هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
دوستان من میخام با ایرانسل گوشیم هات اسپات کنم ایرانسل یا همراه اول رو نامحدودشونو تا دیتا بازی هارپ بگیرم ولی سرعتم کمه با اینکه انتنم فوله ولی باز سرعتم پایین هستش نمیدونم دقیقا مشکل چیه گوشیم LTE هستش ولی با ۷۰۰ کیلو بایت بزور‌میکیره به ۵ یا ۸ مگ اصلا نمیرسه جفتشون میشه خواهشا راهنماییم کنین تشکر

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
دوستان من میخام با ایرانسل گوشیم هات اسپات کنم ایرانسل یا همراه اول رو نامحدودشونو تا دیتا بازی هارپ بگیرم ولی سرعتم کمه با اینکه انتنم فوله ولی باز سرعتم پایین هستش نمیدونم دقیقا مشکل چیه گوشیم LTE هستش ولی با ۷۰۰ کیلو بایت بزور‌میکیره به ۵ یا ۸ مگ اصلا نمیرسه جفتشون میشه خواهشا راهنماییم کنین تشکر
درود. الان من متوجه نشدم منظورتون اینه که کلا سرعت اینترنت شما کمه یا اینکه هنگام گرفتن دیتا سرعت افت میکنه و کم هست. بهرحال سرعت اینترنت همراه لزوما ربطی به فول بودن آنتن یا حتی lte بودن نداره بلکه بستگی کامل به منطقه شما و محلی که درش واقع شدید داره بعضی مناطق یا کاربر زیاد هست یا پهنای باند کمه و این مورد رو بهرحال کاریش هم نمیشه کرد. اما درکل هم دانلود مستقیم دیتا از PSN با سرعت کمی انجام میشه اگر از طریق کامپیوتر با نرم افزار psx کار انجام بشه سرعت بالاتر خواهد بود.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
درود. الان من متوجه نشدم منظورتون اینه که کلا سرعت اینترنت شما کمه یا اینکه هنگام گرفتن دیتا سرعت افت میکنه و کم هست. بهرحال سرعت اینترنت همراه لزوما ربطی به فول بودن آنتن یا حتی lte بودن نداره بلکه بستگی کامل به منطقه شما و محلی که درش واقع شدید داره بعضی مناطق یا کاربر زیاد هست یا پهنای باند کمه و این مورد رو بهرحال کاریش هم نمیشه کرد. اما درکل هم دانلود مستقیم دیتا از PSN با سرعت کمی انجام میشه اگر از طریق کامپیوتر با نرم افزار psx کار انجام بشه سرعت بالاتر خواهد بود.

من با پی سی از سایتای خوب ایران دانلود میکنم با دانلود منیجر از شاتل لند یا پی سی دانلود که قدر هستن تو زمینه دیتا پلی 4 و منطقه ای که هستم وسط شهره مشکل انتن اینا نداره دوستم 3 تا کوچه بالاتر با 8 مگ میگیره همراه اول من با 700 تا نهایت تو دوتا گوشی تست کردم نتشو شیر کردم باز داتسنان همین بود نمیدونم چیکار کنم تنظیماتم دقیق از اینترنت نگاه کردم انجام دادم ولی سرعتم پایین هستش .

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
من با پی سی از سایتای خوب ایران دانلود میکنم با دانلود منیجر از شاتل لند یا پی سی دانلود که قدر هستن تو زمینه دیتا پلی 4 و منطقه ای که هستم وسط شهره مشکل انتن اینا نداره دوستم 3 تا کوچه بالاتر با 8 مگ میگیره همراه اول من با 700 تا نهایت تو دوتا گوشی تست کردم نتشو شیر کردم باز داتسنان همین بود نمیدونم چیکار کنم تنظیماتم دقیق از اینترنت نگاه کردم انجام دادم ولی سرعتم پایین هستش .
عرض کردم سرعت اینترنت همراه منطقه به منطقه و حتی دکل به دکل فرق میکنه گاهی چندین متر که جابجا میشید در پوشش دکل مخابراتی دیگری قرار میگیرید و سرعت متفاوت میشه همون دوتا کوچه بالاتر که میگید حتما به دکل دیگری وصل میشه که سرعت بالاتری داره در هر حال این قضیه به تنظیمات گوشی و این چیزها ربطی نداره تنظیمات درست نباشه که اساسا متصل نمیشه ضمن اینکه میگید با دوتا گوشی امتحان کردید پس مشکل از گوشی نیست

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان من قدیم PS4 فت داشتم وقتی تم متحرک پشت صفحه ش مینداختم و حدود 2-3 ساعت توی یه بازی مثل Horizon بودم وقتی از بازی خارج میشدم دستگاه برای حدودا 30 ثانیه تیک میزد تو منو و تاخیر داشت بعد درست میشد
الان مجددا میخوام دستگاه بخرم اگر PS4 اسلیم هم این مدلی ضعف داره و این مشکل براش پیش میاد من PS4 Pro بگیرم
اسلیم و پرو به جز 4k از نظر قدرت هم فرق دارن ؟
من نمیخوام دستگاه تحت هیچ شرایطی حتی طولانی مدت داخل بازی بودن و خارج شدن تیک تیک بزنه خوشایند نیست برام
اگر اسلیم تیک نمیزنه اینجوری نمیشه بخرم اگر اینم مثل فت ضعیفه Pro بگیرم
ممنون میشم راهنمایی کنید

shovalie

کاربر سایت
Jan 25, 2018
109
دوستان من قدیم PS4 فت داشتم وقتی تم متحرک پشت صفحه ش مینداختم و حدود 2-3 ساعت توی یه بازی مثل Horizon بودم وقتی از بازی خارج میشدم دستگاه برای حدودا 30 ثانیه تیک میزد تو منو و تاخیر داشت بعد درست میشد
الان مجددا میخوام دستگاه بخرم اگر PS4 اسلیم هم این مدلی ضعف داره و این مشکل براش پیش میاد من PS4 Pro بگیرم
اسلیم و پرو به جز 4k از نظر قدرت هم فرق دارن ؟
من نمیخوام دستگاه تحت هیچ شرایطی حتی طولانی مدت داخل بازی بودن و خارج شدن تیک تیک بزنه خوشایند نیست برام
اگر اسلیم تیک نمیزنه اینجوری نمیشه بخرم اگر اینم مثل فت ضعیفه Pro بگیرم
ممنون میشم راهنمایی کنید

تیک زدن مشکل دستگاه خودت بوده تو دستگاه های دیگه نیست.
پرو قوی تره

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام یک سوال خیلی مهم در مورد دانلود بازی ها با خود کنسول روی نت شبانه یک ماهه نامحدود همراه اول داشتم از ساعت ۱ شب تا ۱۱ صبح

من با کنسول دانلود میکنم با 4g سرعت خیلی بالاست تقریبا لعد از دانلود ۵ گیگ یا کمی بیشتر همش ارور میده ارور can't download the data is corrupted
Ce-36244-9

برای درست شدنشم باید دوباره با نت adsl وصل کنم حدود ده مگابایت دانلود کنم دوباره درست میشه میشه و میشه دوباره با نت 4g دانلود کرد روی ایرانسل شبانه تست کردم کمی سرعت کمتره از همراه اول ولی هیچ مشکلی نداره به راحتی دانلود میکنه تا اخر ولی خوب وقتش شبانه کمه و سرعت همراه اول من بیشتره

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سلام یک سوال خیلی مهم در مورد دانلود بازی ها با خود کنسول روی نت شبانه یک ماهه نامحدود همراه اول داشتم از ساعت ۱ شب تا ۱۱ صبح

من با کنسول دانلود میکنم با 4g سرعت خیلی بالاست تقریبا لعد از دانلود ۵ گیگ یا کمی بیشتر همش ارور میده ارور can't download the data is corrupted
Ce-36244-9

برای درست شدنشم باید دوباره با نت adsl وصل کنم حدود ده مگابایت دانلود کنم دوباره درست میشه میشه و میشه دوباره با نت 4g دانلود کرد روی ایرانسل شبانه تست کردم کمی سرعت کمتره از همراه اول ولی هیچ مشکلی نداره به راحتی دانلود میکنه تا اخر ولی خوب وقتش شبانه کمه و سرعت همراه اول من بیشتره

مشکل تایم اوت isp هاست به کنسول ربطی نداره

منوال کانکشن ست کن نتت رو و فقط DNS هارو عوض کن به ترتیب بذار 8.8.8.8 و 8.8.4.4

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
مشکل تایم اوت isp هاست به کنسول ربطی نداره

منوال کانکشن ست کن نتت رو و فقط DNS هارو عوض کن به ترتیب بذار 8.8.8.8 و 8.8.4.4
سلام دی ان اس ها رو همین گذاشتم ولی بازم نشد واقعا رو اعصابه راحت میشه ۵۰ گیگ رو توی یک ساعت و نیم گرفت ولی هی قطع میشه نمیشه مثلا میخوام شب بزارم بخوابم ولی اینطوری میشه رو اعصابه واقعا با کامپیوتر مشکلی ندارم ؟
من میتونم بازی رو با کامپیوتر دانلود کنم ولی نمیدونم چه ریجنی باید بگیرم‌که روی اونی که مثلا از توی psn گرفتم بخوره اینو بلد نیستی ؟
ممنون

• Like
Reactions: s@eed_ps4

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سلام دی ان اس ها رو همین گذاشتم ولی بازم نشد واقعا رو اعصابه راحت میشه ۵۰ گیگ رو توی یک ساعت و نیم گرفت ولی هی قطع میشه نمیشه مثلا میخوام شب بزارم بخوابم ولی اینطوری میشه رو اعصابه واقعا با کامپیوتر مشکلی ندارم ؟
من میتونم بازی رو با کامپیوتر دانلود کنم ولی نمیدونم چه ریجنی باید بگیرم‌که روی اونی که مثلا از توی psn گرفتم بخوره اینو بلد نیستی ؟
ممنون
گفتم مشکل نت هست نمیشه کاریش کرد رو سرورهای خارجی کلا اذیتم همین فایل م با پی سی دانلود کنی بازم تایم اوت میشه

اگه با کنسول دانلود میکنی بذار رست مد بگیر بخواب نت اوکی بشه خودش دانلود رو ادامه میده

ریجن ابتدا و انتها شون یک سری اعداد دارن ک سرچ بزنی متوجه شون میشی ‌.جدا از اون از استوری ک دانلود میکنی مشخص میشه کدوم ریجنه امارات مثلا ریجن ۲

• Like

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
سلام دوستان
من به یک مشکلی خوردم تو اجرای بازی red dead 2
ممنون میشم اگه بگید راه حلی براش هست یا نه و اینکه اصلا به چه دلیل این وضعیت وجود داره

من بازی red dead 2 نسخه region all رو روی یک دستگاه اسلیم یک ترابایت region 1 نصب کردم و تا حدود ۴۵ درصد بازیو رفتم.بعد اون بازیو فروختم و تازه گی دوباره یک نسخه region 2 بازیو گرفتم و دیسک play بازیو گذاشتم که از ادامه بازی که قبلا نصب کردم برم.با تعجب دیدم دیتای قبلی دیسک جدید رو نمیتونه بخونه و میگه دیسک play رو بزارید! و دیسک جدید مجدد میخواد بازیو نصب کنه و من مجبورم از اول بازیو برم.من حتی سیو دیتای قبلیو ازش بک آپ گرفتم و کلا دیتای قبلی بازیو پاک کردم و سیو ها رو ریختم تو محل سیو دیتای جدید ولی باز بازی رفت یک لوکیشن جدید ایجاد کرد و اونجا سیوهای خودش رو شناسایی کرد که در واقع اصلا سیوهای قبلی رو قبول نکرد و من مجبورم بازیو از اول برم.
میخواستم بپرسم اصلا علت این وضعیت از چی میتونه باشه؟ ریجن بازی؟ریجن دستگاه؟ ضمنا من تنها یک اکانت روی دستگاه دارم و فقط با اون اکانت رو دستگاه لاگین میکنم.

• Like

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
کسی اینجا از این Dual Shock 4‌های غیر اصل که با قیمت 300 400 تومن توی بازار هست، خریده؟!
من شنیدم تفاوتش نسبت به نسخه اصلی خیلی کمه و باتری و بردشون هم اصل هست. البته چند بار هم شنیدم که مشکلاتی دارن...مثل اینکه کنترلرهای کپی هم چند نوع مدل مختلف دارن!
کلا اگه تجربه‌ی خرید و استفاده ازش رو دارید یه توضیحی بی زحمت بدید...اگه کار رو راه میندازه، هزینه‌ی اضافه نکنم.

• Like

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
سلام دوستان
من به یک مشکلی خوردم تو اجرای بازی red dead 2
ممنون میشم اگه بگید راه حلی براش هست یا نه و اینکه اصلا به چه دلیل این وضعیت وجود داره

من بازی red dead 2 نسخه region all رو روی یک دستگاه اسلیم یک ترابایت region 1 نصب کردم و تا حدود ۴۵ درصد بازیو رفتم.بعد اون بازیو فروختم و تازه گی دوباره یک نسخه region 2 بازیو گرفتم و دیسک play بازیو گذاشتم که از ادامه بازی که قبلا نصب کردم برم.با تعجب دیدم دیتای قبلی دیسک جدید رو نمیتونه بخونه و میگه دیسک play رو بزارید! و دیسک جدید مجدد میخواد بازیو نصب کنه و من مجبورم از اول بازیو برم.من حتی سیو دیتای قبلیو ازش بک آپ گرفتم و کلا دیتای قبلی بازیو پاک کردم و سیو ها رو ریختم تو محل سیو دیتای جدید ولی باز بازی رفت یک لوکیشن جدید ایجاد کرد و اونجا سیوهای خودش رو شناسایی کرد که در واقع اصلا سیوهای قبلی رو قبول نکرد و من مجبورم بازیو از اول برم.
میخواستم بپرسم اصلا علت این وضعیت از چی میتونه باشه؟ ریجن بازی؟ریجن دستگاه؟ ضمنا من تنها یک اکانت روی دستگاه دارم و فقط با اون اکانت رو دستگاه لاگین میکنم.

دوستان کسی تا حالا این وضعیت رو تجربه نکرده؟ حداقل اینکه علتش چی هست؟ عجیبه که همه جا هم گفتن ریجن هیچ محدودیتی در اجرای دیسکهای با ریجنهای مختلف رو دستگاه ها ایجاد نمیکنه!

• Like

Amir brt

عضو جدید
Jul 14, 2019
2
سلام
چند روز پیش یه پست با مضمون کرک شدن بازی های 2019 برای کنسول های کپی خور رو تو اینستا دیدم .
خواستم بپرس که واقعیت داره ؟؟؟
بعد اگه درسته باید یه ورژن جدید کپی خور رو کنسول نصب کنی بعد این کار باعث پاک شدن بازی ها و سیو های بازی ها میشه؟؟؟

• Like

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
من Battlefield 4 که نسخه ی معمولی هستش رو به صورت قانونی از استور روی اکانت اصلی خودم که ریجن یک هستش خریدم.
میخواستم بدونم اکانت هکی Premium دارش رو بگیرم، premium ش اعمال میشه رو بازی م یا نه؟.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر