هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,529
نام
Iman
من قبلا استفاده میکردم که باعث شد به مدت ٣ ماه بن بشم (خیلی ها هم بودن بن نشدن!) .البته خدا روشکر که ٣ ماه بود و بعد از اون دیگه نرفتم سمتش. میگن به خاطر این بوده که فروشنده، ایمیل اکانتی که هک کرده بوده و به من فروخته بوده رو تغییر داده و باعث بن شدن من شده هرچی که بوده با اینکه وسوسه کننده است بنظرم سمتش نری بهتره. اکانتت بن نمیشه کنسولت بن میشه.
من تا حالا نشنیده بودم کنسول بن شه سر اکانت هکی! :| برای خود من اتفاق افتاده که ایمیل عوض شده بازی قفل شده فقط

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من تا حالا نشنیده بودم کنسول بن شه سر اکانت هکی! :| برای خود من اتفاق افتاده که ایمیل عوض شده بازی قفل شده فقط
اره قفل که میشد ولی برای من بن هم شد. دقیقا پارسال همین موقع ها بود که از بن درومد! اروری که میداد نوشته بود به طور دائم ولی خداروشکر سه ماه بیشتر طول نکشید! کامنت هام هست که مثل مرغ سرکنده داشتم اینجا بال بال میزدم چه خاکی به سرم بریزم:D خیلی روزگار سیاه و تاریکی بود:D

• Like
Reactions: Noghabyte

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
همون کسی که شایعه رو راه انداخت تکذیبش کرد:))

مهدی جان این رفقا خیلی باحالن مشخص نیستن با خودشون چند چند هستند

رقیق عاقل بالغ چرا سونی باید ip ایران رو بن کنه جرا یه چی میگی که نیم ساعت بعدش خودت بخوای جمعش کنی چرا اخه

• Like
Reactions: hamed619 and ps34

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,529
نام
Iman
اره قفل که میشد ولی برای من بن هم شد. دقیقا پارسال همین موقع ها بود که از بن درومد! اروری که میداد نوشته بود به طور دائم ولی خداروشکر سه ماه بیشتر طول نکشید! کامنت هام هست که مثل مرغ سرکنده داشتم اینجا بال بال میزدم چه خاکی به سرم بریزم:D خیلی روزگار سیاه و تاریکی بود:D
یعنی کلا آفلاینم بودی نمیتونستی از کنسول استفاده کنی یا فقط وقتی آنلاین میشدی؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه مشت شادمغز سرکارتون گذاشتن معلومه ایران یکی از کشورهایی هست که بیشترین استفاده اکانت هکی رو داره معلومه که اینا اکانت هکی زدن بن شدن بعد شرور گفتن
کلا اعتقادشون اینه هربازی ای با هرسبک و سیاق و نمره ای ساخته میشه باید بازی کنن والله خارجیا اینجوری نیستن .تا بهشون بگی(همینا که شایعه رو راه انداختن) انلاین میگن انلاین پدرته من اینترنت ندارم
بازار فیزیکی رو نابود کردن بخدا PS3 وقتی هک شد فروختن بازیهاش اینقدر سخت نبود تا میذاشتی صدتا پ خ دریافت میکردی من الان کلی بازی اینجا و سایت بقلی گذاشتم کسی نخریدن مجبور شدم دیوار بفروشم یا بدم مغازه دار خب معلومه دلیلش چیه اکانت هکی
البته این بن کردنا هم شانسیه تاوقتی همه بن کنسول نشن درس نمیگرن و همین اش و همین کاسه هست

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
اکانت هکی رو که فقط ایرانیها نمی‌زنن روسها خیلی بیشتر استفاده می‌کنند اساسا بیشتر هک اکانت هارو همونها انجام میدن. در مورد بن شدن برای اکانت هکی هم اونهای میگن بن شدیم درست میگن هم اونهای که میگن فقط بازی قفل شد. درواقع اگر فقط اکانت یکی رو هک و استفاده کنی با فهمیدن طرف یا سونی یعنی خود صاحب اکانت ایمیل یا پسورد رو تغییر بده تنها بازیها برای شما قفل میشن در نود درصد موارد اتفاقی که میافته همینه اما در مواردی اگر بعداز هک اکانت از اعتبار پولیش استفاده کنی یا ایمیلش رو عوض کنی(خود شما یا اونی که اکانت هک کرده بوده) که بازیها برای صاحب اصلی قفل بشه طبیعیه که شکایت و پیگیری میکنه و سونی هم متوجه میشه ایشون صاحب اصلی اکانت بوده این موجب بن شدن کنسول شما میشه و مورد دیگری هم که باعث بن شدن میشه خرید اون اکانت با کارتهای اعتباری دزدی یا هکی هست. ولی این موارد منجر به بن خیلی به ندرت ممکنه اتفاق بیافتد ولی بهرحال غیر ممکن نیست و جزو ریسکهای استفاده از اکانت هکی هستند.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
بازیایی که به صورت دیجیتالی از playstation store خریده میشه بعد از دانلود بازی و آبدیت میشه آفلاین (بدون اینترنت) قسمت سینگل بلیر رو بازی کرد یا باید همیشه به اینترنت وصل باشم؟یجایی خوندم گفته بود باید حالت primary رو فعال کرد بعد.ممنون میشم یکی دقیق تر توضیح بده!
بعله اکتیو از پرایمری رو بزنید میتونید افلاین هم بازیکنید قسمت سینگل پلیرشو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر