هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
من دستگام ریجن 2 هست الان یه اکانت اروپا روش دارم ...میخوام یه اکانت آمریکا که دارم با اون وارد بشم.....باید چیکار کنم....یه آموزش بدین....ممنون میشم.......

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
من دستگام ریجن 2 هست الان یه اکانت اروپا روش دارم ...میخوام یه اکانت آمریکا که دارم با اون وارد بشم.....باید چیکار کنم....یه آموزش بدین....ممنون میشم.......

ریست فکتوری کنین که هه چیز پاک بشه بعد میتونید اکانتتون رو توش بزنید راه دیگه ای هم نداره

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
توجه داشته باش وقتی که ریست فکتوری بکنی،مموری فرمت میشه.

---------- نوشته در 09:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:34 PM ارسال شده بود ----------

من میخوام با ویتا برم تو فیس بوف باید چیکار کنم
خوب باید با پراکسی یا V-P-N بری که آموزش هاش هست.

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
راهی نداره طوری ریست فکتوری کرد که مموری پاک نشه..............
قبلاً این جوری نبود و با یک آپدیت اینجوری شد.
اصلاً نمیشه کاریش کرد.اگر هم مموری رو برداری و دوباره بزاری نمیشناسه و باید فرمت کنی تا بشناسه.چون با اکانت قبلی ات لینک شده.تنها کاری که می تونی بکنی این هست که یک مموری دیگه بگیری و هر کدوم مال یک اکانت باشن و با اون لینک باشن.(البته خیلی در این مورد مطمئن نیستم)

sina_ch

کاربر سایت
Oct 29, 2012
24
سلام دوستان بازی ps allstars رو از اکانت اروپا خریدم بهد دانلود که کاملا تموم شد اررور داد could not download بادش دوباره اومد اولش........چه کار کنم؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان بازی ps allstars رو از اکانت اروپا خریدم بهد دانلود که کاملا تموم شد اررور داد could not download بادش دوباره اومد اولش........چه کار کنم؟؟؟
بدشانسی اوردی ... دوباره دانلود کن یا از ps3 دان کن بریز تو ویتا ... بعضی موقعا این طور مشکلات ممکنه پیش بیاد

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
تا جایی که یادمه و می دونم تا حالا واسه من هم همچین چیزی پیش اومده و به خاطر سرعت ایتنرنت فکر کنم باشه ولی تا حالا واسم پیش نیومده بود که تا آخر بره و بعد ارور بده.شما اگه با PC دانلود کنی دیگه همچین مشکلی رو نخواهی داشت.آموزشش رو دوستان زحمت کشیدن گزاشتن.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
کسی این بازی michael jackson exprience HD رو برای ویتا خریده ؟ توی PSN هستش برای دانلود ؟ ارزش داره بگیرم فیزیکیش رو ( من خودم عشق مایکلم ) :d

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
کسی این بازی michael jackson exprience HD رو برای ویتا خریده ؟ توی PSN هستش برای دانلود ؟ ارزش داره بگیرم فیزیکیش رو ( من خودم عشق مایکلم ) :d
توی PSN که همه ی بازی ها واسه دانلود هستش.شما می تونی بری یوتوب رو نگاه کنی و ببینی چجوری.اگه اینجا کسی چیزی بگه،فقط نظرش رو گفته.ممکن از نظر یک فرد معمولی،بازی زیاد جالبی نباشه ولی برای شما که مایکل رو دوست داری،خیلی جالب باشه.توی Gamespot هم می تونی امتیازش رو چک کنی.

آخرین ویرایش:

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
سلام دوستان شما روی صفحه ویتا ضد خش استفاده میکنید ؟
صفحه ویتا چند اینچ هست دقیق میخوام براش بگیرم
اگه نشد یکی واسه تب لت بگیرم ببرم واسش نظر شما چیه ؟
داشتم صفحه رو تمیز میکرده ام یه چند تا خش خیلی ری که باید حتما زیر نور ببینی و از نزدیک باشه دیده ام حالم گرفته شد

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان شما روی صفحه ویتا ضد خش استفاده میکنید ؟
صفحه ویتا چند اینچ هست دقیق میخوام براش بگیرم
اگه نشد یکی واسه تب لت بگیرم ببرم واسش نظر شما چیه ؟
داشتم صفحه رو تمیز میکرده ام یه چند تا خش خیلی ری که باید حتما زیر نور ببینی و از نزدیک باشه دیده ام حالم گرفته شد
5 inches
اره منم استفاده میکنم ... صفحش زیاد قونی نیست در قبال چیزهای سخت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر