هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام ، راهی هستش که بشه آپدیت بازیها رو از PC دانلود کرد و ریخت تو PS4 ? \m/
با psx download helper هم دیتا و هم اپدیتو میشه انتقال داد ولی بدرد بازیایی که همش آپدیت میدن نمیخوره چون برای هربار انتقال باید کل حجم آپدیتو دانلود کرد مثلا کنسول 100مگ فایل لازم داشته باشه که مربوط به آپدیت جدید میشه شما مجبورید کل حجم آپدیتی که از اول برای بازی منتشر شدرو دانلود کنید و معمولا هم بالای 10-15 گیگ هستن

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
با psx download helper هم دیتا و هم اپدیتو میشه انتقال داد ولی بدرد بازیایی که همش آپدیت میدن نمیخوره چون برای هربار انتقال باید کل حجم آپدیتو دانلود کرد مثلا کنسول 100مگ فایل لازم داشته باشه که مربوط به آپدیت جدید میشه شما مجبورید کل حجم آپدیتی که از اول برای بازی منتشر شدرو دانلود کنید و معمولا هم بالای 10-15 گیگ هستن
الان فیفا هم جزو همین بازیها محسوب میشه ؟!
مثلا شاتل لند لینک آپدیتش رو گذاشته از اون دانلود کنم با PSX بریزم اوکیه ؟ فرق نمیکنه بازی رو فیزیکی دارم یا دیجیتالی ؟
یا مثلا آنچارتد که فردا قراره بگیرمش .

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
مثلا شاتل لند لینک آپدیتش رو گذاشته از اون دانلود کنم با PSX بریزم اوکیه ؟ فرق نمیکنه بازی رو فیزیکی دارم یا دیجیتالی ؟
بازی نمیکنم نمیدونم چطور آپدیت میدن براش ولی فکر نکنم سریع بدن منظور من بازیایی مثل rainbow six بود که بخاطر پشتیبانی طولانی مدتشون هر چند وقت یا برای حل مشکلات یا محتوای جدید آپدیت میدن اونا هم بار اولشونو با همین روش میتونید منتقل کنید ولی بعدا وقتی آپدیت منتشر کردن و حجمش زیاد نبود بهتره با خود کنسول دانلود کنید.

• Like
Reactions: MNoire

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یا مثلا آنچارتد که فردا قراره بگیرمش .
درود
فیفا دوبار اپدیت داده
نه خیر هیچ فرقی نداره که دیسک دارید یا دیجیتالی گرفتین
فیفا چون اوایلش هست یه ذره حجمشون زیاد بوده مثلا اپدیت دومش تقریبا 2 گیگ بود
ولی بعدها خیلی بهتر میشه
از طرفی شما چون از شاتل مجانی میتونی همیشه اپدیت هارو دانلود بزنی و بریزی رو کنسول پس از این بابت کلهم مشکلی واستون نداره
ولی یه نکته که مهمه شما حتما سر یه سری بازی ها باید ابتدا با کنسولتون لینک بگیرید و از شماره ی اپدیت متوجه بشید کدومو باید دان کنید!
چون همین فیفا که اسم بردین برای هر ریجن دو سه مدل شماره ی اپدیت داره که اگر درسته رو دانلود نکنید به هیچ کارتون نمیاد!

• Like
Reactions: MNoire

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سلام
یکی از دوستان یه ps4 داره که هیچ اکانتی که پلاس داشته باشه روش نیست ولی ماه هاست که داره باهاش آنلاین بازی میکنه!!!
کسی نمیدونه جریانش چیه!؟
منم همینطوریم. نه اکانت هکی دارم نه خودم پلاس دارم، کلا 2 تا بازی بیشتر ندارم، فیفا 17 و اینفینیت وارفر که هر دو بدون پلاس دارم بازی می کنم
من تازه اون 14 روز آزمایشی رو هم فعال نکردم

• Like
Reactions: atzoriha

Scorpion 1363sh

کاربر سایت
Nov 9, 2017
15
سلام.
دوستان من رو ps4 داغون شدم از بس پینگم بالای 160 هستش. شماها با چه اینترنتی میرید مولتی پلیر و پینگتون چقدره.
تو این کشور یه بازی هم نمیشه با اعصاب آروم انجام داد. ای خداااااااا

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
منم همینطوریم. نه اکانت هکی دارم نه خودم پلاس دارم، کلا 2 تا بازی بیشتر ندارم، فیفا 17 و اینفینیت وارفر که هر دو بدون پلاس دارم بازی می کنم
من تازه اون 14 روز آزمایشی رو هم فعال نکردم
دلیلش رو نمیدونی!؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
  • Like
Reactions: pro gamer89

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان
سونی یه کد ۱۰دلاری بهم داده اگه تا چند روز نزنم مشکلی پیش نمیاد یعنی کلا این کدها منقضی هم میشه یا نه؟

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام دوستان
سونی یه کد ۱۰دلاری بهم داده اگه تا چند روز نزنم مشکلی پیش نمیاد یعنی کلا این کدها منقضی هم میشه یا نه؟
معمولا زمان مصرف چند روزه دارن
میشه اونو به حساب اضافه کرد تا منقضی نشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر