هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
سلام
اگر به خاطر سنت هست که اشکالی نداره
من خودم 14 سالمه ولی تو psn نصف کسایی که ps vita دارن بالای 22 سال هستن
حتی یکی از دوستام 33 سالشه ویتا بازی میکنه!!!!!!!
راست میگه بخر :d منم 23 ام کلی ام کارمو راه میندازه مخصوصا سر کار که free میشم کلی fun هست >:)

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
سلام. ازونجایی که گفتید هر سوالی میشه پرسید منم یه سوالی دارم!
میخوام یه آمار سنی از اونایی که ویتا خریدن بگیرم ببینم اونایی که ویتا دارن چند سالشونه.
چون خودم قبلا 18 سالم بود و psp داشتم زیاد واسم مشکل نبود. حالا که قصد خرید ویتا دارم و 25 سالم شده میخوام ببینم بقیه تو چه سنی از این کنسول استفاده میکنن و این کنسول واسه چه رده سنی مناسبه....
ممنون میشم عده بیشتری جواب بدن تا نتیجه بهتری بگیریم.
مرسی.
من هم 19 هستم.همونطور که دوستمون گفت توی PSN و پارتی(قسمت چت ویتا) سن بالا زیاد هست.کلا سن های پایین بیشتر دنبال کنسول های قدیمی تر و جا افتاده هستن.
الان سونی یک فریمور جدید میخاد واسه ویتا بده که یکی از قابلیت هاش اجرای ویدیو 1080 p هست!!!!!
کلا اگه بخری فکر نکنم پشیمون بشی.

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
من هم 19 هستم.همونطور که دوستمون گفت توی PSN و پارتی(قسمت چت ویتا) سن بالا زیاد هست.کلا سن های پایین بیشتر دنبال کنسول های قدیمی تر و جا افتاده هستن.
الان سونی یک فریمور جدید میخاد واسه ویتا بده که یکی از قابلیت هاش اجرای ویدیو 1080 p هست!!!!!
کلا اگه بخری فکر نکنم پشیمون بشی.
در کل قسمت پلیر صوتی و تصویری این دستگاه حسابی باید آبدیت بشن ؟
این مطلبی که گفتید جدی هست ؟ میشه منبع رو هم ذکر کنید ؟ این آبدیت کی قراره عرضه بشه ؟ با تشکر !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من یک اکانت ساخته بودم با UK می خواسم یکی دیگه US بسازم اما نمیشه چه جوری این یکی رو پاک کنم؟
دلیل اینکه ویتا در یک زمان فقط با یک اکانت کار میکنه مثل ps3 نیست .
شما باید بری توی setting و بزنی format و از اونجا هم بزنی factory setting ... مموریت هم فرمت میشه . دستگاه مثل روز اول نو میاد بالا ... مشخصات اکانت جدید رو اونجا میزنی یا اکانت جدید us میسازی . در ضمن میخوای یک backup هم از محتویات حاضرت که به اکانته uk هستن رو بگیر که اگر بعدا خواستی استفاده کنی .

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان من ویندوزم xp بود عوض کردم و دوباره xp ریختم برنامه CMASetup را نصب کردم اما کامپیوتر درایو دستگاه رو نمیشناسه و تو کنترل پنل که میرم روی این پیغام PSvita Type B ارور میده و میگیه نمیشناسه !!! داستان چیه ؟ ممنون میشم کمک کنید !

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من ویندوزم xp بود عوض کردم و دوباره xp ریختم برنامه CMASetup را نصب کردم اما کامپیوتر درایو دستگاه رو نمیشناسه و تو کنترل پنل که میرم روی این پیغام PSvita Type B ارور میده و میگیه نمیشناسه !!! داستان چیه ؟ ممنون میشم کمک کنید !
C++ 2008 redistribute اینا رو ریختی ؟
اخرین نسخه cm رو داری ؟

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
C++ 2008 redistribute اینا رو ریختی ؟
اخرین نسخه cm رو داری ؟
دو نمونه از فایل بالا نصب هست و برنامه پایین هم نصب هست !عجیبه نمیدونم چرا نمیشناسه !؟؟؟؟گیر فقط سر اون فایل هست که من ندارم !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر