هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
سلام..
اول آخرین نسخه ویتا شل رو دانلود کن و رو ویتا نصب کن بعد وارد ویتاشل شو و دکمه select رو بزن حالا ویتا رو با کابل وصل به PC کن و هرچیزی رو که میخواین به ویتا منتقل کنید
اخرین نسخه ویتاشل
Release VitaShell v1.62 · TheOfficialFloW/VitaShell · GitHub
ممنون مشکلم همینه همین فایل رو هم چطور بریزم تو ویتا . با QCMA میگه باید ویتا آپدیت کنی قبلا نمی خواست آپدیت

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
ممنون مشکلم همینه همین فایل رو هم چطور بریزم تو ویتا . با QCMA میگه باید ویتا آپدیت کنی قبلا نمی خواست آپدیت
ببخشید دیر شد. سرم خیلی شلوغه....بهqcma هیچ احتیاجی نیست...همون کاری که گفتم انجام بدید یه درایو جدید اضافه میشه که به راحتی میتونید توش کپی پیست کنید

• Like
Reactions: se.phi.roth

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
قراره برا ویتا هک ورژن بالاتر از 3.60 بیاد? اخبار شایعه هست یا درست?
هکری به نام the flow (همون کسی که ابزار ویتامین و آدرنالین رو عرضه کرد ) گفته در ماه سپتامبر یک ریلیز بزرگ برای ویتا عرضه میکنه
بعضی معتقدن که روش هک۳.۶۵ هست
که خود theflow تکذیبش کرد
بعضی هم معتقد هستن که امولاتور ps2 یا سگا دریمکست هست
بعضی هم میگن ویتامین ۳ با قابلیت دامپ بازیهای فریمور های جدیدتر هست

آخرین ویرایش:

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
از نظر قدرت و چیدمان سخت افزاری ویتا ، امکان اجرای امولاتوری برای بازی های PS2 خیلی واقعی نیست !
اگر چنین چیزی شدنی هم باشه ، بدون کمک شرکت سونی خیلی سخت خواهد بود .
این رویا که بشه با ویتا بازی های PS2 رو اجرا کرد ، زمان خیلی زیادی ازش گذشت و همین زمان کنسول ویتا رو نابود کرد !
شرکت سونی بار سنگینی روی دوش هکرها و داغ دردناکی بر روی دل هواداران پی اس ویتا گذاشت !

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
آخرین ویرایش:

ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
سلام
دوستان چطور میتونم روی ویتا بازی بریزم
ورژنش 3.60 هست و کپیش کردم
دوتا بازی هم دانلود کردم ولی هیچ جوره نمیشه بازی بریزم
البته توی تاپیک دیگه ای هم پست زدم
ولی اینجا رو دیدم متوجه شدم اینجا باید مطرح کنم
فقط خواهش میکنم راهنماییم کنیدچند روزه دارم با ویتا و pc کلنجار میرم ولی نمیتونم

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
سلام
دوستان چطور میتونم روی ویتا بازی بریزم
ورژنش 3.60 هست و کپیش کردم
دوتا بازی هم دانلود کردم ولی هیچ جوره نمیشه بازی بریزم
البته توی تاپیک دیگه ای هم پست زدم
ولی اینجا رو دیدم متوجه شدم اینجا باید مطرح کنم
فقط خواهش میکنم راهنماییم کنیدچند روزه دارم با ویتا و pc کلنجار میرم ولی نمیتونم
اگه کپی خور کردی که با برنامه FILEZILLA بازی ها رو میریزی اگه هم که هنوز هیچکار نکردی بگو تا راهنماییت کنیم

ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
اگه کپی خور کردی که با برنامه FILEZILLA بازی ها رو میریزی اگه هم که هنوز هیچکار نکردی بگو تا راهنماییت کنیم
نه کپی کردمش
ممنون میشم راهنماییم کنید
خدایی خسته شدم دیگه
سپـــــــــــاس فراوان

• Like

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
خیلی ساده است برنامه FILE ZILLA رو دانلود و تو PC نصب کن وقتی نصب شد برو سراغ ویتا وای فای ویتا رو هم روشن بذار بعد برنامه کپی ویتا رو اجرا کن حالا یا ویتا شل هست یا ملکول شل اجرا که کردی دکمه سلکت رو بزن و یه پیام حاوی کد بهت میده حالا برو سراغ PC و برنامه فایل زیلا تو قسمت site manger هاست و پورتی رو که تو ویتا داده رو وارد کن و کانکت رو بزن وقتی ارتباط برقرار شد بازیهای رو که با فرمت vpk دانلود کردی از کامپیوتر بگیر بکش تو قسمت دیتا رو وینا این کارها همه تو فایل زیلا انجام میشه . بازی که کامل ریخته شد برو سراغ ویتا و برو تو قسمت دیتا و دکنه ضربدر رو بزن تا بازی نصب بشه و تمام . هر جا گیر کردی بگو .

ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
خیلی ساده است برنامه FILE ZILLA رو دانلود و تو PC نصب کن وقتی نصب شد برو سراغ ویتا وای فای ویتا رو هم روشن بذار بعد برنامه کپی ویتا رو اجرا کن حالا یا ویتا شل هست یا ملکول شل اجرا که کردی دکمه سلکت رو بزن و یه پیام حاوی کد بهت میده حالا برو سراغ PC و برنامه فایل زیلا تو قسمت site manger هاست و پورتی رو که تو ویتا داده رو وارد کن و کانکت رو بزن وقتی ارتباط برقرار شد بازیهای رو که با فرمت vpk دانلود کردی از کامپیوتر بگیر بکش تو قسمت دیتا رو وینا این کارها همه تو فایل زیلا انجام میشه . بازی که کامل ریخته شد برو سراغ ویتا و برو تو قسمت دیتا و دکنه ضربدر رو بزن تا بازی نصب بشه و تمام . هر جا گیر کردی بگو .

سلام
این راه رو رفتم بازی هم انتقال دادم
ولی چون بازی های دانلودی از نت با پسوند pkg هست نصب نمیشه
کسی میتونه کمک کنه چطور میشه بازی هایی که پسوند pkg دارن رو توی ویتا نصب کنم
ممنون میشم کمک کنید

• Like

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
سلام
این راه رو رفتم بازی هم انتقال دادم
ولی چون بازی های دانلودی از نت با پسوند pkg هست نصب نمیشه
کسی میتونه کمک کنه چطور میشه بازی هایی که پسوند pkg دارن رو توی ویتا نصب کنم
ممنون میشم کمک کنید
اگر پسوندش pkg هستش برای PS3 یا PS4 هستش. فایلهای ویتا VPK هستش.
ویتا هک Vita Hack

برای اینکه به دستگاه آسیب نرسد فقط از این دوتا سایت دانلود بکن:
PS Vita ROMs PSVita ISOs Download - NicoBlog
PS VITA VPK GAMES PSP ISO PS3 ISO WII ISO 3DS CIA Game Download

آخرین ویرایش:

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
سلام. من الان تو سرم افتاده که psvita بخرم. کنسول ps4 هم دارم. میخواستم از کسایی که دارند یه توضیحی بدند الان بعد از گذشت 5 سال آیا اصلا کار خوبیه بخرم ؟؟ اوضاع بازی هاش چه طوریه ؟؟؟ نمیدونم چی بپرسم خودتون اگر میشه شرایطش رو بگید بعد بگید خوبه بخرم یا نه ؟؟؟؟ یا اصلا صبر کنم شاید یه کنسول برای مقابله با نینتندو سوییچ داد.
اطلاعاتم در مورد psvita کمه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر