هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

speeed

کاربر سایت
Jun 27, 2006
9
با عرض خدمت دوستان
من یه اکانت انگلیس بروی ps3 دارم آیا میتونم بازیهای ویتا رو با اکانت انگلیس از store بخرم و بعد به ویتا که اکانت امارت هستش انتقال بدم
وبازی کنم
در ضمن من به راحتی ویتا رو به کامپیوتر وصل میکنم ولی با ps3 مشگل دارم نمیتونم وصل بشم
لطفا در مورد وصل شدن ویتا به ps3 توضیح بدید
متشکرم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با عرض خدمت دوستان
من یه اکانت انگلیس بروی ps3 دارم آیا میتونم بازیهای ویتا رو با اکانت انگلیس از store بخرم و بعد به ویتا که اکانت امارت هستش انتقال بدم
وبازی کنم
در ضمن من به راحتی ویتا رو به کامپیوتر وصل میکنم ولی با ps3 مشگل دارم نمیتونم وصل بشم
لطفا در مورد وصل شدن ویتا به ps3 توضیح بدید
متشکرم
درود
خیز نمیشه ... ویتا فقط در یک زمان با یک Account کار میکنه و در ضمن شما نمیتونی بازیها رو از اکانتی به اکانته دیگه انتقال بدی
PS3 فریمورش رو اپدیت کن ... کابل رو بزن و بزن Content manager .... باید وصل شه .... ویتا هم فریمورش به روز باشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من ميخوام ويتاى واى فاى بخرم ميخواستم بدونم ريجن بازيها با ريجن دستگاه بايد يكى باشه؟؟
سلام
ريجن دستكاه اهميتي نداره . براي اجراي بازيهاي فيزيكي كلا ريجن مهم نيست . ريجن اكانت مهمه چون در صورتي كه بخواي online pass فعال كني ريجن بازي و اكانت بايد يكي باشه
دوستان چه جوری میتونم اکانتما پاک کنم تا یه اکانت دیگه بسازم؟ریستور کردم ولی پاک نشد.:(
به restore ربطي نداره شما بايد بري setting بزني format > reset to factory setting

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
سلام
یه سوال داشتم:
شما از چه converter ی برای تبدیل فیلمها به فرمت ویتا استفاده میکنید؟؟
یه برنامه ای معرفی کنید که هم کیفیت فیلمو نترکونه هم اینکه حجمش خیلی بالا نره....
با یه برنامه کانورت کردم حجم فیلم 5 گیگ شد!!!! کرکوپرم ریخته بود...

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
یه سوال داشتم:
شما از چه converter ی برای تبدیل فیلمها به فرمت ویتا استفاده میکنید؟؟
یه برنامه ای معرفی کنید که هم کیفیت فیلمو نترکونه هم اینکه حجمش خیلی بالا نره....
با یه برنامه کانورت کردم حجم فیلم 5 گیگ شد!!!! کرکوپرم ریخته بود...

دوست من من خودم از Xilisoft Video Converter Ultimate استفاده می کنم
عالی هستش
توپ
ببین Xilisoft.Video.Converter.Ultimate.7.4.0.20120710 رو من دقیق استفاده می کنم
ببین تو منو برای کانورت گزینه داره که برای خود ویتا هستش و دقیق همه چیز رو استاندار سازی می کنه برای ویتا
ولی اگه می خواهی ویدو میوزیک یا هر چیز دیگه ای که ته کیفیتشو ببینی
بزارش روی حالت HD 720 P MP4 و کیفیت صدا و تصویر رو بزار روی حالت ماکزیمم
بعد از ویتا لذت ببر
تازه اگر گرافیک معمولی به بالا داری
انو به آخرین ورژن درایورشو دانلود و نصب کن و با سرعت چند برابر بیشتر کانورتتو انجام بده چون از گرافیک GPU علاوه بر CPU استفاده کرده و سرعت کانورت فوق العاده بالا میره
موفق باشی

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
سلام
دوستان اگه من از psn یه چند تا بازی دانلود کنم تو مموری 4 گیگم میتونم همون بازی هارو دوباره بعدا انتقال بدم تو مموری دیگم (شاید یک 16 گیگ خریدم)
یه سوال دیگه حجم بازی sound shape و escape plane چقدره؟
ممنون

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
xilisoft بهترین نرم افزار در این ضمینه هستش.لازم هم نیست که 720p تبدیل کنیم و حجم بیخودی مصرف کنیم چون ویتا بالاتر از 960*540 نیستش.هیچ فرقی هم از لحاظ کیفیت نمیکنه چون خودم با وجود اینکه میدونستم فرقی ندارن ولی ر دوشون رو امتحان کردم که همون نتیجه نظری ثابت شد.

حجم escape plan , sound shape هم دوروبر 2 گیگ هستش که با آپدیت جدید escapeplane میشه 2.5 گیگ.اون قضیه مموری هم فکر کنم بتونی بک آپ رو برگردونی رو 16 گیگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر