هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
دوست عزیز شما همون 8 گیگشو بخرین وراحت میتونین بریزین تو هارد کامپیوترتون اطلاعاتشو و یا هارد اکسترنال خواستنی باز بریزین تو رم 8 گیگتون موفق باشین .

دوست عزیز الان بازی های شاخش مثل فیفا انچارتد همه یا 110 هستن یا نهایت 100 تومن مگه برین دسته دو تو بازارچه سایت بخرین اونم صرف نمیکنه خوب باز باید 70 پول بازی بدین خوب 30 تومنم بزارین همون اکشو بگیرین خوب .

اگه قیمت های پی اس ان رو بدونین،متوجه هستین که خیلی به صرفه است که هر بازی حدود 40 تومن در میاد و مشکلات بازی کارتی(فیزیکی)رو نداره و روی مموری میشه ریخت و اگه جا کم اومد روی کامپیوتر.
اگه کسی قیمت اون بازی ها رو میدونه لطف کنه بگه.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اگه قیمت های پی اس ان رو بدونین،متوجه هستین که خیلی به صرفه است که هر بازی حدود 40 تومن در میاد و مشکلات بازی کارتی(فیزیکی)رو نداره و روی مموری میشه ریخت و اگه جا کم اومد روی کامپیوتر.

دوست عزیز خوب اونارو باید تو پی اس ان اکانتشو بخرین بعد دانلود کنین الان فیفا 12 با پول ایران باید 80 تومن خرج کنی ولی اگه بخای بازیشو بخرین باید 110 بدین .

آخرین ویرایش:

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
دوستان واسه کسی که از psn زیاد دانلود نمیکنه و فیلم و اهنگ هم کم میریزه مموری 4گیگ کفاف میده ؟ منظور این که بازی های فلش مموری که نصبی چیزی ندارن رو مموری اونم فضا اشغال کنه ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان واسه کسی که از psn زیاد دانلود نمیکنه و فیلم و اهنگ هم کم میریزه مموری 4گیگ کفاف میده ؟ منظور این که بازی های فلش مموری که نصبی چیزی ندارن رو مموری اونم فضا اشغال کنه ؟

دوست عزیز به نظر منکه همون 8 گیگو بگیر و یبار هزینه کن چون بعدا پشیمون میشی اختلاف قیمتشون خیلی زیاد نیست الان میتونی با 70 تومن راحت یه 8 گیگ گیر بیاری کمی بمون ارزونترم میشه چون قیمت ویتا الان تو دو روز وحشتناک اومده پایین . موفق باشین .

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
چه شکلی حساب کردی 40 تومن شد ؟!!
فیفا الان 39.99 دلار ـه که ضرب 2 میشه 80 تومن ! کارت PSN 50$ هم یک جا هست که میده 97 تومن !
آنچارتد هم زده 49.99 دلار !!!!!

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
فیفا الان 39.99 دلار ـه که ضرب 2 میشه 80 تومن ! کارت PSN 50$ هم یک جا هست که میده 97 تومن !

والا ما کارت 50 دلاری رو 120 تومن میخریم.بازیهای گرون مثل فیفا و آنچارتد رو حتما باید بصورت فیزیکی خرید.

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی

توی چند صفحه قبل یکی از دوستان قیمت چند تا بازی رو گفته بود که حدود 10 تا 20 دلار بود.کارت 20 دلار پی اس ان هم 40 تومن پس میشه 40 تومن.
من هم برای همین پرسیدم قیمت اون بازی ها چند؟
حالا شما که اطلاع دارین میشه بگین درصد بازی های بین 10 تا 20 دلار و درصد بازی های بین 30 تا 40 دلار چقدر؟یعنی برای بازی ها ی پرحجم،کارتی به صرفه است؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
توی چند صفحه قبل یکی از دوستان قیمت چند تا بازی رو گفته بود که حدود 10 تا 20 دلار بود.کارت 20 دلار پی اس ان هم 40 تومن پس میشه 40 تومن.
حالا شما که اطلاع دارین میشه بگین درصد بازی های بین 10 تا 20 دلار و درصد بازی های بین 30 تا 40 دلار چقدر؟یعنی برای بازی ها ی پرحجم،کارتی به صرفه است؟
اگه اون بازی 10-20 دلاری تو بازار بصورت کارتی هم باشه اونوقت قیمتش ارزونتره
بذار راحت بگم بهت شما برای خرید مثلا انچارتد در هر صورت باید حدود 100 خرج کنی اگه کارت psnبگیری 50 دلاری باید بگیری که قیمت 50دلاری صد و خورده ای هست به اضافه دردسر دانلود کردن 2-3 گیگ و بعدشم نموتونی بعنوان دست دو بفروشیش چون خودت دانلود کردی پس خریدن فلش کارت هر بازی به صرفه تر هست که میتونی بعدا 10--20 تومن ازش کم کنی دست دو بفروشی یعنی تونستی اون بازی رو با 10-20 تومن بگیری
خرید از psn بدرد مواقعی میخوره که یه بازی مینی یا dlc یا... عرضه میشه که چون دیجیتالی عرضه میشن تنها راه خرید از psn هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازیهای 40 تومنی بازیهای کوچک و فقط دانلودی هستن دوست عزیز ! بازیهای فیزیکی هم همه در PSN موجود هستن !
اگر نمیخوای روی اهنگ . عکس و بازیهای PSP بریزی و بازیها رو فیزیکی میخری مشکلی نیست ! 4 گیگ فضا برای بازیهای فقط دانلودی هم کاملا کافیه
1.بازیهای فقط دانلودی ! قیمتشون از 10 تا 19.99 هست ... میشه از 20 تا 40 تومن
بازیهای کارتی هم نسخه دیجیتالیشون توی PSN هست و از 39 تا 49 البته بسته به Store که هستن قیمت دارن که میشه از 70 تا 90 اینا !

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
اگه اون بازی 10-20 دلاری تو بازار بصورت کارتی هم باشه اونوقت قیمتش ارزونتره
بذار راحت بگم بهت شما برای خرید مثلا انچارتد در هر صورت باید حدود 100 خرج کنی اگه کارت psnبگیری 50 دلاری باید بگیری که قیمت 50دلاری صد و خورده ای هست به اضافه دردسر دانلود کردن 2-3 گیگ و بعدشم نموتونی بعنوان دست دو بفروشیش چون خودت دانلود کردی پس خریدن فلش کارت هر بازی به صرفه تر هست که میتونی بعدا 10--20 تومن ازش کم کنی دست دو بفروشی یعنی تونستی اون بازی رو با 10-20 تومن بگیری
خرید از psn بدرد مواقعی میخوره که یه بازی مینی یا dlc یا... عرضه میشه که چون دیجیتالی عرضه میشن تنها راه خرید از psn هست
به نظر من خرید دیجیتالی در کل بهتره به چند دلیل
1 - همیشه باهاتون هست . من دوست داشتم همه بازی های ps3 تو هاردم بود هی دیسک عوض نمی کردم
2 - برای کنسول نسل بعد می تونید ازش استفاده کنید ( کاری که من با psp کردم و الان 17 تا بازی psp روی ویتا دارم که البته نصفش اجرا نمیشه به خاطر ساپورت عالی سونی)

فقط یه بدی داره که دیگه نمی شه فروختش . بنابراین برای بازی هایی که احتمالا" نمی خواهید بفروشیدشون مناسبه

Meysamm

کاربر سایت
Mar 29, 2012
20
نام
Meisam
من و برادرم مي خوايم دو تا ويتا بخريم مي خواستم ببينم ميشه يه بازي دانلود كنيم بريزيم از مموري تو كامپيوتر بعد دوتامون از كامپيوتر بريزيم تو مموري هامون؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من و برادرم مي خوايم دو تا ويتا بخريم مي خواستم ببينم ميشه يه بازي دانلود كنيم بريزيم از مموري تو كامپيوتر بعد دوتامون از كامپيوتر بريزيم تو مموري هامون؟
جفتتون باید یک اکانت داشته باشید ! البته نمیتونم تایید کنم میشه یا نه اما توی داشتن تروفی مشکل پیدا میکنین ممکنه به دلیله ویتای مختلف ... در مورده اکانت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر