هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
چرا اگه فیلم شما 720p HD هم باشه قبول میکنه
وکیفیت 720p عالی هست واقعا دارم میگم
مخصوصا موزیک ها که حتی صدای موزیک ها در اونجا با کیفیت بیشتر همراه میشه
موضوع عجیبی نیست کلا محصولات صوتی وتصویری سونی کیفیت فوق العاده بالایی دارن ، برای مثال اگر PS3 کپی خور داشته باشید و فرمتهای MKV رو باهاش ببینید (یا مثلا MP4) کیفیت صدا و وضوح تصویر وحشتناک بالا است.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,896
نام
malek
ویتا HD نیستش و کیفیت صفحش 960*544 هستش ولی فیلمها رو تا کیفیت 1280*720 اجرا میکنه که عملا و قاعدتا نباید کیفیت تصویر با 960*544 فرقی بکنه

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
ویتا HD نیستش و کیفیت صفحش 960*544 هستش ولی فیلمها رو تا کیفیت 1280*720 اجرا میکنه که عملا و قاعدتا نباید کیفیت تصویر با 960*544 فرقی بکنه

چرا من خودم فیلم 720p HD توش دیدم

دوستان این مساله رو اینقدر سخت نکنید
ویتا دارای ریزولویشن 554*960 هستش که به QHD معروف هستش و توانایی اجرای فیلم ها را تا 720P یا همون HD داره
برای دیدن ویدیو هاتون نوی این ریزولیشن من کانورتور معروف Xilisoft Video Converter Ultimate رو بهتون پیشنهاد میکنم
آخرین ورژنشو بگیرید Xilisoft.Video.Converter.Ultimate.7.5.0.20120905
داخل برنامه هم میتونید خود PS VITA رو انتخاب کنید و هم میتونید روی MP4 و حالت HD کانورت کنید تا بالاترین کیفتشو ببینید
من که خودم One X دارم ولی همه موزی ویدیو ها رو روی ویتا میبینم چون بسیار زیبا میشه :)

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان خسته نباشید !
من امروز یه مموری 8 گیگ برای ویتام گرفتم !
هر کاری میکنم نمیتونم آهنگ توش بریزم ! دیوانه شدم ! میگه باید به نت وصل شی میشم بعد برنامه Content Manager رو هم نصب کردم بعد از تو خود پی اس ویتا میگه برو به برنامه Content Manager میرم میگه ای دی و پس بده هر کاری کردم ایدی مو قبول نکرد جیمیل هم دادم قبول نکرد اصلا جیمیل قبول میکنه ؟ممنون میشم سریع جواب بدید کارم گیر کرده ممنون !

آقا کسی نبود ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان خسته نباشید ! من امروز یه مموری 8 گیگ برای ویتام گرفتم ! هر کاری میکنم نمیتونم آهنگ توش بریزم ! دیوانه شدم ! میگه باید به نت وصل شی میشم بعد برنامه Content Manager رو هم نصب کردم بعد از تو خود پی اس ویتا میگه برو به برنامه Content Manager میرم میگه ای دی و پس بده هر کاری کردم ایدی مو قبول نکرد جیمیل هم دادم قبول نکرد اصلا جیمیل قبول میکنه ؟ممنون میشم سریع جواب بدید کارم گیر کرده ممنون !آقا کسی نبود ؟؟؟؟
سلام عزیزشما اصلا اکانت PSN بازی کردی ؟ توی اون ID - PASS هر ایدی و پسی که نمیره ... باید توی PSN اکانت رو رجیستر کنی و بعدش به اکانت Sign in بشی و اونوقت به شما اجازه کپی فایلهای تصویری و صوتی رو میده.

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام عزیزشما اصلا اکانت PSN بازی کردی ؟ توی اون ID - PASS هر ایدی و پسی که نمیره ... باید توی PSN اکانت رو رجیستر کنی و بعدش به اکانت Sign in بشی و اونوقت به شما اجازه کپی فایلهای تصویری و صوتی رو میده.

دوست من من تازه وارد هستم و اصلا بازی نکردم ! و نمیدونم چی هست ! لطفا بگید مراحلش چی هست ؟؟؟ یعنی من برای ریختن ویدئو و فیلم هم باید پول بدم ؟ من پلستیش 3 هم ندارم و 360 دارم فعلا !ممنون میشم بگید باید چیکار کنم ! چون من دستگاه رو برای ویدئو و فیلم و بعد بازی گرفتم ! الان نمیدونم موندم چیکار کنم !

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
دوست من من تازه وارد هستم و اصلا بازی نکردم ! و نمیدونم چی هست ! لطفا بگید مراحلش چی هست ؟؟؟ یعنی من برای ریختن ویدئو و فیلم هم باید پول بدم ؟ من پلستیش 3 هم ندارم و 360 دارم فعلا !ممنون میشم بگید باید چیکار کنم ! چون من دستگاه رو برای ویدئو و فیلم و بعد بازی گرفتم ! الان نمیدونم موندم چیکار کنم !

اول باید بری تو ps storeیه اکانت بسازی استور هم از تومنو ویتا دسترس هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
روی PS SOTRE کلیک کنی میتونی اکانت رو بسازی. ..
زمان اکانت ساختن هم به سادگی میشه ساخت . فقط زمان ساخت اکانت کشوری رو که انتخاب میکنی ریجنت میشه .. مثلا کشورهای اروپایی ریجن های خودشون رو دارن ... امریکا 1 و ... .
دیگه بقیش رو راحت میسازی ...
دستگاه رو برای فیلم گرفتی بعد بازی ؟؟؟ چه کاری بود خب تبلت میگرفتی ... کلا ویتا توی بخش پخش فیلم و موسقی خیلی ضعیفه ... کنسول برای بازی ساخته شده بیشتر. 1080 هم پخش نمیکنه !

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
روی PS SOTRE کلیک کنی میتونی اکانت رو بسازی. ..
زمان اکانت ساختن هم به سادگی میشه ساخت . فقط زمان ساخت اکانت کشوری رو که انتخاب میکنی ریجنت میشه .. مثلا کشورهای اروپایی ریجن های خودشون رو دارن ... امریکا 1 و ... .
دیگه بقیش رو راحت میسازی ...
دستگاه رو برای فیلم گرفتی بعد بازی ؟؟؟ چه کاری بود خب تبلت میگرفتی ... کلا ویتا توی بخش پخش فیلم و موسقی خیلی ضعیفه ... کنسول برای بازی ساخته شده بیشتر. 1080 هم پخش نمیکنه !

ممنون دوستان من واقعا موندم !ببخشید دوست عزیز منظور از زمان چی هست ؟ زمان خاصی داره ؟ تو PS SOTRE کدو قسمتش باید برم ؟؟؟؟ هر جا که میرم خبری از ساخت اکانت نیست !!!!!!!!!!!!!!! تو قسمت انتخواب کشورها کدوم کشور رو باید انتخواب کنم ؟ تاریخ باید دقیق باشه ؟ کشور باید امارات باشه ؟ آخه یه صفحه میاد نام کشورها رو لیست کرده با تاریخ !!!!!!! خودشه ؟؟؟؟ واقعا گیج شدم هر چی میزنم قبول نمیکنه !!!!!!!!!تو قسمت PS SOTRE کجاش باید رفت ؟ یه منو داره 4 گزینه داره دیگه اسمی از ساخت اکانت نداره !!!!

من با نام کشور آمریکا میرم در مرحله 2 اونجا که میگه ایمیل بده جی میل میدم گیر میده میگه این جیمیل معتبر نیست یا شما نمیتونید با این جیمل یا ایمیل وارد بشید ! کشور های آسیایی رو هم قبول نمیکنه !

در زمان ورود جهت ساخت اکانت اون بالا نوشته sign up !!! دو تا گزینه داره به نام های create a new account و use an exisiting account ! که من اولی رو میزنم ! بعد قسمت کشورها کشور آمریکا یا کانادا رو قبول میکنه اما تو قسمت ایمیل گیر میده !

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
ممنون دوستان من واقعا موندم !ببخشید دوست عزیز منظور از زمان چی هست ؟ زمان خاصی داره ؟ تو PS SOTRE کدو قسمتش باید برم ؟؟؟؟ هر جا که میرم خبری از ساخت اکانت نیست !!!!!!!!!!!!!!! تو قسمت انتخواب کشورها کدوم کشور رو باید انتخواب کنم ؟ تاریخ باید دقیق باشه ؟ کشور باید امارات باشه ؟ آخه یه صفحه میاد نام کشورها رو لیست کرده با تاریخ !!!!!!! خودشه ؟؟؟؟ واقعا گیج شدم هر چی میزنم قبول نمیکنه !!!!!!!!!تو قسمت PS SOTRE کجاش باید رفت ؟ یه منو داره 4 گزینه داره دیگه اسمی از ساخت اکانت نداره !!!!

من با نام کشور آمریکا میرم در مرحله 2 اونجا که میگه ایمیل بده جی میل میدم گیر میده میگه این جیمیل معتبر نیست یا شما نمیتونید با این جیمل یا ایمیل وارد بشید ! کشور های آسیایی رو هم قبول نمیکنه !

در زمان ورود جهت ساخت اکانت اون بالا نوشته sign up !!! دو تا گزینه داره به نام های create a new account و use an exisiting account ! که من اولی رو میزنم ! بعد قسمت کشورها کشور آمریکا یا کانادا رو قبول میکنه اما تو قسمت ایمیل گیر میده !

خب تا قسمت ایمیل رو درست رفتی ولی گاهی بعضی ایمیل ها رو قبول نمیکنه نمیدونم چرا برا منم یبار این اتفاق افتاد شما یه ایمیل جدید بساز حل میشه

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
سلام خدمت دوستان من خیلی مشکل دارم برا کپی موزیک و ویدیو و عکس با این برنامه Content Manager یا کانکت نمیشه یا ارور میده اصلا خیلی ضد حاله اینترنت منم مشکلی نداره لطف می کنید منو راهنمایی کنید یا برنامه دیگر برا ریختن هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر