هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
دوستان گل، مشهدی ها مخصوصا! یه جای خوب توی مشهد معرفی کنین دیتا بازی بریزه! یا رو هارد یا روی خود کنسول! حسش نیس بشینم دانلود کنم دیگه! مخصوصا با این حرکت اخیری که همراه اول زد!

• Like
Reactions: Sega_genesis

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
شما ظرفیت دو رو که اکتیو کنی همه اکانت های روی کنسولت بدون مشکل اجراش میکنن. حالا چه بازی هست؟
آقا حالا که شما پیام دادی اینجا من یه سوال دیگه هم در رابطه با این مشکلم داشتم
اینکه همونطوری قبلا گفتم بازی من بلادبورن هست اگه من نسخه Complete edition که شامل dlc هست، ظرفیت دومش رو بگیرم بازم سیو های اکانت قبلیم بهش می خوره و می تونم از داخل همون اکانت psnow اجراش کنم و ادامه بدم و dlc رو هم داشته باشم؟ باتوجه به اینکه سیو ها واسه نسخه ی معمولی هستن و ریجن هارو هم نمی دونم هیچکدوم

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
اینکه همونطوری قبلا گفتم بازی من بلادبورن هست اگه من نسخه Complete edition که شامل dlc هست، ظرفیت دومش رو بگیرم بازم سیو های اکانت قبلیم بهش می خوره و می تونم از داخل همون اکانت psnow اجراش کنم و ادامه بدم و dlc رو هم داشته باشم؟ باتوجه به اینکه سیو ها واسه نسخه ی معمولی هستن و ریجن هارو هم نمی دونم هیچکدوم
درود
اول مطمعن شو که id نسخه خام با Complete edition یکی باشه.
طبق تجربه id بازی خام با Complete edition فرق داره.
قبل از خرید حتما به این مورد دقت کن.

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
ظرفیت 2 بگیری نمیتونی از DLC استفاده کنی. کلا برای استفاده از DLC باید توی خود اکانتی که بازی خریداری شده بازی کنی. ینی ظرفیت 3 بخری. که باز اگه ظرفیت 3 بخری دیگه نمیتونی بری توی اکانت PS NOW بازی کنی و از سیوهات استفاده کنی.

• Like
Reactions: jdepp

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
درود
اول مطمعن شو که id نسخه خام با Complete edition یکی باشه.
طبق تجربه id بازی خام با Complete edition فرق داره.
قبل از خرید حتما به این مورد دقت کن.
id شو از کجا می تونم متوجه شم؟ اگه id یکی باشه سیو ها بهش می خوره؟
ظرفیت 2 بگیری نمیتونی از DLC استفاده کنی. کلا برای استفاده از DLC باید توی خود اکانتی که بازی خریداری شده بازی کنی. ینی ظرفیت 3 بخری. که باز اگه ظرفیت 3 بخری دیگه نمیتونی بری توی اکانت PS NOW بازی کنی و از سیوهات استفاده کنی.
خب می تونم ظرفیت 2 بگیرم و برای استفاده از سیو ها از اکانت now استفاده کنم و برای استفاده از dlc از خود اکانتی که باهاش خریداری شده؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
id شو از کجا می تونم متوجه شم؟ اگه id یکی باشه سیو ها بهش می خوره؟

خب می تونم ظرفیت 2 بگیرم و برای استفاده از سیو ها از اکانت now استفاده کنم و برای استفاده از dlc از خود اکانتی که باهاش خریداری شده؟
pv پیام دادم.

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
سلام دوستان وقت بخیر میخواستم ببینیم دیتا رو با ps4 چطور دانلود کنم .
شبانه همراه اول دارم . به نظرتون ارزش داره خودم انجام بدم یا بدم بیرون؟ والا هر دیتا ۳۰ میریزن

• Like

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
دوستان وسط بازی بودم برقا قطع شد و تمام بازیا پاک شد.ولی داخل سیتینک ک میرم حجم بازی ها هست ولی ایکون بازی ها پاک شده..چطوری فرمتش کنم؟ چون بازی جدید ک میخام بریزم میگه هاردت پره!

• Like

NDK

کاربر سایت
Nov 28, 2020
300
نام
مهدی
دوستان وسط بازی بودم برقا قطع شد و تمام بازیا پاک شد.ولی داخل سیتینک ک میرم حجم بازی ها هست ولی ایکون بازی ها پاک شده..چطوری فرمتش کنم؟ چون بازی جدید ک میخام بریزم میگه هاردت پره!
برو توی setting-->intialization-->initialize ps4
گزینه quick اطلاعات رو پاک میکنه ولی بعدا با روش هایی خاصی میشه اطلاعات رو برگردوند
گزینه full اطلاعات رو برای همیشه پاک میکنه

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام دوستان وقت بخیر میخواستم ببینیم دیتا رو با ps4 چطور دانلود کنم .
شبانه همراه اول دارم . به نظرتون ارزش داره خودم انجام بدم یا بدم بیرون؟ والا هر دیتا ۳۰ میریزن
درود. همراه اول تا دو ماه پیش میصرفید که خودت دیتا بریزی چون 22 تومن میدادی بسته شبانه و اسما 450 گیگ اما در عمل نامحدود می‌توانستی دانلود کنی. از ماه گذشته حجمش رو کرده صد گیگ و تازه تا 50 گیگ سرعتت آزاد هست بعد اون محدود میکنه رو یک مگ. با این حساب بنظرم همون بیرون بدی بریزن بهتره مخصوصا بازیهایی پر حجم چون همراه اول هم الان باید 22 تومن بدی براي 50 گیگ.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر