هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام دوستان
۱) از کجا میتونم بفهمم اکانتی که فروشگاه روی کنسولم نصب کرده، ظرفیتی هست یا اکانت هکی؟
چون گفته به اینترنت وصل نشم

و اینکه بعد اینکه فهمیدم کدوم مدل هست
۲) راهی هست هنگام نصب بازی جدید بازی‌های قبلیم نرن؟
سلام
1)چون گفته به اینترنت متصل نشی یعنی اکانت هکیه
2)فکر نکنم راهی باشه چون وقتی به اینترنت متصل بشی دیگه 50 50ست یا بازیا قفل میشن یا نه

Paradise GameHouse

عضو جدید
Apr 29, 2020
2
نام
سید وحید پایتختی
سلام
1)چون گفته به اینترنت متصل نشی یعنی اکانت هکیه
2)فکر نکنم راهی باشه چون وقتی به اینترنت متصل بشی دیگه 50 50ست یا بازیا قفل میشن یا نه
ممنون. پس شانسی هستش؟
نمیشه از جایی مطمین شد که میرن یا نه؟

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
ممنون. پس شانسی هستش؟
نمیشه از جایی مطمین شد که میرن یا نه؟
آره کالا شانسی هستش مثلا بازی دارم که 4 ساله قفل نشده ولی 2 بار آخری که خریدم زیر 2 ماه قفل شدن
بهترین راه اینکه بازیهای فعلی رو اینقدر بازی کنی تا خسته بشی ازشون بعد نت وصل کنی اون موقع اگه قفل بشن دیگه برات مهم نیست و بعدش بازیهای جدید بریز

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
سلام دوستان بهترین مدلی که میشه از پلی استیشن 4 خرید بین فت و اسلیم کدومه که خرابی نداشته باشه ؟ و اینکه اگر بخوایم دست دوم بخریم چه چیزایی رو باید چک کنیم ؟
دستگاهی میخوام بگیرم که استفاده کنم واینکه با دو تا سه تا بازی کردن بخواد خراب شه اصلا ارزش نداره.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان بهترین مدلی که میشه از پلی استیشن 4 خرید بین فت و اسلیم کدومه که خرابی نداشته باشه ؟ و اینکه اگر بخوایم دست دوم بخریم چه چیزایی رو باید چک کنیم ؟
دستگاهی میخوام بگیرم که استفاده کنم واینکه با دو تا سه تا بازی کردن بخواد خراب شه اصلا ارزش نداره.
مدل اسلیم، توی پنجره ها و محفظه های هوا خاک نرفته باشه (اگه خاک نرفته باشه یعنی کم کار کرده) L2 R2 شل نشده باشن، کنسول توی منو صدای فنش بالانباشه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام. دوستان غیر از موس مخصوص ps4 موس های بازار جواب میدن رو کنسول یا خیر؟
جواب میده اما تعداد محدودی از بازیا ساپورت میکنن اگه واسه بازی کردن میخواید باید تبدیل یا موس کیبورد مخصوص بگیرید

• Like
Reactions: owj

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
جواب میده اما تعداد محدودی از بازیا ساپورت میکنن اگه واسه بازی کردن میخواید باید تبدیل یا موس کیبورد مخصوص بگیرید
الان یه موس viera متصل کردم نه توی بروسر و نه بازی عمل نکرد
ولی کیبوردم مارک neko هست هم توی بازی هم تایپ عمل میکنه. بازی darksiders 3 رو تست کردم
پیشنهاد خاصی برا موس نداری موس اصلیشو من اینجا گیرنمیارم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان
اس ام اس تایید کد برای لاگین دو مرحله ای دیگه به ایران نمیفرستن؟
من یه اکانت رجین یک دارم یه اکانت رجین دو برا هردوش میفرسته، همراه اول هست
یکی از دوستام ایرانسل داره براش نمیاد پیامک

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر