هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
سلام.
دوستان، بازی FTP ـی می شناسید که بخش آنلاینش بین PC و XBOX و PS4 یکی باشه؟ یعنی منی که PC دارم بتونم با رفیقم که PS4 داره آنلاین بزنم؟ :-?

ویرایش:
تو این آدرس لیست بازی ها نوشته شده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: IMANOKA

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام.
دوستان، بازی FTP ـی می شناسید که بخش آنلاینش بین PC و XBOX و PS4 یکی باشه؟ یعنی منی که PC دارم بتونم با رفیقم که PS4 داره آنلاین بزنم؟ :-?

ویرایش:
تاجایی که من میدونم سرور ها فرق میکنن و غیر ممکن هست حتی مثلا خرید هم میخواد کنیدجدا جدا پول باید بدید و با یک بار پول دادن بازی رو همه سیستم عامل ها باز نمیشه

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
تاجایی که من میدونم سرور ها فرق میکنن و غیر ممکن هست حتی مثلا خرید هم میخواد کنیدجدا جدا پول باید بدید و با یک بار پول دادن بازی رو همه سیستم عامل ها باز نمیشه
من راکت لیگ رو با دوستم روی pc بازی میکنم
ps4 دارم

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
سلام.

ویرایش:

درود.نه نمیشه.بعضی بازیا روی ویتا و PS3 و PS4 میشه که خب اونم سروراشون یکیه PSN هستش.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
درود.نه نمیشه.بعضی بازیا روی ویتا و PS3 و PS4 میشه که خب اونم سروراشون یکیه PSN هستش.

پس چطور بعضی از دوستان می گن بازی War Thunder سرورش یکیه؟؟ :-?

MiladNasri

کاربر سایت
Feb 17, 2018
1
سلام داداش
ابتدا کنسولتو به صورت کامل خاموش میکنی.نباید چراغ PS4 روشن باشه.
حالا دستت رو بزار روی دکمه روشن کردن کنسول و دستت رو روش نگه دار تا دوتا صدای بیپ بده.
حالا تصویر بالا میاد . ولی الان داخل سیف مود هستی.
دسته بازی رو با کابل شارزش به کنسول وصل کن و اون دکمه ی PS رو بزن.
سپس یه گزینه هست که رزولوشن تصویر رو تغییر میده.
اونو انتخاب کن و دیگه تصویر منوی PS4 بالا میاد.
اما الان رزولوشن تصویر رو به 480 تغیر داده که یکم کدر میزنه.
اما میتونی به داخل تنظیمات PS4 بری و از داخل تنظیمات تصویر "رزولوشن رو به 720 تغییر بدی که تصویر بهتری داره ودیگه می تونی حالشو ببری.
فقط توجه کن که وقتی می خواهی رزولوشن رو تغییر بدی"گزینه ی 1080 رو انتخاب نکنی که دوباره تصویر میره.
اخه این مانیتور شما 1080 رو ساپورت نمی کنه.
داداش این روش رو خودم امتحان کردم و کاملا جواب میده. اگه بازم مشکلی داشتی بهم بگو تا راهنماییت کنم.
موفق باشی.
سلام کدوم قسمت باید برم اسم گزینش هرکاری میکنم نمیشه
اعصاب ادمو خورد میکنه هی تصویر میپره

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام، من دستگاهم ریجن 2 هست و واسه اکانت موندم آمریکا بزنم یا بریتانیا، از یه طرف مثل اینکه پلاس آمریکا ارزون تر در میاد و اکثریت توصیه میکنن آمریکا بزنید، از یه طرفم ریجن اکانت با بازی یکی نباشه مثل اینکه نمیشه از کدهای داخل دیسک استفاده کرد؟ و یا انگار واسه دی ال سی هم مشکل وجود داره؟
در کل کدوم کشور رو توصیه میکنین و مزایا معایبشون چیه؟

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام، من دستگاهم ریجن 2 هست و واسه اکانت موندم آمریکا بزنم یا بریتانیا، از یه طرف مثل اینکه پلاس آمریکا ارزون تر در میاد و اکثریت توصیه میکنن آمریکا بزنید، از یه طرفم ریجن اکانت با بازی یکی نباشه مثل اینکه نمیشه از کدهای داخل دیسک استفاده کرد؟ و یا انگار واسه دی ال سی هم مشکل وجود داره؟
در کل کدوم کشور رو توصیه میکنین و مزایا معایبشون چیه؟
ریجن کنسول مهم نیست. هرچی میخواید بزنید شما بازی که میگیرید براش اکانت ریجن خودشو بسازید

• Like
Reactions: leonk13

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
دوستان سلام من جدیدا ps4 خریدم >:D< میخام بدونم اگه یک بازیو با اکانت ظرفیت دو بگیرم و آنلاین بازی کنم وبعد بخام یه بازیو با اکانت ظرفیت یک که میگن نمیشه آنلاین شد بگیرم و بازی کنم :بعد اگه کنسول به نت وصل بشه چه افاقی بین این دوتا بازی میفته؟ آیا اون ظرفیت یکه قفل میشه؟
ممنون

آخرین ویرایش:

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
دوستان سلام من جدیدا ps4 خریدم >:D< میخام بدونم اگه یک بازیو با اکانت ظرفیت دو بگیرم و آنلاین بازی کنم وبعد بخام یه بازیو با اکانت ظرفیت یک که میگن نمیشه آنلاین شد بگیرم و بازی کنم :بعد اگه کنسول به نت وصل بشه چه افاقی بین این دوتا بازی میفته؟ آیا اون ظرفیت یکه قفل میشه؟
ممنون
فقط بازی ظرفیت ۱ قفل میشه

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان
اگه من با یکی اکانت شیر کنم برای پلاس امکان بن شدن هست ؟ فقط خودمون 2 نفر هستیم
درچه حالتی کلا بن صورت میگیره

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,799
نام
حامد
سلام دوستان
اگه من با یکی اکانت شیر کنم برای پلاس امکان بن شدن هست ؟ فقط خودمون 2 نفر هستیم
درچه حالتی کلا بن صورت میگیره
اگر اکانت خودتون بوده و روی 2 دستگاه شیر کردین بن نمیشه و کاملا قانونی هست. اون قضیه بن شده مربوط به استفاده از اکانت های هک شده هست.

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
اگر اکانت خودتون بوده و روی 2 دستگاه شیر کردین بن نمیشه و کاملا قانونی هست. اون قضیه بن شده مربوط به استفاده از اکانت های هک شده هست.
اکانت که برا خودمه ولی رو دوتا دستگاه اکتیو نمیشه و مجبورم دقیقا مراحل اکانت هکی هارو برم مشکلی پس نداره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر