشون کنی برو رو بازی انگشتت رو روش نگه دار. بعد رو گزینه ی ( ... ) بزن و گزینه ی delete رو بزن. اگه میخوای رو PC بک آپ داشته باشی برو تو Content Manager بعدش گزینه Applications اگه اشتباه نکنم ، بعد گزینه ی انتقال از ویتا به کامپیوتر رو بزن، بعد بازیا رو انتخاب کن و اوکی کن.:bighug:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اگه میخوای کامل پاکشون کنی برو رو بازی انگشتت رو روش نگه دار. بعد رو گزینه ی ( ... ) بزن و گزینه ی delete رو بزن. اگه میخوای رو PC بک آپ داشته باشی برو تو Content Manager بعدش گزینه Applications اگه اشتباه نکنم ، بعد گزینه ی انتقال از ویتا به کامپیوتر رو بزن، بعد بازیا رو انتخاب کن و اوکی کن.:bighug:
تنکز محسن، اما همین کار را میکردم :| ولی وقتی دستم را نگه میدارم فکر میکردم فقط باید جابجا کنمشون. اصلا حواسم به اون آپشن نبود :| حسابی نوب بازی در آوردم :d تنکز اِنی وی ;)

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم
میشه از رم m2 به جای رم ویتا استفاده کرد
جواب میده روش ؟
ممنون
اگر جواب میداد تا الان خودم به شخصه ویتا رو هک کرده بودم!!!(نه در این حد البته)
خیر ویتا فقط از رم های مخصوص خودش پشتیبانی میکنه...

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
شما امتحان کردین ؟
ممنون
اخه بهش میخوره
نچز امتحان نکردم. ولی آخه منطقی به نظر نمیرسه که هر مموری بهش بخوره. بعدشم من زیاد حرفه ای نیستم تو سخت افزار اما حسین اینجا توضیح داده دیگه:

اگر جواب میداد تا الان خودم به شخصه ویتا رو هک کرده بودم!!!(نه در این حد البته)
خیر ویتا فقط از رم های مخصوص خودش پشتیبانی میکنه...
اگه میگه نه، مطمئن باش نمیخوره!

amirusa

کاربر سایت
Jul 23, 2013
100
راسی دوستان رم ۸ و الان چند بگیرم خوبه
قیمتش چنده
مدل مدل داره
یعنی اصل و غیر اصل
با گارانتی یا بی گارانتی
یا یه مدله
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شما امتحان کردین ؟
ممنون
اخه بهش میخوره
امتحان کردی مگه D:
خیالت تخت هیچی بهش نمیخوره D:
باید رم ویتا بگیری
توصیه هم میکنم 32 یا حداقل 16 بگیر . 8 سریع جا کم میاری اگر بخوای عکس و فیلم و بازی اینا بریزی.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
توصیه هم میکنم 32 یا حداقل 16 بگیر . 8 سریع جا کم میاری اگر بخوای عکس و فیلم و بازی اینا بریزی.
به نظرم حتما هم این توصیه را جدی بگیر من الان به مشکل برخوردم :( کاشکی اون موقع که میخواستم بخرم میومدم اینجا پرس و جو میکردم :| البته بازم برا من فرقی نمیکرد :d من که دست دوم خریدم با رم 8 گیگ که روش بود :| چقدر خ.ن.گ.م :d

MASOUD_H

کاربر سایت
Aug 6, 2012
46
نام
Telegram: @Coldplay1996
سلام بچه ها.
من چرا هر چی تو استور می گردم God of War chains of olmpus رو پیدا نمی کنم اما Ghost of sparta هستش. اما من تریلرشو دیدم که داشتن این نسخه تو ویتا بازی میکردن.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان بازي هاي Plus که رايگان هستند براي هميشه ميمونند يا بعد از مدتي از ليست حذف ميشن؟

من خودم چون پلاس ندارم دقیق نمیدونم چه مدت میمونن. ولی میدونم Uncharted : GA و Gravity Rush که مدت زیادی بود برای Plus مجانی بودند،الان از لیست پلاس حذف شدند. البته این برای استور آمریکاست.

- - -ویرایش - - -

یه سوال : چرا وقتی اینترنت PC رو به شیلتر شکن وصل میکنیم و بعد اینترنت PC رو روی ویتا share میکنیم، بازم وقتی میریم تو برنامه ی You - tube ارور میده؟؟؟ :| ولی fb کار کردش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر