هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
درست روش خیلی ساده ای هم هست این سایت هم معتبره
آدرس دانلود بازی هم برات تو pv میفرستم

Sent from my Gooshi using Tapatalk
خیلی خیلی ممنون داداش بابت راهنمایی و لینک
این بازیا رو برا انتقال به هک ۳.۶۰ باید با cma انتقال بدم

• Like
Reactions: se.phi.roth

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
خیلی خیلی ممنون داداش بابت راهنمایی و لینک
این بازیا رو برا انتقال به هک ۳.۶۰ باید با cma انتقال بدم
با cma هم میشه انتقال داد بعد با vita shell نصب کرد
فایل بازی هم میتونی با ftp به کنسول منتقل کنی با vitashell نصب کنی یا با برنامه vita organizer مستقیم رو کنسول نصب کنی

psv.altervista.org
هم میتونی بری کلی تم برای ویتا داره مثلا خودم یه تم پرسونا ریختم آهنگ دیفالت منو دستگاه هم عوض میکنه خیلی خوبه

Last edited by a moderator:
  • Like

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
داداش تلگرام داری شمارم رو زخیره کن تا یکم سوال بپرسم. ممنون میشم
فایل بازی هم میتونی با ftp به کنسول منتقل کنی با vitashell نصب کنی یا با برنامه vita organizer مستقیم رو کنسول نصب کنی

داداش pv چک میکنین

داداش تلگرام داری شمارم رو زخیره کن تا یکم سوال بپرسم. ممنون میشم

داداش pv چک میکنین

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
ابزار Firmware Reinstalle توسط SilicaAndPina منتشر شد.....جهت اطلاع
توسط این برنامه کسایی که فریمورشون ۳.۶۰ هست میتونن دوباره فریمور ۳.۶۰ رو نصب کنن
بیشتر بدرد کسایی میخوره که ویتاشون بریک شده یا ویتاشون مشکلاتی پیدا کرده ولی به منوی safe mode دسترسی دارن wololo.net/talk View topic - [RELEASE] Firmware Reinstaller

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
خدا قسمت کرد دیروز ویتا هک شده تهیه کردم.
1-کلا الان چه نرم افزارهایی برای ارتباط کامپیوتر و ویتا لازم دارم.نرم افزارهای پیش نیاز را معرفی و در حد امکان لینک دانلود لطف کنید.
2-سایت معتبر برای دانلود بازیهای ویتا لطفا معرفی کنید.چون بهم تاکید شد از هرجا نگیرم که دستگاه تعطیل نشود.
3-آیا میشه MP4 و MP3 توی دستگاه ریخت و به عنوان MP3Player استفاده کرد؟(راه رو آموزش بدید.)
4-بازیهای کلاسیک سگا و میکرو و PS1 و PSP رو چطور میشه روش اجرا کرد.
5-برای من فت 3G هستش و فروشنده گفت فقط اینا هک میشوند. ،ویتا اسلیم ها کپی خور میشوند؟
بسیار هیجان زده هستم.و مشتاق به پاسخ شما.
مرسی

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
ممنرن میشمـ کمکم کنید
Ps tv یه مورد نو گیر آوردم ۴۰۰ هزار ، مورد ارزونتر سراغ دارید؟ چون گرونه نسبت به قیمت
اگر بخوام سفارش بدم بیارن کجا بهتره؟

خوب سوال اصلی روی vita tv یه پورت usb عادی همونا که رو کامپیوتر وجود داره هست
این پورت چه کاربردی داره؟
مثلا میشه بجا دسته پلی ۳ ، یه تبدیل دسته پلی ۲ به ۳ خرید وصل کرد usb و باهاش کار کرد؟
یا میشه هارد اکسترنال وصل کرد usb ؟

این لینک انگار یه مطلب درباره این پورت usb ه میشه یکی بگه دقیقا چیه
TheFloW teases support for external USB drive on PSTV (Vita TV) - Wololo.net

• Like

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
تشکر لایک میکنید دوستان ولی سوالاتم پابرجاست: :-??
1-کلا الان چه نرم افزارهایی برای ارتباط کامپیوتر و ویتا لازم دارم.نرم افزارهای پیش نیاز را معرفی و در حد امکان لینک دانلود لطف کنید.
2-سایت معتبر برای دانلود بازیهای ویتا لطفا معرفی کنید.چون بهم تاکید شد از هرجا نگیرم که دستگاه تعطیل نشود.
3-آیا میشه MP4 و MP3 توی دستگاه ریخت و به عنوان MP3Player استفاده کرد؟(راه رو آموزش بدید.)
5-برای من فت 3G هستش و فروشنده گفت فقط اینا هک میشوند. ،ویتا اسلیم ها کپی خور میشوند؟
مرسی

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
خدا قسمت کرد دیروز ویتا هک شده تهیه کردم.
مرسی

ضمن تبریک به مناسبت خرید ویـتا : ویـتا هـ ... ـک شده باشه که دیگه نیازی به دوباره انجام دادنش نیست !
احتمالا ورژنش 3.60 هست که امکان هـ ... ـک شدنش وجود داره :)
1 : خودم چون اورجینال بازی میکنم زیاد درباره اش نمیدونم . ضمنا چندی است که در این انجمن هر ارسالی که درباره هـ ... ـک و لینک مرتبط باهاش باشه ، باهاش برخورد میکنن . شاید دلیل جواب ندادن دوستان دیگه همین مورد باشه .
2 : این مورد هم با پرس و جو از کسانی که توی انجمن ، ویـتا دارن حل میشه .
3 : بله میشه ، روش اول : باید ورژن هماهنگ نرم افزار ارتباط بین ویـتا با پـی سـی رو دانلود کنید ( مثلا اگر ورژن ویـتای شما 3.60 باشه ، در این صورت باید ورژن نرم افزار هم 3.60 باشه ) و بعد از نصب ویتا رو بهش وصل کنید . روش دوم : به وسیله هـ ... ـک .
4 : اگر هــ ... ـک باشه که میشه ولی اگر نباشه فقط PS1 و PSP ( خریدنی ) اجرا میشود .
5 : فقط FaT 3G درست نیست ! فقط ورژن 3.60 هـ... ـک میشود ، درست است .
مدل اسلیم هم اگر 3.60 باشه میشه ولی معمولا نیست .

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
تشکر لایک میکنید دوستان ولی سوالاتم پابرجاست: :-??
مرسی
مرسی داداش-(احسان جان خودتی؟ دستت درد نکنه.)
3.60 هک شده هستش.هک نشده داشتم و روش بازی اینا میریختم الان بلد نیستم با این کار کنم مخصوصا میخام با USB مستقیما نصب بشه.نه اینکه کپی کنم و از تو دستگاه نصب کنم.
کما فسابق منتظر کمک دوستان ویتا هک شده هستم.ممنون.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
مرسی داداش-(احسان جان خودتی؟ دستت درد نکنه.)
3.60 هک شده هستش.هک نشده داشتم و روش بازی اینا میریختم الان بلد نیستم با این کار کنم مخصوصا میخام با USB مستقیما نصب بشه.نه اینکه کپی کنم و از تو دستگاه نصب کنم.
کما فسابق منتظر کمک دوستان ویتا هک شده هستم.ممنون.
با برنامه vita organizer میتونین بازی هارو مستقیم نصب کنین ولی با وای فای نه با usb

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
با برنامه vita organizer میتونین بازی هارو مستقیم نصب کنین ولی با وای فای نه با usb

دستت درد نکنه برادر.این برنامه رو گرفتم و دستگاه هم با USB به کامپیوتر وصل میکنم ولی برنامه دستگاه رو نمیشناسه.برای اتصالش کمکم میکنید لطفا.
بقیه سوالاتم هم اگر میشه پاسخ بدید.خیل خیلی ممنون.

abbas.n

کاربر سایت
Mar 30, 2016
65
نام
ABBAS
اساتید این درسته یا نه
Updating your PS Vita to firmware 3.60, the easy and safe way
Yifan Lu, one of the authors of HENkaku, wrote a system on the HENkaku servers to help you simply upgrade to firmware 3.60:

Set your DNS to 212.47.229.76 and choose to update from Wi-Fi. Proceed only if the message says “A new version of the system software is available. Firmware 3.60 (変革 Compatible)”. That’s it!
اینم منبع که معتبره
How to: manually updating to PS Vita firmware 3.60 - Wololo.net

نوشته
یکی از نویسندگان از HENkaku، یک سیستم بر روی سرور HENkaku نوشته برای راحتی اپدیت به 3.6

دی ان اس خود را به 212.47.229.76 تنظیم و با وای فای اپدیت میکنین و به جای اخرین ورژن ورژن ۳.۶۰ رو اپ میکنه
این میشه

داداش یه منبعی چیزی برا دانلود بازی های ویتا بزارین. از کجا دانلود کنیم.

ویتا تون رو که حک کردین برین از اینجا بازیهاتون رو دانلود کنین.فرمت بازیها VPK هستش:
PSVITAISO

هر سوالی درمورد هک 3.60 و نصب برنامه و .... داشتین بپرسین در اصرع وقت پاسخ میدم

abbas.n

کاربر سایت
Mar 30, 2016
65
نام
ABBAS
درود دوست خوبم راهنمایی کنید چگونه باهاتون در ارتباط باشم مرسی
همینجا من در خدمتتونم.شما مشکلاتتون رو مطرح کنین بنده راهنماییتون میکنم

اگر نیاز هست میتونم هک رو از اول توضیح بدم.
واگر کسی هک کرده و در انتقال بازی و نصبش مشکل داره بازم در خدمتم که راهنمایی کنم.
فقط بگین تو چه قسمت و مرحله از هک مشکل دارین

دستت درد نکنه برادر.این برنامه رو گرفتم و دستگاه هم با USB به کامپیوتر وصل میکنم ولی برنامه دستگاه رو نمیشناسه.برای اتصالش کمکم میکنید لطفا.
بقیه سوالاتم هم اگر میشه پاسخ بدید.خیل خیلی ممنون.
دوست عزیز برنامه vita organizer از طریق وای فای و دادن آی پی بهم وصل میشن.شما vita shell یا molecular shell رو رو دستگاهتون نصب دارین؟؟

دوستانی که میخوان هک رو یاد بگیرن میتونیم از طریق تلگرام هم اقدام کنیم .اگه موافق باشین شماره هاتون رو برام پیام کنین تا گروه ایجاد کنم و اونجا یادتون بدم.برنامه های مورد نیاز رو هم میتونم اونجا براتون بفرستم

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
اگر نیاز هست میتونم هک رو از اول توضیح بدم.
واگر کسی هک کرده و در انتقال بازی و نصبش مشکل داره بازم در خدمتم که راهنمایی کنم.
فقط بگین تو چه قسمت و مرحله از هک مشکل دارین

تو خصوصی بهش بگید چون سریع پستتونو پاک میکنن
یا یه جا یاداشت کنید آپلود کنید لینک دانلود بزارید
خدایی نکرده زحمتاتون هدر نره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر