هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
میشه بفرمائید از کجا؟ از داخل کنسول؟
هم از سایت پی اس ان و هم داخل کنسول میشه

PS4%20Redeem%20Code.jpg

• Like
Reactions: mehran2190

pclord

کاربر سایت
Jun 7, 2008
19
درود دوستان
یک بازی میخوام خرید کنم، دیسک، فروشنده میگه یه کد همراهش هست که استفاده نشده، این کد چه استفاده ای داره، بازی دیسکی مگه نیاز به کد داره؟ اگر کسی دیسک رو نداشته باشه میتونه از این کد استفاده کنه؟ مثلا بازی رو خرید کنم بعد بازی رو دانلود کنم و با اون کد فعالش کنم و دیسک رو بفروشم، میشه این کارو کرد؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
درود دوستان
یک بازی میخوام خرید کنم، دیسک، فروشنده میگه یه کد همراهش هست که استفاده نشده، این کد چه استفاده ای داره، بازی دیسکی مگه نیاز به کد داره؟ اگر کسی دیسک رو نداشته باشه میتونه از این کد استفاده کنه؟ مثلا بازی رو خرید کنم بعد بازی رو دانلود کنم و با اون کد فعالش کنم و دیسک رو بفروشم، میشه این کارو کرد؟
اون كد ٩٩ درصد مواقع يه سلاح يا ايتم بي ارزش به بازي اضافه ميكنه
اسم بازيو سرچ كنيد ميتونيد ببينيد چي به بازي اضافه ميكنه
فقط سر cod: legacy كد مهم هست چون نسخه ريمسترش بصورت كد هست وگرنه تو بقيه موارد معمولا ارزشي نداره
اون حركت اخرم نميشه زد كد فقط افزونه به بازي اضافه ميكنه خود بازيو نميده كه بخوايد همچين كاري كنيد

• Like
Reactions: pclord

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
درود دوستان
اون کد مال محتواست

• Like
Reactions: pclord

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
سلام دوستان دو تا سوال یکم پیچیده دارم ممنون میشم جواب بدین
من ۲ هفته پیش اکانتمو دی اکتیو ال کردم و رو دستگاه خودم اکتیو کردم حالا میخوام از رو دستگاهم دی اکتیو کنم و روی یه کنسول دیگه اکتیو کنم میشه؟ یا زمان داره باید صبر کنم؟

و سوال دومم میخوام اون بازیایی که رو اکانت خودمه چندتاشو فقط برای دوستم بیارم رو کنسولش و چنتاشو اون نمیخواد و فقط واسه خودم رو اکانتم خریدم اونایی که باهم خریدیم دستگاشو بیاره براش دانلود بزنم بعد ساین اوت کنم اکانتمو ، دیگه اون جدیدایی که اون نخواست ولی تو اکانتمه براش تو لایبراری دیگه نمیره؟ بتونه دسترسی داشته باشه یا بازی جدیدی بعدا بخرم ؟ این برام مهمه و اکانت منم رو دستگاش اکتیو پرایمریه و سان اوت کنم اکانتمو دیگه توی لایبراریش نمیره بازیای جدیدی که نخواسته اما رو اکانتم هست؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
بازی Uncharted The Lost Legacy هست که میخوام خرید کنم. از راهنماییتون سپاسگزارم.
يه سري ايتم بي ارزش به بخش مولتس پليرش اضافه ميشه
سلام دوستان دو تا سوال یکم پیچیده دارم ممنون میشم جواب بدین
من ۲ هفته پیش اکانتمو دی اکتیو ال کردم و رو دستگاه خودم اکتیو کردم حالا میخوام از رو دستگاهم دی اکتیو کنم و روی یه کنسول دیگه اکتیو کنم میشه؟ یا زمان داره باید صبر کنم؟

و سوال دومم میخوام اون بازیایی که رو اکانت خودمه چندتاشو فقط برای دوستم بیارم رو کنسولش و چنتاشو اون نمیخواد و فقط واسه خودم رو اکانتم خریدم اونایی که باهم خریدیم دستگاشو بیاره براش دانلود بزنم بعد ساین اوت کنم اکانتمو ، دیگه اون جدیدایی که اون نخواست ولی تو اکانتمه براش تو لایبراری دیگه نمیره؟ این برام مهمه و اکانت منم رو دستگاش اکتیو پرایمریه و سان اوت کنم اکانتمو دیگه توی لایبراریش نمیره بازیای جدیدی که نخواسته اما رو اکانتم هست؟
تا جایی که میدونم بین هر دی اکتیو 6 ماه فاصله هست
سوال دومم اگه خودتون به کنسولش دسترسی دارید و میتونید بازیارو بذارید تو لیست دانلودش بله بازیای دلخواه رو میذارید تو لیست بعدم کامل از اکانت ساین اوت کنید و رمزشو عوض کنید که خودکار لاگین نشه دیگه نمیتونه بازی دیگه ای رو دانلود کنه ولی اگه بخواید خودتون یوزر پس بهش بدید خودش بذاره تو لیست دانلود هر بازی ای که دلش بخواد رو میتونه دانلود کنه

• Like
Reactions: pclord and hrdpc1

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
کد تخفیف 10 رقمیه جایی ندیدم بشه وارد کرد فقط وقتی داری خرید میکنی میشه.
اون تخفیف 20 درصدی تاریخ انقضا داره فکر کنم تا آخر امروز یا درکل همین چند روز آینده بشه ازش استفاده کرد بعدش غیرفعال میشه اگه میخواید چیزی بخرید بگیرید نمیخواید هم از بین میره راهی هم براش نیست.

• Like

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
کد تخفیف 10 رقمیه جایی ندیدم بشه وارد کرد فقط وقتی داری خرید میکنی میشه.
بله برای کد تخفیف حق با شماست و فقط هنگام مرحله نهایی خرید میشه اون کد رو مصرف کرد ولی من در جواب اون دوستمون که گفته بود کد ده دلاری، گفتم که میشه کد رو redeem کرد و به والت حساب اضافه میشه و دیگه خطر منقضی شدن نداره

• Like

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سلام.
دوستان من رو ps4 داغون شدم از بس پینگم بالای 160 هستش. شماها با چه اینترنتی میرید مولتی پلیر و پینگتون چقدره.
تو این کشور یه بازی هم نمیشه با اعصاب آروم انجام داد. ای خداااااااا
من 6-7 ماهه TDLTE مبین نت گرفتم وضعیتم از ADSL خیلی بهتر شده. اما آخر هفته ها بخاطر شلوغی اونم دست کمی از ADSL نداره. باز خیلی بهتره

دلیلش رو نمیدونی!؟
نمیدونم دلیلشو واقعاً. با معرفی این نسل اعلام کردن که برای بازی آنلاین ، پلاس میخواد ولی من که کلا 1 ساله کنسول گرفتم از اون موقع پلاس ندارم.

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
یه اکانت و رو میشه به دفعات اکیتو و دی اکیتو کرد؟؟ ( برای بازی های ظرفیت دوم اینا میگم که باس اکانت اصلی رو دی اکتیو کنی و بعد اون اکانت خریداری شده اکتیو بشه و بعدش دوباره اکانت خودتو اکتیو کنی)

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
یه اکانت و رو میشه به دفعات اکیتو و دی اکیتو کرد؟؟ ( برای بازی های ظرفیت دوم اینا میگم که باس اکانت اصلی رو دی اکتیو کنی و بعد اون اکانت خریداری شده اکتیو بشه و بعدش دوباره اکانت خودتو اکتیو کنی)
بين دي اكتيوا ٦ ماه فاصله هست
بعدم به اينكار نيازي نيست شما ميتونيد چندين اكانت رو دستگاهتون اكتيو داشته باشيد

• Like
Reactions: mikelwar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر