هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
برنامه near مخصوص gps که به اینترنت هم نیاز داره چون نت خالی که نمیتونه اطلاعات درباره ی افرادی که ویتا دارند تا شعاع 1 کیلومتری بده که ممکنه اونها به نت وصل نباشند.اگه فقط با نت بود،محدودیت 1 کیلومتر رو نداشت چون نت که 1 کیلومتر بشتر کار میکنه و این gps هست که محدودیت داره و تا 1 کیلومتر کار میکنه.
من از خودم که نمیگم،بر اساس چیزهایی که خود سونی و یوشیدا گفته میگم و اگه تغییر داده بودن،توی نت پر بود از این قضیه.
خوب این حرف شما درست اما شما یکبار بدون اینکه وای فای روشن باشه near رو اجرا کن جواب میده؟
میشه منبع اینی که میگید سونی و یوشیدا گفته رو بذارید؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
برنامه near مخصوص gps که به اینترنت هم نیاز داره چون نت خالی که نمیتونه اطلاعات درباره ی افرادی که ویتا دارند تا شعاع 1 کیلومتری بده که ممکنه اونها به نت وصل نباشند.اگه فقط با نت بود،محدودیت 1 کیلومتر رو نداشت چون نت که 1 کیلومتر بشتر کار میکنه و این gps هست که محدودیت داره و تا 1 کیلومتر کار میکنه.
من از خودم که نمیگم،بر اساس چیزهایی که خود سونی و یوشیدا گفته میگم و اگه تغییر داده بودن،توی نت پر بود از این قضیه.

gpsمخصوص مدل های 3Gهست ولی nearو... تو مدل wifiهم کار میکنن

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
خوب این حرف شما درست اما شما یکبار بدون اینکه وای فای روشن باشه near رو اجرا کن جواب میده؟
میشه منبع اینی که میگید سونی و یوشیدا گفته رو بذارید؟
همون اول که near رو اجرا میکنم میگه باید توی اکانت PSN باشیم،یعنی بدون نت نمیشه.
منبعش حجم زیادی داره ولی اولین کنفرانس معرفی ویتا توسط خود یوشیدا است که در ژاپن بود و از E3 همون سال یعنی 2011 خیلی بیشتر بازی و third party معرفی کرد و یکی از بازی هایی که نشون داد ولی هنوز توی gamespot خبری ازش ندیدم resident evil بود که گرافیک خوبی هم داشت(شاید من خبرش رو جاهای دیگه ندیدم)ولی در کل اون کنفرانس مفصل ترین کنفرانسی بود که تا حالا درباره ی ویتا دیدم.
در ضمن قبل از اینکه ازش پرده برداری بشه و حتی بعدش جاهای زیادی رو دیدم که مشخصات ویتا رو نوشتن و gps رو جزو مشخصات مشترک نوشتن.تازه اگه فقط تری جی gps داشت اسمش رو میذاشتن:
PS vita 3g/wifi/gps.

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
همون اول که near رو اجرا میکنم میگه باید توی اکانت PSN باشیم،یعنی بدون نت نمیشه.
منبعش حجم زیادی داره ولی اولین کنفرانس معرفی ویتا توسط خود یوشیدا است که در ژاپن بود و از E3 همون سال یعنی 2011 خیلی بیشتر بازی و third party معرفی کرد و یکی از بازی هایی که نشون داد ولی هنوز توی gamespot خبری ازش ندیدم resident evil بود که گرافیک خوبی هم داشت(شاید من خبرش رو جاهای دیگه ندیدم)ولی در کل اون کنفرانس مفصل ترین کنفرانسی بود که تا حالا درباره ی ویتا دیدم.
در ضمن قبل از اینکه ازش پرده برداری بشه و حتی بعدش جاهای زیادی رو دیدم که مشخصات ویتا رو نوشتن و gps رو جزو مشخصات مشترک نوشتن.تازه اگه فقط تری جی gps داشت اسمش رو میذاشتن:
PS vita 3g/wifi/gps.
خوب عزیز سایت سونی رو چی میگی؟ خود سونی داره میگه وای فای gps نداره.
تازه چرا تنظیمات فعال یا غیر فعال کردن gps توی ویتا نیست؟
در ضمن gps اینقدر همه گیر شده که دیگه به این صورت که شما میگی استفاده نمیشه. و اگر نه همه گوشی ها(اسمارت) باید یک پسوند gps داشته باشند. دارن؟

---------- نوشته در 08:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:56 PM ارسال شده بود ----------

بچها گرافیک بازیهای دمو با اصلش چقد تفاوت داره؟
و یه سوله دیگه ....من 3g دارم اما near کار نمیکنه...چرا؟
گرافیکشون فرقی نداره فقط دمو ها خیلی خیلی محدود ترن.
near هم توی یکی از همین تاپیک ها بود که یادم رفته. کسای دیگه که میدونن بیان بگن لطفا.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
بچها گرافیک بازیهای دمو با اصلش چقد تفاوت داره؟
و یه سوله دیگه ....من 3g دارم اما near کار نمیکنه...چرا؟
درود ...

برای تمام دوستانی که در ایران مشکل Obtain Location در برنامه Near دارن باید بگم که مشکل حل شد لطفا همه این کار رو انجام بدید و لوکیشناتون رو بفرستید تا بتونیم همدیگر رو به وسیله ی این برنامه Near که واقعا برای Vita مفیده پیدا کنیم .

نحوی کار : برید به سایت Skyhook: > Home اونجا آدرس شهر و کشور رو مثل(ex: Tehran, Iran) وارد کنید باید MAC آدرسِ Wi-Fi Accesspoint (همون مک آدرس مودم وایرستون) وارد کنید ( برای این کار باید برید Start>RUN و تایپ کنید Cmd (می دونم می دونید:d) و انجا تایپ کنید arp -a اولین خط فیزیکل داینامیک MAC Address Wi-Fi Accesspoint شماست، فقط برای کسایی که نمی دونن باید بگم که MAC Address معمولا به این شکل هست : 07-5b-34-db-6y-t7 حالا این اعداد برای افراد متفاوت هست، پس از وارد کردنه این اعداد ایمیل خودتون رو وارد می کنید (ایمیلی که باش اکانت PSNـتون رو ساختید) و بعد ثبت می کنید.

حالا ویتا رو روشن کنید و وارد برنامه Near بشید و در قسمت بالا سمت راست کلمه Near رو لمس کنید تا لوکیشن شما اوپتین بشه ، وقتی این کار انجام شد ، ایکون Out n About (به شکل رد پا هست) رو لمس کنید و بعد دوباره بالا سمت راست ایکون Near رو لمس کنید، بزودی می بینید که در فاصله 1 تا 2 کیلومتری شما چه کسایی در حال استفاده از Vita یا انجام چه بازیی هستند ، حالا افرادی که از Facebook یا Twitter استفاده می کنند رو هم می تونید پیدا کنید .

این App برای Friend پیدا کردن فوق العادست و اگه دوستانی هستند که مشکل پیدا کردن Bounty set در بازیه Uncharted GA رو دارند به راحتی می تونند از Near استفاده کرده و Bounty set ها رو با دیگران Share کنند.

دوباره خواهش می کنم تمام دوستان عزیز ایرانی که Playstation Vita دارن این کار رو انجام بدن .

با تشکر از Taha Omid ممنون از وقت شما .

این متن در صفحه43 توسط کاربرjustice نوشته شده

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
سلام دوستان یک سوال دارم از کسانی که 3g دارن من هرچی سیم ایرانسل رو میذارم داخلش اینولید میزنه چرا ولی همراه اول رو میخونه من فقط دایمی شو تست کردم من میخوام سیم همراه اول بگیرم حالا کسانی که 3g دارن لطفا بگن که سیم کارت همراه اول اعتباری رو ویتا جواب میده چون دایمی ها خیلی گرون هستند من دیروز قیمت گرفتم 500 تومن!!!!!!!!!!!!!

ghost of duty

کاربر سایت
Jun 24, 2012
21
سلام دوستان یک سوال دارم از کسانی که 3g دارن من هرچی سیم ایرانسل رو میذارم داخلش اینولید میزنه چرا ولی همراه اول رو میخونه من فقط دایمی شو تست کردم من میخوام سیم همراه اول بگیرم حالا کسانی که 3g دارن لطفا بگن که سیم کارت همراه اول اعتباری رو ویتا جواب میده چون دایمی ها خیلی گرون هستند من دیروز قیمت گرفتم 500 تومن!!!!!!!!!!!!!
خوب اعتباری همراه اول رو امتحان کن.

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
دوستان میخاستم بدونم واسه وارد کردن اعداد مک آدرس برای near باید حتما خط فاصله را هم بزاریم بین اعداد مثلا : 1c-7e-e5 و ... آخه پشت مودم من مک آدرس را زده ولی بینشون خط تیره نزاشته و با حروف بزرگ نوشته ولی توی cmd حروف کوچیکه و با خط تیره ممنون میشم بگید چه شکلی وارد کنم تا درست باشه الآن 2 هفته ای میشه که ثبت نام کردم ولی نتیجه نگرفتم

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
سلام
دوستان میخاستم بدونم واسه وارد کردن اعداد مک آدرس برای near باید حتما خط فاصله را هم بزاریم بین اعداد مثلا : 1c-7e-e5 و ... آخه پشت مودم من مک آدرس را زده ولی بینشون خط تیره نزاشته و با حروف بزرگ نوشته ولی توی cmd حروف کوچیکه و با خط تیره ممنون میشم بگید چه شکلی وارد کنم تا درست باشه الآن 2 هفته ای میشه که ثبت نام کردم ولی نتیجه نگرفتم
شما مال cmd رو بنویس چون حتما خط تیره میخواد منم نتیجه ای نگرفتم

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
سلام
برادرم یه ویتا از امریکا برام اورده با 3 تا بازی فیفا و هرپاتر و نینجا گیدن
مموری نداره! مموریشو از کجا باید بخرم و چنده قیمتش و یکی اینکه قیمت بازیاش از چند تا چنده؟

F@rnet

کاربر سایت
Feb 16, 2011
16
یه سوال اساسی
فرق بین استور انگلیس و امریکا توی چیه
یعنی منظورم اینه که مثلا بازی های انگلیس برای ما ایرانی ها ارزونتر می افته یا آمریکا
بعدش کدومشون فروش فوقالعاده بیشتری میذارن یعنی تخفیفشون بیشتره و بازی رایگان..
برای ویتا منظورمه چون ps3 ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر