هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
region فکر کنم gravity rushو uncharted و یا wipeout برای عموم کشورها هست. بقیه plus هاشون میتونه فرق داشته باشه یا یکی باشه. مثلا استرالیا و نیوزلند هم فرق داره ×_× البته در مجموع اکثر بازیای که برای ریجنهای مختلف فری میشن ممکنه دوره بعدی برسه به ریجنهای دیگه !!! :\
الان پلاس من برای ویتا

بله آنچارتد و گرویتی راش برای همه ی کشورها هستند.شما کدومشو داری داداش اروپا یا آمریکا؟راستش پرسونای 19 دلاری ، بازی های خاطره انگیز و استور بهتر آمریکا خیلی وسوسه انگیزند.

بعد ادرس و زیپ کد و اینا رو چی بدم؟باید درست بدم یا همینطور الکی هم بدم میشه؟

Generate a Random Name - Fake Name Generator

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
بچه ها من اگه بخوام اکانتم رو از ریجن 2 به 1 تغییر بدم بازی هایی که روی این اکانتم خریدم و تروفی ها و آنلاین پس ها جریانشون چی میشه ؟
از دستم میره یا میتونم انتقالشون بدم رو اون یکی اکانت ؟
تروفی و انلاین پس که هیچی سیو های بازیهات هم از دست میره لا مصب از PS3 خفن گیر تره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها من اگه بخوام اکانتم رو از ریجن 2 به 1 تغییر بدم بازی هایی که روی این اکانتم خریدم و تروفی ها و آنلاین پس ها جریانشون چی میشه ؟
از دستم میره یا میتونم انتقالشون بدم رو اون یکی اکانت ؟
انتقال نمیشه داد
همه رو backup بگیر و تروفی ها هم سینک کن :)

- - -ویرایش - - -

بله آنچارتد و گرویتی راش برای همه ی کشورها هستند.شما کدومشو داری داداش اروپا یا آمریکا؟راستش پرسونای 19 دلاری ، بازی های خاطره انگیز و استور بهتر آمریکا خیلی وسوسه انگیزند.

Generate a Random Name - Fake Name Generator
من استرلیا هستم
پلاس ps3 که به نظرم عالی بود این ماه اینور
vita هم چک نکردم ببینم چیا بود اما فکر کنم همون lego و اینا باشه اما سری تخفیفها روی بازیهای دیگه بود .

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
خب منم دیشب اکانت us واسه خودم ساختم و اولین خیرش رو که هدر رفتن نزدیک به 4گیگ دموی دانلودیم که دیروز با اکانت ترکیه dl کرده بودم رو دیدم!:d(دموی فیفا،soul scarifice و unit 13!)
هیچ کدوم رو اکانت us کار نکرد و مجبورم از اول دانلود کنم!اونم با این سرعت لاک پشتی!یعنی ضد حال خوردما!!!:(
حتی فیفای هر دو با اینکه حجمشون هم یکی بود باز نصب نشد و کار نکرد!!!=((

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
هیچ کدوم رو اکانت us کار نکرد و مجبورم از اول دانلود کنم!اونم با این سرعت لاک پشتی!یعنی ضد حال خوردما!!!:(
حتی فیفای هر دو با اینکه حجمشون هم یکی بود باز نصب نشد و کار نکرد!!!=((

اگه با خود ویتا دانلود میکنی این برنامه اشکان رو امتحان کن:

http://forum.bazicenter.com/thread76454/
(دانلود بازی های ویتا با PC و انتقال آن به ویتا)

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سونی بعدداز مدت ها سیستم عامل Vita را از 2.12 به 2.60 به روز رسانی کرد !
طبق گفته های خود شرکت سونی این به روز رسانی باعث استفاده راحت و بهتر از کنسول ویتا خواهد شد . طبق منبع Polygon یکی از مشخصه های آن این است که کاربران شبکه Plus می توانند سریعا ذخیره بازی های خود را دریافت یا ارسال کنند به سرور های شبکه سونی و همچنین علامت مخصوص Plus در کنار بازی های Free این سرویس در صفحه Live area ( صفحه اصلی سیستم عامل ویتا ) قرار خواهد گرفت . همچنین می توانید به تمام PC ها , PS3 های تعریف شده دسترسی پیدا کنید و آهنگ ها و ویدیو ها را مشاهده کنید ( در سیستم عامل های قبلی فقط قابلیت دریافت از PC و PS3 بود و نمی توانستید آن ها را مشاهده کنید بدون دریافت از آن وسیله ) . همچنین با نگه داشتن دکمه PS می توانید تنظیمات بیشتری را مشاهده کنید .

منبع : Bazi Wagon | صفحه اصلی

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
سونی بعدداز مدت ها سیستم عامل Vita را از 2.12 به 2.60 به روز رسانی کرد !
طبق گفته های خود شرکت سونی این به روز رسانی باعث استفاده راحت و بهتر از کنسول ویتا خواهد شد . طبق منبع Polygon یکی از مشخصه های آن این است که کاربران شبکه Plus می توانند سریعا ذخیره بازی های خود را دریافت یا ارسال کنند به سرور های شبکه سونی و همچنین علامت مخصوص Plus در کنار بازی های Free این سرویس در صفحه Live area ( صفحه اصلی سیستم عامل ویتا ) قرار خواهد گرفت . همچنین می توانید به تمام PC ها , PS3 های تعریف شده دسترسی پیدا کنید و آهنگ ها و ویدیو ها را مشاهده کنید ( در سیستم عامل های قبلی فقط قابلیت دریافت از PC و PS3 بود و نمی توانستید آن ها را مشاهده کنید بدون دریافت از آن وسیله ) . همچنین با نگه داشتن دکمه PS می توانید تنظیمات بیشتری را مشاهده کنید . منبع : Bazi Wagon | صفحه اصلی

با برنامه ی Bay Life Prxy قابل آپدیته (117 مگابایت).

علاوه به اینا آیکون های منو هم خیلی صاف و تمییزتر شدند قبلا دورشون تو ذوق میزد:

91610915525927459336.jpg

تنظیمات بیشتر دکمه PS:

77050741645368942637.jpg

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
اگه با خود ویتا دانلود میکنی این برنامه اشکان رو امتحان کن:

http://forum.bazicenter.com/thread76454/
(دانلود بازی های ویتا با PC و انتقال آن به ویتا)
نه داداش با pc دانلود کردم،با ویتا که امکان نداره!چون سرعت پایین تر میاد!
مشکل اینجاست که حجم و... دموهای ریجن 2 با ریجن 1 فرق داره و نمیشه از دمو ریجن 2 تو دستگاه ریجن 1 استفاده کرد!

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
عجیبه ! این ارور رو بیشتر توی مشکلات نت اینا دیده میشه
موقع بازی اینترنت رو disable کن ببین حل میشه ؟

امتحان کرده بودی بازی رو یک بار دیگه دانلود کنی ؟

به نظرم وقتی که فرمت کردی و فکتوری ریست کردی بایستی یک rebuild database هم میکردی چون این گزینه خیلی کمک میکنه مشکلات مختلف حل بشه.
وقتی backup رو ریستور میکنی دیتا souns shape نباشه . دوباره دانلودش کن :\
اما احتماله اینکه rebuild database حل کنه زیاد -
آره امتحان کردم اینارو.ریبلید هم کردم اتفاقا بعد فرمت و ریست.بازی رو هم مجددا دانلود کردم ولی تاثیری نداشت.
به هر حال ممنون.

naeim.gamer

کاربر سایت
Apr 2, 2013
74
نام
نعیم
با برنامه ی Bay Life Prxy قابل آپدیته (117 مگابایت).

علاوه به اینا آیکون های منو هم خیلی صاف و تمییزتر شدند قبلا دورشون تو ذوق میزد:

91610915525927459336.jpg

تنظیمات بیشتر دکمه PS:

77050741645368942637.jpg

سلام آقا آپدیت نمیشه انگار سایت سونی مشکل پیدا کرده.میشه از سایت سونی مستقیم دانلودش کرد بعدانتقالش داد به ویتا؟اگه میشه لینکشو از سایت سونی واسم بزارین ممنون

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush

Meysamm

کاربر سایت
Mar 29, 2012
20
نام
Meisam
من بازي sound shapes رو خريدم ولى نميتونم به قسمت آنلاينش وصل بشم چند بار ويتا رو خاموش روشن كردم حتي مودم رو خاموش روشن كردم ولي فايده نداشت اصلا به آنلاينش وصل نميشه چيكار كنم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر