هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
خوب همونطور که پیش بینی میشد با اپدیت به 2 همه EXPLITE از کار افتاده سونی همه گیم رو پچ کرد من فعلا رو 1.80 موندم :d اما FROSTEGATER باز تونسته PSP EMULATORE اجرا کنه باید منتظر خبرا جدید بود به هر حال کسیم اپدیت نکنه دسترسیش به STORE و FRIEND LIST و غیره قطع شده
[h=2][/h]

green prince

کاربر سایت
Aug 27, 2012
13
نام
وحید
سلام دوستان
چه سرعتی بگیرم که راحت توشبکه بازی کنم؟
ضمنا" بازی در شبکه از حجم دانلود مصرف میکنه؟با تشکر لطفا" راهنمایی کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
چه سرعتی بگیرم که راحت توشبکه بازی کنم؟
ضمنا" بازی در شبکه از حجم دانلود مصرف میکنه؟با تشکر لطفا" راهنمایی کنید
بیشتر میزان پینگ مهمتره تا سرعت دانلود ... بازی دوستان بیشتر میدونن کدوم isp سرویس بهتری داره .

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
سلام
من میخواستم اکانت ویتا رو عوض کنم و مموری فرمت کردم وقتی ویتا بالا امد همون اکانت قبلی بود حالا باید چیکار کنم اکانت عوض شه؟

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
سلام
یک سوال
کسی تو ویتا تونسته فیلم 1080p ببینه؟
من امروز دانلود کردم اپدیتو
اخه قبلا گفته بودن میشه دید حالا اومدم بپرسم میشه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
من میخواستم اکانت ویتا رو عوض کنم و مموری فرمت کردم وقتی ویتا بالا امد همون اکانت قبلی بود حالا باید چیکار کنم اکانت عوض شه؟
Factory reset باید بکنی ... فرمت مموری فقط نیست ... از توی Setting بزن Factory setting
دوستان 1سوال داشتم من کد پلاس رو زدم حالا چه جوری بازی های رایگان رو دانلود کنم:-/در ضمن امروز اپدیت کردم
اون بازیا دیگه جلشون قیمت نیست ... یه + جلوش هست و میتونی دانلودش کنی ... کلا هرچیزی تو استور شامل پلاس میشه ارم پلاس هم بقلش هست
سلام
یک سوال
کسی تو ویتا تونسته فیلم 1080p ببینه؟
من امروز دانلود کردم اپدیتو
اخه قبلا گفته بودن میشه دید حالا اومدم بپرسم میشه؟
میشه مشکلی نیست ... من یک Music Video ریختم توش

farhadxbt

کاربر سایت
Aug 11, 2012
70
دوستان 1سوال داشتم من کد پلاس رو زدم حالا چه جوری بازی های رایگان رو دانلود کنم:-/در ضمن امروز اپدیت کردم
اون بازیا دیگه جلشون قیمت نیست ... یه + جلوش هست و میتونی دانلودش کنی ... کلا هرچیزی تو استور شامل پلاس میشه ارم پلاس هم بقلش هست/////تشکر از جواب پس چرا هنوز نزده علامت پلاس رو

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
من آپدیت جدید رو دانلود کردم
اما به علت کم بودن شارژ پیغامی که داد مبنی بر این بود که وقتی شارژ کردین به محض روشن شدن دستگاه آپدیت میشه
الان نشده همچین چیزی و نمیدونم اون فایل دانلود شده کجاس!
چیکار باید کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر