هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

IR4MT

کاربر سایت
Jun 30, 2011
100
نام
محمد
به 2.11 آپدیت کردم و هیچ نکته و تغییر مثبتی ندیدم

بیشتر سونی این آپدیت هارو شتاب زده برای هک نشدن میده بیرون تا ایجاد امکانات و گزینه های بیشتر و راحتی کاربر
کاش یکم با این همه امکانات و سخت افزار خوب و صفحه تاچ یکم برنامه های مفید جانبی میداد روی فریمور .

هیچوقت یادم نمیره سونی برای psp ده ها آپدیت داد اما دریغ از اضافه کردن 2 تا گزینه به درد بخور ! اینم عین اون شده

معلومه سونی خیلی داره تلاش میکنه که هک نشه ویتا اما بالاخر هک میشه !

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
آرمان عزیز الان هر بازی ویتا دقیقا چند هستش . دسته دو میشه گیر اورد جایی تهران منظورمه . بشه تعویضشون کرد .

داداش ناسلامتی ارمان استرالیا تشریف دارن از ایران خبر ندارن :d .بازی تا بازی فرق میکنه بین 60 تا 120 دست دو هست بستگی به جدید و قدیم بودن یا خز بودن بازی (مثل انچارتد ) داره کد داشته باشه یا نه قابش ترکیده باشه یا نه و ... .حالا شما خریدی ویتا ؟ از موقعی که یادمه شما میخواستی بگی یکی از بستگان بیاره براتون از دبی .بازی هم برای تعویض داشتی من چند تا بازی دارم ولی هنوز تموم نکردم بگو تا یکی دو هفته دیگه عوض کنیم .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
داداش ناسلامتی ارمان استرالیا تشریف دارن از ایران خبر ندارن :d .بازی تا بازی فرق میکنه بین 60 تا 120 دست دو هست بستگی به جدید و قدیم بودن یا خز بودن بازی (مثل انچارتد ) داره کد داشته باشه یا نه قابش ترکیده باشه یا نه و ... .حالا شما خریدی ویتا ؟ از موقعی که یادمه شما میخواستی بگی یکی از بستگان بیاره براتون از دبی .بازی هم برای تعویض داشتی من چند تا بازی دارم ولی هنوز تموم نکردم بگو تا یکی دو هفته دیگه عوض کنیم .

باشه پس ممنون خبر از شما . واقعا نمیدونستم آقا آرمان استرالیان . چون من زیاد تو کار دیگران سرک نمیکشم یعنی طبیعتم اینجوریه سوئ تفاهم نشه ها .

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
دمو Soul Sacrifice در تاریخ های 16 و 17 آپریل توی استور های US و EU میاد، البته من تا الان که انگلیس رو چک کردم نیومده اما طبق اعلام رسمی میاد

بازی هم 30 آپریل توی اروپا ریلیز می شه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دمو Soul Sacrifice در تاریخ های 16 و 17 آپریل توی استور های US و EU میاد، البته من تا الان که انگلیس رو چک کردم نیومده اما طبق اعلام رسمی میاد

بازی هم 30 آپریل توی اروپا ریلیز می شه
استور 4 شنبه غروب اپدیت میشه
تو بخش بازی ها ویتا باید میگفتی!

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
سلام
من از وقتی که اپ 2.10 کردم دیگه اصلا نمیتونم با ****** بازی بریزم کانکشنش هم درسته فک کنم به خاطره اپدیت حتی لینک دانلود بازی ها هم فرق کرده من تکن6 هم با لینک قیلی هم با لینک جدیده امتحان کردم ولی دانلود می کرد از تو کیمپیوتر نمیریخت؟!
منم همین مشکل رو دارم از وقتی آپدیت کردم به 2.10 دیگه Psproxy واسم کار نمیکنه :(
کس دیگه هم این مشکل رو داره ؟ چطور میشه حلش کرد ؟

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
Psproxy که میگیم همون Ps3proxy من بد اسمشو گفتم :)
شما با 2.10 یا 2.11 میتونین چیزی بریزین ؟
من الان چند نفرو دیدم همین مشکلو داشتن

PS3Prox با Ps3proxy فرق داره ها

من می تونم بریزم، فرم ویر هم 2.11، اتفاقا همین دیروز واسه یکی از دوستان بازی این ماه پلاس zero escape رو دانلود کردم روی ویتا اش ریختم با ps3prox

مشکلی نداره، الانم دارم دمو soul sacrifice رو دانلود می کنم

البته بازم می گم برای من ps3prox هست ps3proxy یه برنامه دیگست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر