هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
سلام با تشکررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر از همه ی دوستان مشکل از همون اینترنت بود که درست شد
خوب،خدا رو شکر.
منم گفتم مشکل جز از اینترنت نیست و لازم نبود نگران باشی(به جز نگران سرعت پایین).

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
دوستان مشکل من در مورد near هست و حتی map
وقتی میرم روی مپ کلیک میکنم واردش میشه ولی بعد مینویسه the use of location data is not allowed due to parental controls
میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟
ممنونم

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
سلام
دوستان مشکل من در مورد near هست و حتی map
وقتی میرم روی مپ کلیک میکنم واردش میشه ولی بعد مینویسه the use of location data is not allowed due to parental controls
میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟
ممنونم
جای نگرانی نیست همه این مشکل رو دارن یه راه داره من کردم نشد برو صفحه ی 46 اون جایی که اقا ارمان یه نمایش پنهان داره ببین همه چیز رو نوشته

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
بازم سلام
دوستان من توی این سایتی که گفتید مشخصات و مک آدرس و ایمیلم را وارد کردم حالا حتما باید یه هفته صبر کنم تا اجازه دسترسی به near و map را بهم بده؟
ممنون

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
بازم سلام
دوستان من توی این سایتی که گفتید مشخصات و مک آدرس و ایمیلم را وارد کردم حالا حتما باید یه هفته صبر کنم تا اجازه دسترسی به near و map را بهم بده؟
ممنون
من بغید میدونم چون الان نزدیک دو هفته است که من اینکارو کردم فقط وقتی گوگل رو سرچ میکنم گوگل فارسی میاد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازم سلام
ممنون
برای بعضی از دوستان چند روزه درست شده و برای بعضی بیشتر از 2-3 هفته .... صبر داشته باش درست میشه ... جای زیادی برای نگرانی نیست... زمان میبره.

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
برای بعضی از دوستان چند روزه درست شده و برای بعضی بیشتر از 2-3 هفته .... صبر داشته باش درست میشه ... جای زیادی برای نگرانی نیست... زمان میبره.
یعنی مال من هم درست میشه من میرم تو گوگل گوگل فارسی میاد بعد من فقط شهر و کشور رو وارد کردم دیگه محلی که سکونت میکنم رو ننوشتم

---------- نوشته در 07:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:05 PM ارسال شده بود ----------

راستی من یه سوال داشتم همش میخواستم بپرسم یادم میرفت روی باکس من گوشه پایین سمت راست نوشته usk دقیقا همین طوری هست پایینش هم همین طور که نوشتم یه 0 داره مدل 3g هست
0

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
برا من بعد از اينكه خريدم چند روز بعد كار كرد كاره خاصي هم نكردم چقدر خوش شانسم

---------- نوشته در 11:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:53 PM ارسال شده بود ----------

والا برنامه هاش تو ایران بلاک هستش و عموما هم استفاده خاصی انچنانی نداره - Moto هم مدتی فری بود ... الان 4 بازی فری بیشتر برای ویتا نیست و عموم اپ ها شناخته شدن هستن و مربوط به سیستمهای جامعه مجازی هستش .... بقیه فقط یک PAin park هست که یه جور بازی محسوب میشه تا App . برای همین من فکر نمیکنم تاپیکی نیاز باش اما اگر به حدی رسید که تعدادشون زیاد باشه تاپیک میزنیم.

.
درود ...

برای تمام دوستانی که در ایران مشکل Obtain Location در برنامه Near دارن باید بگم که مشکل حل شد لطفا همه این کار رو انجام بدید و لوکیشناتون رو بفرستید تا بتونیم همدیگر رو به وسیله ی این برنامه Near که واقعا برای Vita مفیده پیدا کنیم .

نحوی کار : برید به سایت Skyhook: > Home اونجا آدرس شهر و کشور رو مثل(ex: Tehran, Iran) وارد کنید باید MAC آدرسِ Wi-Fi Accesspoint (همون مک آدرس مودم وایرستون) وارد کنید ( برای این کار باید برید Start>RUN و تایپ کنید Cmd (می دونم می دونید) و انجا تایپ کنید arp -a اولین خط فیزیکل داینامیک MAC Address Wi-Fi Accesspoint شماست، فقط برای کسایی که نمی دونن باید بگم که MAC Address معمولا به این شکل هست : 07-5b-34-db-6y-t7 حالا این اعداد برای افراد متفاوت هست، پس از وارد کردنه این اعداد ایمیل خودتون رو وارد می کنید (ایمیلی که باش اکانت PSNـتون رو ساختید) و بعد ثبت می کنید.

حالا ویتا رو روشن کنید و وارد برنامه Near بشید و در قسمت بالا سمت راست کلمه Near رو لمس کنید تا لوکیشن شما اوپتین بشه ، وقتی این کار انجام شد ، ایکون Out n About (به شکل رد پا هست) رو لمس کنید و بعد دوباره بالا سمت راست ایکون Near رو لمس کنید، بزودی می بینید که در فاصله 1 تا 2 کیلومتری شما چه کسایی در حال استفاده از Vita یا انجام چه بازیی هستند ، حالا افرادی که از Facebook یا Twitter استفاده می کنند رو هم می تونید پیدا کنید .

این App برای Friend پیدا کردن فوق العادست و اگه دوستانی هستند که مشکل پیدا کردن Bounty set در بازیه Uncharted GA رو دارند به راحتی می تونند از Near استفاده کرده و Bounty set ها رو با دیگران Share کنند.

دوباره خواهش می کنم تمام دوستان عزیز ایرانی که Playstation Vita دارن این کار رو انجام بدن .

با تشکر از Taha Omid ممنون از وقت شما .
با تشکر از Justice - Taha omid

چی کجا هک شده :d؟
مي شه دقيق بگي چطوري باونتي ست هاي انچارتد رو از دوستامون مي تونيم بگيريم چند تا از دوستام بازيو پلات كردن
مرسي

raminrafatvita

کاربر سایت
Apr 24, 2012
20
نام
رامین
سلام دوستان . من دیروز یه کارت 50 دلاری از سایت خریدم اما وقتی که وارد می کنم ارور میده و مینویسه could not add funds to wallet. قبلا همین طوری خرید میکردم . بزار دقیق بگم هنگامی که کد 12 رقمی رو وارد می کنم و دکمه next رو میزنم صفحه بعد میاد و مینویسه که این کارت به ارزش 50 دلار است و می پرسه که میخواین اضافه کنین بعد که دکمه add funds رو می زنم ارور میده ( یعنی کد سالم است و قبلا استفاده نشده . به نظر تون اشکال از خود psn هست ؟؟؟؟ کمکم کنید 100 تومن پولم رو هوا معلقه.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
سلام دوستان . من دیروز یه کارت 50 دلاری از سایت خریدم اما وقتی که وارد می کنم ارور میده و مینویسه could not add funds to wallet. قبلا همین طوری خرید میکردم . بزار دقیق بگم هنگامی که کد 12 رقمی رو وارد می کنم و دکمه next رو میزنم صفحه بعد میاد و مینویسه که این کارت به ارزش 50 دلار است و می پرسه که میخواین اضافه کنین بعد که دکمه add funds رو می زنم ارور میده ( یعنی کد سالم است و قبلا استفاده نشده . به نظر تون اشکال از خود psn هست ؟؟؟؟ کمکم کنید 100 تومن پولم رو هوا معلقه.
ریجن کارت و اکانتت رو چک کردی؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ريجن كارت رو درست خريدي ? به هر حال ميتوني از توي ps3 يا mediaGo توي pc هم تكرار كني
برا من بعد از اينكه خريدم چند روز بعد كار كرد كاره خاصي هم نكردم چقدر خوش شانسم

---------- نوشته در 11:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:53 PM ارسال شده بود ----------

مي شه دقيق بگي چطوري باونتي ست هاي انچارتد رو از دوستامون مي تونيم بگيريم چند تا از دوستام بازيو پلات كردن
مرسي
از طريق گزينه trade با near ميشه bounty. ها رو share كرد

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
اگه یه تعداد زیادی عکس(مثلا 2000 تا) بخوایم انتقال بدیم به ویتا با توجه به اینکه زیادم طول میکشه در حالت استند بایم بازم انتقالو ادامه میده چون دانلود انگار تو استند بای ادامه پیدا میکنه اما کپی رو ویتا رو نمیدونم؟:-/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه یه تعداد زیادی عکس(مثلا 2000 تا) بخوایم انتقال بدیم به ویتا با توجه به اینکه زیادم طول میکشه در حالت استند بایم بازم انتقالو ادامه میده چون دانلود انگار تو استند بای ادامه پیدا میکنه اما کپی رو ویتا رو نمیدونم؟:-/
فکر کنم زمانی که به PC وصل هست یا در حال کپی کلا صفحه خاموش نمیشه یا اگر هم بشه مبادله دیتا قطع نمیشه ....
من دفعه اول حدودا 10 gb بازیهای PSP رو منتقل کردم مشکلی نبود در کل !

raminrafatvita

کاربر سایت
Apr 24, 2012
20
نام
رامین
من کارتو از سایت خرید کردم و نمی دونم ریجنش چنده ؟ قبل از این اتفاق حداقل 5 - 6 بار به همین صورت خرید کردم و مشکلی هم نبود . با مدیا گو چطوری میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر