هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام
دوستان این نوار پلی استیشن که دور بازیهای پلمپ پیچیده میشه اگه باشه یعنی بازی 100 درصد پلمپ شرکتی هست ؟ یعنی قبلا باز نشده ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام
دوستان این نوار پلی استیشن که دور بازیهای پلمپ پیچیده میشه اگه باشه یعنی بازی 100 درصد پلمپ شرکتی هست ؟ یعنی قبلا باز نشده ؟
سلام.این نوار فقط برای بازی های ریجن دو هست و ریجن آل ها ندارن این نوار رو.
بله اگر باشتش یعنی آک هست.برای تشخیص صد در صدی اصل بودن باید به جنس پلاستیک که همیشه برای همه بازی ها ثابته دقت کنید و از اون مهم تر پایین قاب بازی نباید پلاستیکش سوراخ سوراخ باشه چون دستگاهی که بازی های دست دوم رو مجدد به شیوه کلاه برداری پلمپ میکنه زیر باکس رو سوراخ میکنه.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام.این نوار فقط برای بازی های ریجن دو هست و ریجن آل ها ندارن این نوار رو.
بله اگر باشتش یعنی آک هست.برای تشخیص صد در صدی اصل بودن باید به جنس پلاستیک که همیشه برای همه بازی ها ثابته دقت کنید و از اون مهم تر پایین قاب بازی نباید پلاستیکش سوراخ سوراخ باشه چون دستگاهی که بازی های دست دوم رو مجدد به شیوه کلاه برداری پلمپ میکنه زیر باکس رو سوراخ میکنه.
مرسی از جوابتون دوست عزیز
راستش من فارکرای 4 رو داشتم بعد دادمش به یکی از فامیلامون چون اسرار کرد . بعد امروز یدونه پلمپ خریدم همین نوار پلی استیش رو داشت . اما بازش کردن دیدم رو دیسکش دو سه تا لکه سطحی بود. اما جلدش تمیز بود فقط رو جلدش یه لکه کوچیک چسبناک بود . حالا با این وضعیت و داشتن نوار پلی استیش میخواستم بدونم 100 درصد پلمپ هست یا نه ؟ چون برای ارشیومه یه مقدار حساس شدم

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
مرسی از جوابتون دوست عزیز
راستش من فارکرای 4 رو داشتم بعد دادمش به یکی از فامیلامون چون اسرار کرد . بعد امروز یدونه پلمپ خریدم همین نوار پلی استیش رو داشت . اما بازش کردن دیدم رو دیسکش دو سه تا لکه سطحی بود. اما جلدش تمیز بود فقط رو جلدش یه لکه کوچیک چسبناک بود . حالا با این وضعیت و داشتن نوار پلی استیش میخواستم بدونم 100 درصد پلمپ هست یا نه ؟ چون برای ارشیومه یه مقدار حساس شدم
با این توضیحات منم نگران شدم مخصوصا اون قسمت که گفتید روی جلدش لکه کوچیک چسبناک بود چون بچه ها همین سایت که بازی پلمپ قلابی کرده بودن پاچشون گفتن هم لکه های چسبناک داشت جلدش هم بوی چسب میداد و هم کد توی قاب استفاده شده بود.
شما بوی نویی خوده دیسک رو احساس کردین؟بعد اون دو سه تا لکه سطحی روی دیسک میتونید تشخیص بدید اثر انگشت هست یا سایدگی دیسک به قاب؟؟؟
اگر فکر میکنید از وسواس به بازی حساس شدید کلا بیخیال شید چون برای همه ماها مغز فرمان اشتباه میده موقع حساسی بیش از حد اما اگر شواهد به اندازه ی کافی قانع کننده هست که بازی دست دوم پیگیری کنید.البته اگر از سایت یا مغازه معتبر خریدید بازم جای نگرانی نیست.
توی همین سایت بخش بازارچه دیدم بازی ریجن آل رو اومدم روش پلاستیک ریجن دو که دورش اون نوار رو داره کشیدن به عنوان پلمپ فروختن.اون نوار فقط واس ریجن دو هست منتهی اکثر نمیدونن.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
با این توضیحات منم نگران شدم مخصوصا اون قسمت که گفتید روی جلدش لکه کوچیک چسبناک بود چون بچه ها همین سایت که بازی پلمپ قلابی کرده بودن پاچشون گفتن هم لکه های چسبناک داشت جلدش هم بوی چسب میداد و هم کد توی قاب استفاده شده بود.
شما بوی نویی خوده دیسک رو احساس کردین؟بعد اون دو سه تا لکه سطحی روی دیسک میتونید تشخیص بدید اثر انگشت هست یا سایدگی دیسک به قاب؟؟؟
اگر فکر میکنید از وسواس به بازی حساس شدید کلا بیخیال شید چون برای همه ماها مغز فرمان اشتباه میده موقع حساسی بیش از حد اما اگر شواهد به اندازه ی کافی قانع کننده هست که بازی دست دوم پیگیری کنید.البته اگر از سایت یا مغازه معتبر خریدید بازم جای نگرانی نیست.
توی همین سایت بخش بازارچه دیدم بازی ریجن آل رو اومدم روش پلاستیک ریجن دو که دورش اون نوار رو داره کشیدن به عنوان پلمپ فروختن.اون نوار فقط واس ریجن دو هست منتهی اکثر نمیدونن.
راستش جلدش حسه نو بودنو میده . رو دیسکشم هیچ خطی نبود. همچنین رو کاغذ جلدش ودفترچش . گرچه اینم بگم من کلا یه مقدار حساس هستم . اما این مورد نمیدونم چرا اینجوریه چون همین یه دونرو هم بزورررر گیر اوردم . حالا میگم شایدم بخاطر این که یه مدت تو انبار بوده اینطوری شده . چون درحین جا به جایی شاید اینطوری شده . درکل گیج شدم نمیدونم چیکار کنم:D
حالا الان که بازیه من هم اون نوار رو داشته هم ریجون 2 هست پس باید 100 درصد پلمپ شرکتی بوده باشه دیگه ؟

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
راستش جلدش حسه نو بودنو میده . رو دیسکشم هیچ خطی نبود. همچنین رو کاغذ جلدش ودفترچش . گرچه اینم بگم من کلا یه مقدار حساس هستم . اما این مورد نمیدونم چرا اینجوریه چون همین یه دونرو هم بزورررر گیر اوردم . حالا میگم شایدم بخاطر این که یه مدت تو انبار بوده اینطوری شده . چون درحین جا به جایی شاید اینطوری شده . درکل گیج شدم نمیدونم چیکار کنم:D
حالا الان که بازیه من هم اون نوار رو داشته هم ریجون 2 هست پس باید 100 درصد پلمپ شرکتی بوده باشه دیگه ؟
اره اون نوار رو اگر داره و پلاستیک بالا پایینش سوراخ نبود حله .
خب پس ok هست ذهنت رو درگیر نکن و لذتش رو ببر:D

• Like
Reactions: Jack cooper

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
نمیدوم اینو جای این سوال اینجاست یا نه، ولی راهی هست بشه از کل قابلیت های دسته PS4 رو PC استفاده کرد؟ اصلا میشه دسته PS4 رو در بازی های PC استفاده کرد؟ شخصا 2 تا دسته وان دارم، ولی اصلا نمیتونم باهاشون بازی کنم، خیلی بزرگ هستن، و دکمه هاش هم سفتن...

TCPC

کاربر سایت
Jul 1, 2018
6
نمیدوم اینو جای این سوال اینجاست یا نه، ولی راهی هست بشه از کل قابلیت های دسته PS4 رو PC استفاده کرد؟ اصلا میشه دسته PS4 رو در بازی های PC استفاده کرد؟ شخصا 2 تا دسته وان دارم، ولی اصلا نمیتونم باهاشون بازی کنم، خیلی بزرگ هستن، و دکمه هاش هم سفتن...

والا من دسته پی اس فور ندارم که وصل کرده باشم ولی توی خیلی از سایت های مشهور دیدم تویگوگل سرچ کن حتما میاد، ویدئو هاش هم هست.

• Like
Reactions: Paradise Lost

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414

بله، اصلا استیم به صورت رسمی DS4 رو ساپورت می کنه

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
بله، اصلا استیم به صورت رسمی DS4 رو ساپورت می کنه
بقیه بازی های خارج از استیم چی؟ مثلا رو FORZA 7 ساپورت نمیشه، بعدش خود سونی اصلا درایوری برای PC نداده؟ چند ساله پیش یادم بود وقتی FAR CRY 4 رو بازی میکردم، بصورت رسمی حتی ایکون های PS تو بازی لحاظ شده بود....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بقیه بازی های خارج از استیم چی؟ مثلا رو FORZA 7 ساپورت نمیشه، بعدش خود سونی اصلا درایوری برای PC نداده؟ چند ساله پیش یادم بود وقتی FAR CRY 4 رو بازی میکردم، بصورت رسمی حتی ایکون های PS تو بازی لحاظ شده بود....
عزیز خیلی راحت میتونی با نرم افزار ds4windows به PC وصل کنی رو همه بازی ها هم جواب میده (بی سیم و باسیم) حتی میتونی از تاچ پد به عنوان ماس استفاده کنی یا میونبور بزاری برنامه های مختلف رو با نگه داشتن یا زدن دکمه خاصی اجرا کنی وخلاصه همه کاری میشه کرد فقط تنها بدیش اینه ایکون اکثر بازیا ایکون xb1 میاد البته ی سری بازیا مثل aco خودش تو منوی دستش میتونی شکل دکمه ها رو خودت عوض کنی ولی اکثرا دسته xbox به صورت پیش فرضه و نمیشه عوش کرد که خوب اونم عادت میکنی

نمیدون اینجا جاش هست یا نه ولی ی سوال داشتم
من یـ اکانت دارم روش چند تا بازی دارم میخواستم ببینم میتونم ظرفیت های مختلفش رو واسه هر بازی جداگونه بفروشم یا باید حتما کل اکانت رو شیر کنم ؟

Last edited by a moderator:
  • Like

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
نمیدون اینجا جاش هست یا نه ولی ی سوال داشتم
من یـ اکانت دارم روش چند تا بازی دارم میخواستم ببینم میتونم ظرفیت های مختلفش رو واسه هر بازی جداگونه بفروشم یا باید حتما کل اکانت رو شیر کنم ؟

وقتی یک اکانت شیر میشه تمامی محتویاتش مثل بازیها و پلاس قابل دسترسی هست

ahmadleyli313

کاربر سایت
Feb 8, 2017
57
برو تو سايت سوني يه قسمت داره كه ميتوني با پشتيباني سوني چت كني اونجا بهش بگو كه رمزت يادت رفته ايميلتم بهش بده. خودش يه لينك به ايميلت ميفرسته كه بتوني رمز جديد انتخاب كني ديگه نيازي به تاريخ تولد هم نداري.

سایت سونی چیه دقیقا
تورو خدا اگه بلدی بزن برام
ایدیم khoshru93@gmail.com

m.khanlou

کاربر سایت
Jun 13, 2018
43
سلام
مشکل از دسته است یا بازی
اخه وقتی با این دسته بازی می کنی این مشکل پیش میاد یا نه یا با دسته های دیگه هم امتحان کردی
بعد کنسولت هکه یا اروجیناله؟
نه مشکل از دسته هست چون هر بازی که با اون دسته بازی میکنم از بازی میاد بیرون، و کنسولم اورجینال هست فکر کنم

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام
دوستان راهی هست که بشه وقتی دانلود میکنی زمان تعیین کنی که سر یه تایمی دانلود قطع شه یا دستگاه خودش خاموش شه؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر