هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
دوستان یکی از هایپر ایکسامو 8g 2400 DDR4 برای هارد اکسترنال PS4 می خوام بفروشم - اگه فرمت هارد اکسترنال رو Exfat بزنم میتونم داخل کامپیوتر و تلویزیون هم استفاده کنم و هم PS4؟
به هیچ عنوان نمیشه از یک هارد هم در PS4 استفاده کرد و هم در PC چون فرمت هارد در PS4 کاملا متفاوت هست. حتی از دو یا چندین پارتیشن کردن هارد برای استفاده همزمان در PS4 و PC نمیشه استفاده کرد.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
دوستان میدونم این سوال احتمالا تا بحال هزار بار پرسیده شده :D منتها نتونستم جوابش رو اینجا پیدا کنم برا همین میپرسم:
آیا میشه DLC یک ریجن رو بر روی بازی با ریجن متفاوت نصب کرد؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان میدونم این سوال احتمالا تا بحال هزار بار پرسیده شده :D منتها نتونستم جوابش رو اینجا پیدا کنم برا همین میپرسم:
آیا میشه DLC یک ریجن رو بر روی بازی با ریجن متفاوت نصب کرد؟
نه.
باید یکی باشه

• Like
Reactions: Sepi_60

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
205
نام
Ali
دوستان منم یه سوال بپرسم
من اکانتم ریجن ۱ هستش
ولی بازیم ریجن ۲ (بتلفیلد ۱)
میتونم آنلاین بازی کنم؟؟
هیچ DLC هم نمیخام دانلود کنم
امکانش هست؟ برای دانلود آپدیتاش چی؟ آپدیت میشه؟

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
دوستان منم یه سوال بپرسم
من اکانتم ریجن ۱ هستش
ولی بازیم ریجن ۲ (بتلفیلد ۱)
میتونم آنلاین بازی کنم؟؟
هیچ DLC هم نمیخام دانلود کنم
امکانش هست؟ برای دانلود آپدیتاش چی؟ آپدیت میشه؟
بدون مشکل میتونید بازی و اپدیت کنید

• Like
Reactions: nzone

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
دوستان من پروکسی دارم که یوزر و پسوورد داره ، تویه pc راحت میشه داد و استفاده کرد . آیا راهی هست تویه پلی استیشن وقتی پروکسی میدی یوزر و پسووردشم وارد کنی ؟
قسمت browser وقتی پروکسی میدم خودش پیام میده که یوزر و پسوورد رو وارد کن اما نمیتونم برایه appها و بازیها ازش استفاده کنم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان من پروکسی دارم که یوزر و پسوورد داره ، تویه pc راحت میشه داد و استفاده کرد . آیا راهی هست تویه پلی استیشن وقتی پروکسی میدی یوزر و پسووردشم وارد کنی ؟
قسمت browser وقتی پروکسی میدم خودش پیام میده که یوزر و پسوورد رو وارد کن اما نمیتونم برایه appها و بازیها ازش استفاده کنم
اگر اون پروکسی پرایوته و خودتون خریدین معمولا توی پنلتون میتونید آی پی خودتون رو بدید تا از اون طریق شناسایی بشید و دیگه نیازی به یوزر پس نباشه من که از این روش استفاده میکنم فکر نمیکنم غیر این راهی باشه

• Like
Reactions: ehsanjt98

saeedkaka

کاربر سایت
Jul 5, 2016
23
سلام دوستان
رفیقم یه اکانت psn داره که با رفیقش شیر کرده و الان به رفیقش دسترسی نداره و میخواد اونو دی اکتیو کنه باید چکار کنم ؟
اینم بگم دی اکتیو از سایت سونی هم ازش استفاده کرده یعنی سوخته
باید کجا برم و چی به سونی بگم که اونو دی بکنه و من بتونم اکتیو بشم ؟
باتشکر

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام دوستان
رفیقم یه اکانت psn داره که با رفیقش شیر کرده و الان به رفیقش دسترسی نداره و میخواد اونو دی اکتیو کنه باید چکار کنم ؟
اینم بگم دی اکتیو از سایت سونی هم ازش استفاده کرده یعنی سوخته
باید کجا برم و چی به سونی بگم که اونو دی بکنه و من بتونم اکتیو بشم ؟
باتشکر
طبق قوانین PSN شما هر 6 ماه یکبار حق استفاده از دی اکتیو داخل سایت رو دارید !

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
اگر اون پروکسی پرایوته و خودتون خریدین معمولا توی پنلتون میتونید آی پی خودتون رو بدید تا از اون طریق شناسایی بشید و دیگه نیازی به یوزر پس نباشه من که از این روش استفاده میکنم فکر نمیکنم غیر این راهی باشه
آخه آیپیم استاتیک نیست ینی هر بار باید آی پی بدم دیگه درسته ؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,659
نام
milad
سلام
پلی استیشن 4 پرو اگه از اچ دی استفاده بشه کیفیتش باز بهتره پلی استیشن 4 اسلیم ؟
اگه منظورت گرافیک بازی های پرو رو 1080 که بهتره از اسلیم اما تفاوت انچنان نیست که بشه 600 700 تومن بیشتر بدی واسه پرو
بنظر من اگه تی وی اچ تی داری اسلیم بهترین گزینست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر