هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

babak1372

کاربر سایت
Jun 3, 2013
28
قبلا جوابتون دادم .....

به نظر من به جای اینها سیگیت 2 ترا بخر .....

ممنون داداش مشکل اینه که ضد ضربه نیستن هارد اکسترنال هم که دم دست امکان ضربه خوردن زیاده از این دوتا کدوم بهتره؟ یا هارد دوترا ضد ضربه که خودت میدونی خوبه بگو

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
ممنون داداش مشکل اینه که ضد ضربه نیستن هارد اکسترنال هم که دم دست امکان ضربه خوردن زیاده از این دوتا کدوم بهتره؟ یا هارد دوترا ضد ضربه که خودت میدونی خوبه بگو

درود

چرا دروغ بهت بگم .... هارد اگر هنگام کار کردن ضربه نخوره هیچیش نمیشه ... ولو اگر هاردت ضد تانک هم باشه :bighug:
هارد 2 ترا اسلیم سیگیت بخر خیالت رو راحت کن .... تمام ..... یه چیزی بخر که عمری باشه .... حقیقتش من با انواع هارد سرکار داشتم اما هیچ کدوم به خوبی این سیگیت نبودن ...

Super Hazrd

کاربر سایت
Oct 7, 2014
48
بله هست و من اون موقعه خریدم ده تومان و قیمت الان رو ندارم

ممنون داداش.

اون وقت بخوام بخرمش بايد اسمشو چي بگم؟ آخه من رتم مغازه گفتم محافظ بدنه ps3 داريد، طرف هنگ كرد. البته اينم بگم كه مغازه هاي اراك كلا پرتن و هنوزم كه هنوزه مثلا نسخه كپي بازي مثل destiny را هم نياوردن.

سايت اينترنتي براي فروش محافظشو نداره؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
ممنون داداش.

اون وقت بخوام بخرمش بايد اسمشو چي بگم؟ آخه من رتم مغازه گفتم محافظ بدنه ps3 داريد، طرف هنگ كرد. البته اينم بگم كه مغازه هاي اراك كلا پرتن و هنوزم كه هنوزه مثلا نسخه كپي بازي مثل destiny را هم نياوردن.

اسمش بر چسب هست ... یا استیکر ps3 ....

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
ممنون داداش.

توی بازارچه ی خوده بازیسنتر بود....نمیدونم هنوز باشه یا نه....

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام دوستان.

من يه هارد اكسترنال دارم كه 80 گيگ فضاي خالي داره، ولي وقتي ميخوام يك بازي 10 گيگي را توش بريزم، پيغام ميده كه فضاي هارد كمه.

در حالي كه مطمينم هارد 80 گيگ فضاش خاليه. بدجوري اعصابمو خرد كرده. چون كلي بازي پلي 3 تو هارد هستش و نميخوام فرمتش كنم. راه حلي ميتونيد بهم بگيد؟ ممنون

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام دوستان.

من يه هارد اكسترنال دارم كه 80 گيگ فضاي خالي داره، ولي وقتي ميخوام يك بازي 10 گيگي را توش بريزم، پيغام ميده كه فضاي هارد كمه.

در حالي كه مطمينم هارد 80 گيگ فضاش خاليه. بدجوري اعصابمو خرد كرده. چون كلي بازي پلي 3 تو هارد هستش و نميخوام فرمتش كنم. راه حلي ميتونيد بهم بگيد؟ ممنون
احتمالا بازیت تک فایل ۴ گیگ به بالا داره و هاردت هم سیستم فایلش fat32 هستش و تو این سیستم فایل تک فایل ۴ گیگ به بالا کپی نمیشه.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
احتمالا بازیت تک فایل ۴ گیگ به بالا داره و هاردت هم سیستم فایلش fat32 هستش و تو این سیستم فایل تک فایل ۴ گیگ به بالا کپی نمیشه.
نه آخه مشكل اين نيست. چون حتي تو خود پلي 3 هم فضاي هارد را فقط 3 گيگ زده. در حالي كه 80 گيگش خالي هستش. جديدا هم اينطوري شده

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
نه آخه مشكل اين نيست. چون حتي تو خود پلي 3 هم فضاي هارد را فقط 3 گيگ زده. در حالي كه 80 گيگش خالي هستش. جديدا هم اينطوري شده

درود
نگاه کن .....
نگاه کن وارد حالت ریکاوری شو و بعد ............ گزینه ریبولد دیتا بیس رو بزنه ببین جواب میگیری یا نه .....!!!
که با این کار باید هاردت مرتب سازی بشه
اگر اینطور نشود این ها هم رو یه چکی بکن :
1_ مولتیمن پاک کن و دوباره نصب کن ... بعضی موقعه ها الکی جا میگیره چون هر بازی رو اجرا کنی مقداری از بازی رو داخل خودش نگه میداره ..
2_ وارد مولتیمن شو و برو داخل فایل منیجر ..... قسمت hdd _0 برو و داخل پوشه games برو ممکنه بعضی از بازی ها رو درست پاک نکرده باشه .

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
درود
نگاه کن .....
نگاه کن وارد حالت ریکاوری شو و بعد ............ گزینه ریبولد دیتا بیس رو بزنه ببین جواب میگیری یا نه .....!!!
که با این کار باید هاردت مرتب سازی بشه
اگر اینطور نشود این ها هم رو یه چکی بکن :
1_ مولتیمن پاک کن و دوباره نصب کن ... بعضی موقعه ها الکی جا میگیره چون هر بازی رو اجرا کنی مقداری از بازی رو داخل خودش نگه میداره ..
2_ وارد مولتیمن شو و برو داخل فایل منیجر ..... قسمت hdd _0 برو و داخل پوشه games برو ممکنه بعضی از بازی ها رو درست پاک نکرده باشه .

ويرايش: ممنون داداش گلم.

البته فكر كنم طور كه آقا محمد گفتن اين مشكلم فكر كنم به خاطر اين هست كه بازي يك فايل تك پارت 9 گيگ هستش و هاردهاي فت 32 هم اين فرمت را نميخونن.

الان من هيچ راهي نداره كه اين فايل را تو هارد بريزم؟ يعني بيخودي دانلودش كردم؟

آخرین ویرایش:

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud

البته فكر كنم طور كه آقا محمد گفتن اين مشكلم فكر كنم به خاطر اين هست كه بازي يك فايل تك پارت 9 گيگ هستش و هاردهاي فت 32 هم اين فرمت را نميخونن.

بسته به بازی اگه پشتیبانی کنه میتونی اسپلیت کنی اون تک فایل رو یا اینکه کپی کنی به هارد داخلی.البته نظر من اینه که جا باز کن و این بازی رو به هارد داخلی منتقل کنی راحتتری.برای انتقالش هم میتونی از روش ftp استفاده کنی که تو فروم آموزشش هست.

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

از راه ساده تر هم میتونید بازی رو انتقال بدید ...

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
دوستان کیفیت این تبدیلای hdmi to vga چطوریه ؟
میخواستم ps3 رو به مانیتور بزنم ، فیلماش رو دیدم خیلی کیفیت خوبی رو مانیتور دارن
کسی تست کرده ، موقع بازی کردن تاخیر تصویر ، لگی چیزی نداره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر