هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
سلام بچه ها این ریدیم کد واسه یو کی هستش واسه من آمریکاست
هرکی اول خواست استفاده کنه واسه 30 روز تریال بلی استیشن بلاس هستش
2862-3QNJ-767C

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چه نرم افزاریه؟ من که تا حالا چیزی ازش ندیدم...
یک نرافزار که توی e3 هم بود ... میتونی هر جایی که میری با دوربین ویتا مثلا روی دیوارها نقاشی کنی و ... tag بزاری این دیتا توسط GPS یا Wifi ضبط میشه به Server و بقیه میتونن ببیننش ... بزنامه جالبی هست اما تا امروز از تاریخ انتشار خبری نبوده.

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
دوستان کسی میدونه من ویتا م رو اگر الان بفروشم بعد این اکانتی که روش اکتیو کردم و باهاش بازی خریدم اگر این همینجوری باشه و deactive ش نکنم بعدا ویتا دوباره بخرم جدید میتونم رو اون هم دوباره اکتیو کنم و بازی هایی که خریدم رو ویتا رو دانلود کنم . اگر میشه فقط روی همین 2 تا میشه دیگه فقط یا بیشتر ؟ راستی این اکانتی که رو ویتام هست الان روی ps3 م هم اکتیو شده ( کلا روی 2 تا ps3 و vita میشه اکتیو کرد یا مجموعا 2 تا ؟؟!!! ) . من پسورد اکانتم رو تغییر دادم از رو ps3 که کسی که دستگاه میفته دستش نتونه بره تو اکانتم بعدا . ممنون میشم کامل توضیح بدید خیالم راحت بشه .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کسی میدونه من ویتا م رو اگر الان بفروشم بعد این اکانتی که روش اکتیو کردم و باهاش بازی خریدم اگر این همینجوری باشه و deactive ش نکنم بعدا ویتا دوباره بخرم جدید میتونم رو اون هم دوباره اکتیو کنم و بازی هایی که خریدم رو ویتا رو دانلود کنم . اگر میشه فقط روی همین 2 تا میشه دیگه فقط یا بیشتر ؟ راستی این اکانتی که رو ویتام هست الان روی ps3 م هم اکتیو شده ( کلا روی 2 تا ps3 و vita میشه اکتیو کرد یا مجموعا 2 تا ؟؟!!! ) . من پسورد اکانتم رو تغییر دادم از رو ps3 که کسی که دستگاه میفته دستش نتونه بره تو اکانتم بعدا . ممنون میشم کامل توضیح بدید خیالم راحت بشه .
Deactive کن کلا وقتی دستگاه رو میفروشی و Factory reset کن که اطلاعات نمومه.
... هر اکانت ماکس فقط روی دو دستگاه از یک نوع میاد . مثلا میتونی دو تا ویتا داشته یا یکی ویتا یکی PSP اینطوری .... و کنسول خونگی هم 2 تا نه بیشتر
بله اگر دستگاه جدید بخری و Sing in کنی همون بازیهای قبلیت رو میتونی دانلود کنی چون هر بازی که با اکانتت میخری برای همیشه برای همون اکانت هست .

your_nightmare

کاربر سایت
Oct 30, 2012
2
سلام. ازونجایی که گفتید هر سوالی میشه پرسید منم یه سوالی دارم!
میخوام یه آمار سنی از اونایی که ویتا خریدن بگیرم ببینم اونایی که ویتا دارن چند سالشونه.
چون خودم قبلا 18 سالم بود و psp داشتم زیاد واسم مشکل نبود. حالا که قصد خرید ویتا دارم و 25 سالم شده میخوام ببینم بقیه تو چه سنی از این کنسول استفاده میکنن و این کنسول واسه چه رده سنی مناسبه....
ممنون میشم عده بیشتری جواب بدن تا نتیجه بهتری بگیریم.
مرسی.

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
من تا حالا عضو پلاس نبودم اگه الان بخوام عضو بشم بايد اشتراك يه ساله بگيرم يا يه ماهه هم داره؟
بعد اين قضيه ى يك ماه رايگان پلاس چيه ؟؟

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
میخوام یه آمار سنی از اونایی که ویتا خریدن بگیرم ببینم اونایی که ویتا دارن چند سالشونه.
چون خودم قبلا 18 سالم بود و psp داشتم زیاد واسم مشکل نبود. حالا که قصد خرید ویتا دارم و 25 سالم شده میخوام ببینم بقیه تو چه سنی از این کنسول استفاده میکنن و این کنسول واسه چه رده سنی مناسبه....
مرسی.
دوست من اول خوش اومدی به بازی سنتر...
دوم اینکه این سوالت قابلیت جواب اینجا نداره...باید یه گفتگو تشکیل بشه به نام سن ویتاداران یا هرچیز دیگه...چرا؟ چون اینجوری تاپیک الکی بالا نمیاد وقتی شما میای توی سوالاتو مشکلات نمیبینی یکی پست داده که "17 سالمه"!!! ...بنابراین یا خودت یا یکی از کسایی که اینجا قدیمی تره باید اینکارو انجام بده...
فعلا:)

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
مرسی.

سلام
اگر به خاطر سنت هست که اشکالی نداره
من خودم 14 سالمه ولی تو psn نصف کسایی که ps vita دارن بالای 22 سال هستن
حتی یکی از دوستام 33 سالشه ویتا بازی میکنه!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر