هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه ارمان هست فکر کنم 6 برای چین هست باور کن اگه اکسشو پیدا کردم میزارم شایدم من اشتباه میکنم
اینم مدرک
lol
نمیدونستم
تشکر !

امکان share کردن داره؟ چون الان من تو یه اکانتم پلاس دارم و میخوام بندازمش تو ویتا و از اون طرف هم اکانت ویتام انلاین پس بازی ها رو داره:d دقیقا باید چکار کنم؟
اگر اکانتی که پلاس داره اون اکانتی نیست که توی ویتات هست خب نمیشه ! کلا محتویات اکانت رو نمیشه اصلا انتقال داد. برای اینکه از اکانته پلاس دارت استفاده کنی بایستی ویتا رو فرمت کنی و اکانت پلاس دار رو بزاری.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
سلام
دوستان یه سوالی دارم که زیاد به اینجا مربوط نمیشه .... چجوری میشه پلی لیست ساخت و البوم هارو توی موزیک پلیر ایجاد کرد یکی میگفت با kmplayer میشه ساخت ویتا هم ساپورت میکنه ولی من هرچی ور نرفتم نتونستم کسی بلده اینکارو بکنه؟ چجوری میشه انجامش داد؟
خیلی زور داره اینهمه اهنگ کیلویی save میشه نمیشه جداشون کرد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
دوستان یه سوالی دارم که زیاد به اینجا مربوط نمیشه .... چجوری میشه پلی لیست ساخت و البوم هارو توی موزیک پلیر ایجاد کرد یکی میگفت با kmplayer میشه ساخت ویتا هم ساپورت میکنه ولی من هرچی ور نرفتم نتونستم کسی بلده اینکارو بکنه؟ چجوری میشه انجامش داد؟
خیلی زور داره اینهمه اهنگ کیلویی save میشه نمیشه جداشون کرد
من یک بار با itunes کردم شد !
موزیکهایی که رو میخوای میندازی توی itunes بعد اونهایی که میخوای رو راست کلیک کن بزن Consolidate . بعد اون زیر سمت چپ یک گزینه + باید باشه که بزنی روش نوشته playlist comstumize, زیره top 25 played هست ! بعدش میتونی اهنگهایی رو که میخوای بندازی توی Playslist و بعدشم هم بزنی export .
بعدش فایل playlist رو اهنگها رو باید توی دایرکتوری کپی کنی که content manager میخونه به انوان سورس برای transfer دیتا.

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
این روشی هست که باش بازی رو از کامپیوتر دانلود می کنی و از طریق وایرلس می فرسی روی ویتا,روی بازی هایی که می خوای بخری هم جواب میده؟منظورم بازی های پولی هست.

naeim.gamer

کاربر سایت
Apr 2, 2013
74
نام
نعیم
این روشی هست که باش بازی رو از کامپیوتر دانلود می کنی و از طریق وایرلس می فرسی روی ویتا,روی بازی هایی که می خوای بخری هم جواب میده؟منظورم بازی های پولی هست.

سلام آره جواب میده من با این روش فیفا 13 رو که خریده بودم ریختم تو ویتام.فقط اگه فریم ویرت بالاتر از 2.10 باشه باید ازروش دوم استفاده کنی. [h=3][/h]

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
من بابام credit card آمریکا داره,می خوام بدونم که می تونم با اون بازی بخرم؟منظورم اینه که بجای این که psn card بخرم با اون پول بازی رو بدم.اگه میشه روشش رو بگین.

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
من بابام credit card آمریکا داره,می خوام بدونم که می تونم با اون بازی بخرم؟منظورم اینه که بجای این که psn card بخرم با اون پول بازی رو بدم.اگه میشه روشش رو بگین.

hello!!!!any body's here?
کسی نمی دونه؟

bazicenter2011

کاربر سایت
Sep 8, 2011
83
سلام ویتا بازیهاش اچ دی هستند؟کابل داره که به مانیتور یا تی وی وصل کرد؟غیر از هدست خودش میشه از هدفونها و هندزفری های معمولی استفاده کرد غیر از مدلی که سونی میسازه؟

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
سلام ویتا بازیهاش اچ دی هستند؟کابل داره که به مانیتور یا تی وی وصل کرد؟غیر از هدست خودش میشه از هدفونها و هندزفری های معمولی استفاده کرد غیر از مدلی که سونی میسازه؟

1-کیفیت صفحه hd نیست.
2-من ندیدم جایی بگن که باشه.
3-آره. 3/5 میلی متری می خوره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه آدرس کارت با آدرس اکانت یکی نباشه چی؟دوشواری ای پیش نمیاد؟
نه مشکلی نیست ... اما ادرسی که برای کارت میزنی با ادرسی که توی بانک کارت مربوطه هست باید یکیه یکی باشه

با سلام من در بازی
obscure در مرحله کتابخانه رمزرو پیدا کردم 2432 ولی نحوه وارد کردنشو برای گاوصندوق نمیدونم ممنون میشم کمک کنید
سلام عزیز
پستت کلا به اینجا ربطی نداره
متاسفانه جوابی هم نمیگیری

اون کابل مثلا برای اتصال تصویر به مانیتور ممکنه در اینده عرضه بشه

یه حسی به من میگه که اگر قرار همه بازیهای PS4 روی Vita قابلیت stream داشته باشه شاید برعکسش هم کار کنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر