هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
اين هم حرف خوبي بود حواسم به پلاس نبود فقط يه سوال ميمونه
هيچ راهي نيست که ادم بازي هاي psp و ps1 رو کپي روي ويتا بريزه؟

drkiwi

کاربر سایت
Jul 20, 2009
28

دو راه داره:
1- از استور بازیهای psp و ps1 رو بخری.
2-با استفاده از vhbl روی دستگاهت TN-CEF ریخته باشی که فکر میکنم افراد خیلی کمی تو دنیا هم فرصت کردن بازی اکسپلویت دار رو قبل از اینکه سونی حذفش کنه از استور بخرن و ...

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
دو راه داره:
1- از استور بازیهای psp و ps1 رو بخری.
2-با استفاده از vhbl روی دستگاهت TN-CEF ریخته باشی که فکر میکنم افراد خیلی کمی تو دنیا هم فرصت کردن بازی اکسپلویت دار رو قبل از اینکه سونی حذفش کنه از استور بخرن و ...
يعني تنها راه بازي اوريج هست ديگه کلا راه ديگه اي نداره.
اوکي ممنون راستي دوستان داستان بازي هاي پلاس چيه؟ چه بلزي هايي رو داره?

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
يعني تنها راه بازي اوريج هست ديگه کلا راه ديگه اي نداره.
اوکي ممنون راستي دوستان داستان بازي هاي پلاس چيه؟ چه بلزي هايي رو داره?

هر کی عضو پلاس باشه بازی ها براش تخفیف میخورن و هر ماه 3 تا بازی رایگان میشه واسهویتا واسه ps3 هم همین طور دانلود کرد . اشتراک میده برای ذخیره سیو ها میتونی بازی های ps3 رو دانلود کنی کامل و 1 ساعت بازی کنی دوست داشتی بخریش و چند تا چیز اضافه
ولی بازهم نظر با خودته اگه یه بازی دسه دو بخری بعد میتونی با بازی دیگه عوضش کنی . بسته گی به بازی داره هم داره که پول بدی سر یا نه
بعضی از بازی ها تخفیف میخوره نه همشون
ولی پلاس 1 ساله خیلی خوبه اگه ps3 داشته باشی سالی 65 تا بازی میتونی بازی کنی

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
هر کی عضو پلاس باشه بازی ها براش تخفیف میخورن و هر ماه 3 تا بازی رایگان میشه واسهویتا واسه ps3 هم همین طور دانلود کرد . اشتراک میده برای ذخیره سیو ها میتونی بازی های ps3 رو دانلود کنی کامل و 1 ساعت بازی کنی دوست داشتی بخریش و چند تا چیز اضافه
ولی بازهم نظر با خودته اگه یه بازی دسه دو بخری بعد میتونی با بازی دیگه عوضش کنی . بسته گی به بازی داره هم داره که پول بدی سر یا نه
بعضی از بازی ها تخفیف میخوره نه همشون
ولی پلاس 1 ساله خیلی خوبه اگه ps3 داشته باشی سالی 65 تا بازی میتونی بازی کنی
من يه چيز رو نمي فهمم هر ماه سه تا بازي براي ويتا يا در کل سه تا بازي؟
و اگر فقط براي ويتا ايا عناوين خود ويتا منظورتونه يا براي مثال ممکنه تو يه ماه يکي از اون بازي ها مال psp يا ps1 باشه که ميشه رو ويتا بازيشون کرد؟

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
من يه چيز رو نمي فهمم هر ماه سه تا بازي براي ويتا يا در کل سه تا بازي؟
و اگر فقط براي ويتا ايا عناوين خود ويتا منظورتونه يا براي مثال ممکنه تو يه ماه يکي از اون بازي ها مال psp يا ps1 باشه که ميشه رو ويتا بازيشون کرد؟

هر ماه سه تا بازی برای فقط ویتا واسه ps3 هم چند تایی free میشه .
اره ممکنه برای psp و ps1 هم باشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
لازم به ذکر که وقتی هکهای این چنینی از قبیل اجرای بازیهای PSP و PSone رو میزاری دسترسیت به PSN باید قطع باشه
پس اگر دنبال plus هستی دورش رو خط بکش !

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
این چند روزه psn به فنا رفته نه با ps3 میره نه با ویتا همش ارور میده
پا قدمه منه اخه خير سرم دارم ويتا ميخرم!:))
راستي شما قرار بود يکي از دوستان که ويتا ميفروشه رو بهم معرفي کنيد

---------- نوشته در 05:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:18 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها من يه سوال داشتم بازي هاي ريجن هاي مختلف به هم ميخوره و اگر نه حدوم ريجن بازي هاش تو ايران بيشتره؟
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پا قدمه منه اخه خير سرم دارم ويتا ميخرم!:))
راستي شما قرار بود يکي از دوستان که ويتا ميفروشه رو بهم معرفي کنيد

---------- نوشته در 05:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:18 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها من يه سوال داشتم بازي هاي ريجن هاي مختلف به هم ميخوره و اگر نه حدوم ريجن بازي هاش تو ايران بيشتره؟
ممنون
ویتا کلا Free region هست خودش ....
فقط بازیهایی که online pass داره باید ریجن بازی با ریجن اکانت یکی باشه تا بتونی کد رو توی psn رجیستر کنی
همه بازیا online pass نداره ...

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان قبلا پرسیدم گفتین نیست بازم میپرسم بعد مدتها ببینم هستش یا نه .

دوستم صفحه ویتاش شکسته کجا ببره که براش درست کنن . چون قبلا گفتین صفحش موجود نیست .

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
ویتا کلا Free region هست خودش ....
فقط بازیهایی که online pass داره باید ریجن بازی با ریجن اکانت یکی باشه تا بتونی کد رو توی psn رجیستر کنی
همه بازیا online pass نداره ...
ممنون ارمان جان
واقعا دستت درد نکنه
من جاي سوني بودم ميکردمت مسئول فروش خاورميانه ماشالله هميشه در صحنه حاضري فکر نکنم خود مسئولين هم اينقدر اطلاعاتشون کامل باشه:d

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
دوستان قبلا پرسیدم گفتین نیست بازم میپرسم بعد مدتها ببینم هستش یا نه .

دوستم صفحه ویتاش شکسته کجا ببره که براش درست کنن . چون قبلا گفتین صفحش موجود نیست .
دوست عزیز،فکر نکنم اینجا پرسیدن فایده ای داشته باشه.چون این جور موارد کم هست و همه از ویتا مثل بچه شون مراقبت می کنن.
به نظرم اول از مغازه هایی که ویتا می فروشن و زود تر از بقیه آورن بپرسید بعد از تعمیراتی های کنسول که معتبر باشن.به جای اینکه هر چند وقت یک بار اینجا پرسید،هر چند وقت یک بار از این کسانی که گفتم بپرسید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر