هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
من skype رو گرفتم و باید بگم کیفیت صدا و تصویر عالیه:d
کسانی هم که مدل 3g آنلاک دارن به راحتی در همه جا میتونن تماس بگیرن...سرعت سرور هاش عالیه!
حتی اگه تو برنامه نباشین هم باهاتون تماس گرفته بشه ویتا زنگ می خوره!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
SKYPE چه جوری میتونم دانلودش کنم تو ویتا؟پیداش نمیکنم تو apps !!!لطفا راهنماییم کنید

توي social هستش البته ممكنه تو بعضي از ريجنها هنوز نيومده باشه بايد تا اخره امروز فردا وايسي

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
دوستان من 3g دارم یک سیم کارت همراه اول انداختم توش کار کرد ولی ایرانسل انداختم کار نکرد؟انلاکه؟
skype واسه من هنوز نیومده:((کشور رو روسیه انتخاب کرده بودم.نمیتونم کشور رو عوض کنم؟

آخرین ویرایش:

Tophigh1368

کاربر سایت
Oct 12, 2011
71
نام
توفیق
سلام دوستان یه مشکلی برام پیش اومده هرچقدر دکمه on off میزنم روشن نمیشه شارژ هم کردم نمیدونم باید چه خاکی به سرم بریزم لطفا کمک نمایید سریعا تو کامپیوتر وصلش میکنم دکمه ps روشن میشه یعنی شارژ میشه اما روشن نمیشه

ممنومن درست شد

آخرین ویرایش:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
دوستان من 3g دارم یک سیم کارت همراه اول انداختم توش کار کرد ولی ایرانسل انداختم کار نکرد؟انلاکه؟
skype واسه من هنوز نیومده:((کشور رو روسیه انتخاب کرده بودم.نمیتونم کشور رو عوض کنم؟
ریجن دستگاه شما چنده؟

---------- نوشته در 12:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان یه مشکلی برام پیش اومده هرچقدر دکمه on off میزنم روشن نمیشه شارژ هم کردم نمیدونم باید چه خاکی به سرم بریزم لطفا کمک نمایید سریعا تو کامپیوتر وصلش میکنم دکمه ps روشن میشه یعنی شارژ میشه اما روشن نمیشه
دکمه ی on رو یه 30 ثانیه نگه دار...به نظرم باید روشن بشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
وایسا میاد @ کشور رو نمیتونی عوض کنی ! کل اکانت و ریجن دم و دستگات میریزه به هم :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

دكمه پاور رو 30 ثانيه نگه دار

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آقا این اسکایپ رو نسخه 3g فکر کنم دستگاه رو رسما بکنه موبایل
من اون موقع که آیپاد داشتم رو دستگاهم اسکایپ رو ریخته بودم تو یه پاساژی بودم که وایرلس مجانی داشت ما هم همین جوری الکی وصل شدیم بعد چند دقیقه یکی از آشناهای خارج از کشور با اسکایپ باهام تماس گرفت همونجا وسط پاساژ ویدیو چت کردیم:d
یعنی من رسما کف کرده بودم>:d<
اینم عین همونه:d

raminrafatvita

کاربر سایت
Apr 24, 2012
20
نام
رامین
با سلام.یک سایت معتبر برای خرید اینترنتی psn کارت یا ویزا کارت می خواستم .کسی نداره.>؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه جاییکه من زندگی می کنم فروشگاهها از این چیزها ندارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر