هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
سلام دوستان من یه پیشنهاد دارم اینکه یه قسمت اضافه بشه به فروم به نام مسابقات ....
بعد تو این قسمت بهمراه دوستان مسابقات مختلفی رو برگزار کنیم .....(هر کنسول و هر بازی ای....)
اینکار باعث میشه دوستای گل ایرانی دور هم جمع بشن و هم اینکه جذابیت بازی چندین برابر میشه ....
با تشکر

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
سلام دوستان من یه پیشنهاد دارم اینکه یه قسمت اضافه بشه به فروم به نام مسابقات ....
بعد تو این قسمت بهمراه دوستان مسابقات مختلفی رو برگزار کنیم .....(هر کنسول و هر بازی ای....)
اینکار باعث میشه دوستای گل ایرانی دور هم جمع بشن و هم اینکه جذابیت بازی چندین برابر میشه ....
با تشکر

فكر خوبيه بخصوص كه خاصيت مولتى تو ويتا عاليه و بيشترين محبوبيت ويتا تو همينه :)

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
فكر خوبيه بخصوص كه خاصيت مولتى تو ويتا عاليه و بيشترين محبوبيت ويتا تو همينه :)

به هر حال منو دوستم قصد داریم دوستانی که کیلزون دارند دور هم جمع کنیم و شبا مسابقه بدیم اما واقعیت نمدونیم از کجا همرو دور هم جمع کنیم ....!!!!!

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام به همه من می خوام ps vita بگریم ولی دو دلم psp 3000 دارم نزدیک 3 ساله افتاده تو دکور میترسم اینم مثل psp 3000 باشه در کل کنسول خوبیه بخرم ؟ از نظر بازی بهتر شده یا مثل قبل بازی هاش کم ه

با تشکر
یه چی بگم :-/ اگه میبینی pspت افتده توی دکور دلیلش اینه که زیاد یه gamer نیستی :d من وقتی psp داشتم همه جا همراهم بود، اصلا بدون اون احساس میکردم یه چیزیم کمه :d همه جا هم باهاش بازی میکردم یا موزیک گوش میدادم. الان هم همین اتفاق برا ویتام اقتاده. درسته به اندازه pspیم بازی ندارم روش ولی اصلا مگه میشه بدون ویتا جایی رفت ....................... :d

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
به هر حال منو دوستم قصد داریم دوستانی که کیلزون دارند دور هم جمع کنیم و شبا مسابقه بدیم اما واقعیت نمدونیم از کجا همرو دور هم جمع کنیم ....!!!!!

كيلزون كه اينجا تاپيك داره البته
ولى بازيهاى ديگه بايد اضافه بشند مثلا COD يا Resistance

payam fsheu

کاربر سایت
Jan 17, 2014
71
نام
پيام
دوستان من قصد خرید یه ps vita دارم میخوام بدونم چه نوعی رو بخرم ؟ فرق مدل 700 و 900 چیه ؟
مدل 700 فقط Wifi داره که توي ايران اين مدل بهتره و 900 3g-wifi است که توي ايران 3g با پولي که رايتل ميخاد خيلي ظالمانه است از نظر سخت افزاري فرقي ندارن

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
دوستان من قصد خرید یه ps vita دارم میخوام بدونم چه نوعی رو بخرم ؟ فرق مدل 700 و 900 چیه ؟
900 تومنیش 3g داره که اصلا به نظرم کاربرد نداره :| 3g ش برا خارجیاست که بتونن هر موقع خواستن تروفی سینک کنن و بازی dl کنن :d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
بچه ها هر کی این هدفون اورجینال ویتا رو داره یه نظری بده صداش چجوریه؟؟؟ تو بیرون بری صدا به گوش آدم میرسه؟ :) آخه هدفون اورجینال PSP دوستدار گوش و از این حرفا بود،هر وقت میرفتم بیرون فقط صدای ماشین و هیاهوی شهر و.. میشنیدم. هر چیزی جز موزیکم.:d ممنون

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
مدل 700 فقط Wifi داره که توي ايران اين مدل بهتره و 900 3g-wifi است که توي ايران 3g با پولي که رايتل ميخاد خيلي ظالمانه است از نظر سخت افزاري فرقي ندارن

900 تومنیش 3g داره که اصلا به نظرم کاربرد نداره :| 3g ش برا خارجیاست که بتونن هر موقع خواستن تروفی سینک کنن و بازی dl کنن :d

مدل 3g مجهز به سامانه gps افلاین میباشد
اگر به کار کسی بیاد و دستگاه انلاک باشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها هر کی این هدفون اورجینال ویتا رو داره یه نظری بده صداش چجوریه؟؟؟ تو بیرون بری صدا به گوش آدم میرسه؟ :) آخه هدفون اورجینال PSP دوستدار گوش و از این حرفا بود،هر وقت میرفتم بیرون فقط صدای ماشین و هیاهوی شهر و.. میشنیدم. هر چیزی جز موزیکم.:d ممنون
اگر میخوای از بیرون صدایی نشنوی کلا مستقیم برو سمته هدفون با جای هدست :)
بهتره !!!
من تست نکردم اما معمولا هرچی میسازن برای اینا کیفیتاش متوسط و رو به خوب هست .

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
سلام
بچه ها من چند روزه نه میتونم برم party و نه killzone آنلاین بازی کنم
وقتی میخوام برم party میگه The connection to the server has been terminated
چه کنم؟ :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
بچه ها من چند روزه نه میتونم برم party و نه killzone آنلاین بازی کنم
وقتی میخوام برم party میگه The connection to the server has been terminated
چه کنم؟ :d
با نته دیگه تست کردی میلاد ؟
شبک مشکلی نداره ... احتماله بالا مشکل از نته خودت هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر