هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
دوستان نظرتون در مورد هارد Western Digital My Book Essential 1TB برای بازیهای کپی چی هست ؟
سرعتش 7200 - آداپتوری - 3.5 اینچی

اینم مشخصات کاملش
Code:
http://www.sadracomputer.com/magento/index.php/western-digital-my-book-essential-1tb.html
http://www.digikala.com/?Products=Computer&Product=Computer-HDD-WD-EMB-H-1T&Type=Reviews#Tab

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
سلام دوستان
من یه هارد فقط واسه این که برم بیرون بازی بریزم و بیام با کامپیوتر انتقال بدم میخوام بخرم و از اونجایی که اکسترنال گرونه میخوام یه اینترنال بگیرم و با تبدیل sata به usb به کامپیوتر وصل کنم . میخوام بدونم واسم مشکلی پیش نمیا ؟ ضمنا اصلا نمیخوام هارد رو به ps3 وصل کنم .
اینم عکس تبدیلی که میخوام بگیرم .
15457%2800%29B.jpg

اکسترنال گرونه ؟؟!! :-o
بابا کلا 10 تومن فرقشونه که شما همین 10 تومنم باید ببری بدی به این تبدیله !!

والله هارد اکسترنالم توش یدونه هارد اینترنال کار گذاشتن که با یه قاب کریستالی ژله ای ضد ضربش کردنو با یه تبدیل ساتاشو به پو اس بی تبدیل کردن
بخدا هیچ چیز اضافه ای نداره
عوضش هم قیافش شیکتره هم تبدیلش مطمینتره

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
دوستان نظرتون در مورد هارد Western Digital My Book Essential 1TB برای بازیهای کپی چی هست ؟
سرعتش 7200 - آداپتوری - 3.5 اینچی

اینم مشخصات کاملش
Code:
http://www.sadracomputer.com/magento/index.php/western-digital-my-book-essential-1tb.html
http://www.digikala.com/?Products=Computer&Product=Computer-HDD-WD-EMB-H-1T&Type=Reviews#Tab

همینم خوبه
ولی سعی کن 2.5 اینچی بگیری که اگه بعدا خواستی بعنوان هارد کنسولت هم میتونی استفاده کنی ازش

shyhan

کاربر سایت
Dec 10, 2010
26
نام
سجاد
سلام دوستان ps3 را با کابل hdmi مانیتور w2261vp وصل کردم تصویر نمیده بعد دستمو روی چراغ پاور ps3 گذاشتم ریست شد بازهم تصویر نداد مشکل از چیه
سلام دوست عزیز منم اولین بار که این مانیتور رو خرید بودم این مشکل رو داشتم شما باید یکی از دکمه ها رو نگه دار رو مانیتور (یادم نیست کدوم بود) یک منو باز میشه روی مانیتور که بهت میگه که ورودی مانیتورت رو انتخاب کن که HDMI یا DVI یا SUB باشه که اونجا انتخاب مبکنی و تصویر میده بهت

mostafa-m

کاربر سایت
Mar 5, 2011
79
نام
mostafa
دوستان بازم سلام . ممنون از راهنمایی همتون روشنم کردید که هارد اکسترنال بگیرم حال به نظرتون هارد یک ترا بایت اداپتور دار بگیرم بهتره یا هارد بدون اداپتور 500 گیگ بگیرم چون قیمت هر دو 100 تومن هستش . و جنسشون هم سی گیته . ممنون میشم سریع جوابمو بدید :d

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
دوستان بازم سلام . ممنون از راهنمایی همتون روشنم کردید که هارد اکسترنال بگیرم حال به نظرتون هارد یک ترا بایت اداپتور دار بگیرم بهتره یا هارد بدون اداپتور 500 گیگ بگیرم چون قیمت هر دو 100 تومن هستش . و جنسشون هم سی گیته . ممنون میشم سریع جوابمو بدید :d

فرقی نداره
ولی من بدون هیچ دلیلی بهت میگم 500 بدون آداپتور 2.5" اینچی بخر
هر وقت خواستی میتونی بعنوان هارد داخلی کنسولت هم ازش استفاده کنی

این نطر کاملا شخصی است!

mostafa-m

کاربر سایت
Mar 5, 2011
79
نام
mostafa
فرقی نداره
ولی من بدون هیچ دلیلی بهت میگم 500 بدون آداپتور 2.5" اینچی بخر
هر وقت خواستی میتونی بعنوان هارد داخلی کنسولت هم ازش استفاده کنی

این نطر کاملا شخصی است!
باشه ممنون دمت گرم . حتمان 500 میگرمl-)l-)l-)

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان کسی در رابطه با کابل کامپوننت اطلاعاتی داره بهم بده ؟

مثلا اینکه این کابل چه تفاوتی با کابل 3 فیش داره ؟ من شنیدم با این کابل میشه تو تلوزیون های که HDMI نمیخورن بازی های پلی 3 رو با کیفیت 1080 یا همون فول !!! بازی کرد
jadid%20%2810%29.gif

آیا درسته ؟

قیمت رو هم اگه بدید ممنون میشم . لطفا یه سایت هم برای خرید اینترنتی این کابل معرفی کنید .

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام دوستان کسی در رابطه با کابل کامپوننت اطلاعاتی داره بهم بده ؟

مثلا اینکه این کابل چه تفاوتی با کابل 3 فیش داره ؟ من شنیدم با این کابل میشه تو تلوزیون های که HDMI نمیخورن بازی های پلی 3 رو با کیفیت 1080 یا همون فول !!! بازی کرد
jadid%20%2810%29.gif

آیا درسته ؟

قیمت رو هم اگه بدید ممنون میشم . لطفا یه سایت هم برای خرید اینترنتی این کابل معرفی کنید .

کابل کامپوننت میتونه این خروجی با این رزولوشن رو بهتون بده
اما ماکزیمم رزولوشن که شما واسه بازی نیاز داری 720p هستش که اکثر بازی ها روی
این رزولوشن هستن و تعداد کمی با 1080p هستن
بیشترین کاربرد این رزولوشن روی فیلمهای بلوری هستش
اما تا اونجا که من میدونم اون 1080ی که شما با hdmi میگیرین متفاوت با کامپوننت هستش
و تفاوت های رنگ و ... دارن

all these people saying Component doesnt support 1080P has no clue what they are talking about , that is a ignorrant Myth. Prior to picking up a HDMI cable i was using Component Cables and I was getting 1080P from my PS3 using them.

However with HDMI it will look slighty crisper, and have slighty better color it makes a different visual but component does indeed support 1080P

تفاوتش هم با ۳ فیش این هستش که ۳فیش ماکزیمم خروجیش روی 480 هستش!
و زمین تا آسمون فرقشون هستش
قیمتش هم فکر کنم حدود ۲۵ باشه بسته به برندش

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
ممنون دوست عزیز

خیلی لطف کردی

پس بهتره برم یه کابل بخرم >:d<

آخه تلوزیون من 29 وگای سونی هست که کابل HDMI نمیخوره . با 3 فیش هم کیفیت تصویر بازی خیلی پایینه . جزئیات رو اصلا خوب نشون نمیده :d

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
ممنون دوست عزیز

خیلی لطف کردی

پس بهتره برم یه کابل بخرم >:d<

آخه تلوزیون من 29 وگای سونی هست که کابل HDMI نمیخوره . با 3 فیش هم کیفیت تصویر بازی خیلی پایینه . جزئیات رو اصلا خوب نشون نمیده :d

شما توجه کن که تنها کابل مهم نیست
تلوزیون یا lcd یا هر چیزی که استفاده میکنین باید قابلیت پخش HD رو داشته باشه
برای 720p باید HD READY باشه و برای 1080P هم FULL HD

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
شما توجه کن که تنها کابل مهم نیست
تلوزیون یا lcd یا هر چیزی که استفاده میکنین باید قابلیت پخش HD رو داشته باشه
برای 720p باید HD READY باشه و برای 1080P هم FULL HD

از کجا میشه بفهمم این قابلیت رو داره یا نه ؟

مدل تلوزیون رو کجاش نوشته ؟

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
مصطفی جان من خودم 5 ترابایت هارد دارم همه اینا هم زیر دستم بوده ... این دو نوع هارد جفتشون خوبن ولی من بهت پیشنهاد می کنم 1 ترابایت بگیری با آداپتور , چون 500 گیگ اختلافش هست و این نوع آداپتوریش برقش رو هم جدا میگیره و دیگه نیاز نیست نگران پاور سیستمت باشی .. و اینکه تنها دلیلش که هارد بدون آداپتور میگیرن کوچک بودنش هست که به نظر من نمیشه به خاطر این موضوع از 500 گیگ گذشت :) در ضمن بهتر هست مارک وسترن دیجیتال بگیری که با گارانتیش تو پاساژ ایران 90 تومن خریدم خودم 2 هفته پیش برای کسی ..
حالا دیگه خود دانی :d
البته این نکته رو هم اضافه کنم که اگر فقط برای ps3 میخواهی 500 گیگ بهتر هست اونجور که دوستان گفتند .. راحت تر میشناسه مثل اینکه ..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر