هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
اقا من توی یه چیز کاملا ابتدایی گیر مردم میخوام با وایر لس content maganmet وصل شم اما میگه باید PC و PS دوتایی از یه local network وصل شم که اینو نمیدونم چطوریه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشيد خود شما ريجنتون چنده و اينکه راضي هستيد و مشکلي باش نداريد
4ريجنم هست عزيز*
انتخاب كردم چون ريجنه خودم هست و خير مشكلي هم نيست براي من

اقا من توی یه چیز کاملا ابتدایی گیر مردم میخوام با وایر لس content maganmet وصل شم اما میگه باید PC و PS دوتایی از یه local network وصل شم که اینو نمیدونم چطوریه
براي استفاده از content managerr ويتا و pc بايد به يك wifi متصل باشن نه متفاوت

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها خواهشا يکم راهنمايم کنيد من موندم که ريجن چند بزنم
دوسته من صفحه پیش سام عزیز براتون توضیح دادن!!!!!!
نهایت تصمیم هم با خوده شما هم نه من و بقیه دوستان !
زیجن 1 و 2 و امارات اونطوری که بچه ها میگن بازیاشون و کارتاشون گیر میاد پس یکی از اینا انتخاب میکنی.
استورها هم انقدر که فکر میکنی با هم فرق ندارن که ببینی ما مشکل داریم یا نه ! بستگی به جیبه خودت و نحوه استفاده است داره ....
ریجن 1 به مراتب قیمتهای خوبی داره ... امارتم خوب هست .... همه این استورها هم content هاشون حدودا یکسان هستن و فرقشون فقط توی قیمت و گاهی بازیهای پلاس هست که البته ممکنه ماه بعدی همون بازیهایی که برای دیگر ریجن اومدن برای دیگر ریجن هم عرضه بشن ... پس در نهایت فرقه چندانی نداره. فرقش بیشتر به نسبت این هست که شما بخوای بازی کدوم ریجن رو بخری و استفاده کنی در صورتی که dlc میخوای بخری و یا plus بخری و یا psn card استفاده کنی ....

ps vita 2000 رو هنوز کسی وارد نکرده؟
این رو دوستان باید راهنمایی کنن
اما در حال حاضر این دستگاها همه ریجن 3 هستن ! من که از این عوض به در بودن دایره و ضربدر بدم میاد ! میخوای وایسا رلیزه جهانی بشه. من احتمال میدم امسال عرضه بشه.

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
کسی نبود جواب بده سواله مارو ؟
سلام
این چیه؟
PS Vita Hardware Hack Allows Dual Booting Of Firmware - PSX-Scene

یه خُلی اومده ویتا رو دوال بوت کرده با ورژنهای 2 و 3 فرمور. هرچی هم که توشه کد شده است، یعنی کاملا کار بیهوده، مگر اینکه بخواد تو ورژن 2 دنبال سوراخ بگرده که اونهم فایده نداره وقتی همه آپدیت هستند به 3.

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان من یه ویتا دست دوم خریدم که یه اکانت psn روشه . میخام این اکانت رو پاک کنم و پروفایل خودمو روش بریزم . پروفیال قبلی رو وقتی sign out میکنم و میرم برای sige in پروفایل خودم نمیزاره . میگه
you must sign in with the accunt that is linked
ممنون میشم راهنمایی کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من یه ویتا دست دوم خریدم که یه اکانت psn روشه . میخام این اکانت رو پاک کنم و پروفایل خودمو روش بریزم . پروفیال قبلی رو وقتی sign out میکنم و میرم برای sige in پروفایل خودم نمیزاره . میگه
you must sign in with the accunt that is linked
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام عزیز
باید بری قسمت Setting و بزنی Restore PS vita و بعد هم همه چیز پام و فرمت میشه و ویتا از نو بالا میاد و میتونی اکانت جدید رو بزاری

راه دوم
وقتی کنسول خاموش هست دکمه های PS و Power و R1 رو نگاه میداری و از منوی safe boot میاد بالا. از اونجا میزنی restore کنه دوباره همه چیز پاک میشه

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام عزیز
باید بری قسمت Setting و بزنی Restore PS vita و بعد هم همه چیز پام و فرمت میشه و ویتا از نو بالا میاد و میتونی اکانت جدید رو بزاری

راه دوم
وقتی کنسول خاموش هست دکمه های PS و Power و R1 رو نگاه میداری و از منوی safe boot میاد بالا. از اونجا میزنی restore کنه دوباره همه چیز پاک میشه
ممنون داداش فقط یه سوال دیگه . الان تقریبا 10 بازی همراشه little big planet و sonic , rayman origins و........
اگه اکانت اون پروفیال قبلی رو پاک کنم ایا این بازیها رو میتونم رو پروفایل خودم اجرا کنم؟
بازم ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون داداش فقط یه سوال دیگه . الان تقریبا 10 بازی همراشه little big planet و sonic , rayman origins و........
اگه اکانت اون پروفیال قبلی رو پاک کنم ایا این بازیها رو میتونم رو پروفایل خودم اجرا کنم؟
بازم ممنون
اگر نسخه های فیزیکی هست بله مشکلی نیست - میتونی استفاده کنی
اکر این بازیها نسخه های دیجیتالی هست که توسط این اکانت خریداری شده خیر شما پس از گزاشتن اکانته خودت دسترسی به این بازیها نخواهی داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر