هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من رمم پر شده بود ... و 2 تا بازی رو از روی ویتا کپی کردم روی pc و از روی ویتا پاک کردم ... حالا هر چی میگردم کجا منتقل شدن ..پیداشون نمیکنم ... چون میخواستم ویندوز عوض کنم گفتم پاک نشن ...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من رمم پر شده بود ... و 2 تا بازی رو از روی ویتا کپی کردم روی pc و از روی ویتا پاک کردم ... حالا هر چی میگردم کجا منتقل شدن ..پیداشون نمیکنم ... چون میخواستم ویندوز عوض کنم گفتم پاک نشن ...
روی Content manager راست کلیک کنی یه گزینه preferences داره که بزنی نشون میده .

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
سلام
سایت dc رفته دست تعمیر و تا چند روز سفارش نمیگیره! هالا من میخام اکانت پلاس بگیرم از کجا بگیرم؟ تو پاساژ لباف پیدا میشه؟ یا سایتیو میشناسید که بفروشه؟

Sent from my HTC One using Tapatalk

naeim.gamer

کاربر سایت
Apr 2, 2013
74
نام
نعیم
من با سرور های بازی killzone خیلی مشکل دارم اصلا راحت نمیشه راحت مولتی زد
درصورتی که ping زیر 150 دارم و بازی های دیگه مثل fifa12 و غیره خیلی راحت کانکت میشم انلاین میزنم
میخواستم بدونم دوستان دیگر هم همچین مشکلی با این بازی دارند؟:|
آره منم همین مشکلو دارم تا حالا یبارم نتونستم آنلاین بشم همش اینترنال ارور میده....

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
سلام
سایت dc رفته دست تعمیر و تا چند روز سفارش نمیگیره! هالا من میخام اکانت پلاس بگیرم از کجا بگیرم؟ تو پاساژ لباف پیدا میشه؟ یا سایتیو میشناسید که بفروشه؟

نه انجورى نگير شما ابتدا گيفت كارت PSN بخر بعد با ان پلاس بخر

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام

پاساژ پایتخت، طبقه دوم! رویروی اون مغازه بزرگه که 2 تا در داره. از پله برقیاش که میری بالا همیشه چند تا پوستر بزرگ هم زده!

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
میشه بیشتر توضیح بدید؟:d

بینید پلاس یک ماه 10 دلار 3 ماه 30 دلار و یکساله 50 دلار هست

شما براحتی ابندا یک PSN کارت یا همون گیفت کارت بخرید انلاین مثلا از igift24

این سایت بهترین سایت از لحاظ قدمت و قیمت هست من بارها ازش ایتیونز گیفت کارت و...خریدم

کارت منظور با قیمت مذکور را خریداری سپس از داخل ویتا به PS Store وصل و انرا وارد کنید سپس تو همون جا به قسمت خرید PS Plus رفته و شارژ پلاس براساس توضیح خط اول را خریداری و خود را شارژ کنید

به همین سادگی همش روی هم یک دقیقه میشه

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
مرسی از پاسخت
یعنی اول من یه psn card مثلن 10دلاری بخرم بعد یه اکانت پلاس بگیرم؟

دقیقا بستگی داره چه نوع پلاسی بخوای اگر 10 دلاری بخری پس میتونی باش پلاس یک ماه فقط بخری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر