هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
سلام
اگه خواستید دانلود شبانه با پی اس 4 کنید ادامه مطلب رو بخونید :D (گفتم شاید مفید باشه خودم جدید یادگرفتم :| )
پی اس 4 رو تنظیم کنید که مثلا بعد 3 ساعت خودبه خود خاموش شه . مثلا از ساعت 11 روشن کنید و ساعت 1 شب رو حالت رست مود میره و خودش دانلود هایی رو که پاز کردید رو میکنه و دیگه لازم نیست تا ساعت 1 بیدار بمونید و بزارید برا دانلود :D

خب چه کاریه از اول میذاریم روی رست مود اگه فقط قصد دانلود داریم

Sent from my iPhone using Tapatalk

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
راهی هست پچ بازیهارو بدون اتصال به psn و بصورت افلاین نصب کرد؟

خريد فت يا همون نسخه معمولي هم درست هست هركدوم ضعف هاي خودشونو دارن بايد ببينيد با توجه به وضعيتتون كدوم يكي بدردتون نيخوره خريد پرو زماني كه تي وي 4k نداشته باشيد و قصد تعويض تي وي هم نداشته باشيد كار عقلاني نيست خصوصا با توجه به تفاوت قيمت

عملکرد پرو روی 1080 بهتر از 4k هست چطور میگید عقلانی نیست؟! کنسولهای فعلی چه پرو چه 1x که قراره بیاد رو4k زاییدن!! عملکرد بهتر پرو نسبت به اسلیم در 1080 هم نتایج تستهاش در سایتها هست هم میتونید تجربه کنید!
اگه بودجتون میرسه حتما پرو بگیرین

• Like
Reactions: sorrowful

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
درود
راهی هست پچ بازیهارو بدون اتصال به psn و بصورت افلاین نصب کرد؟

عملکرد پرو روی 1080 بهتر از 4k هست چطور میگید عقلانی نیست؟! کنسولهای فعلی چه پرو چه 1x که قراره بیاد رو4k زاییدن!! عملکرد بهتر پرو نسبت به اسلیم در 1080 هم نتایج تستهاش در سایتها هست هم میتونید تجربه کنید!
اگه بودجتون میرسه حتما پرو بگیرین
فكر نكنم
يه راه با psx بود اموزشش هم تو انجمن هست نميدونم جواب ميده يا نه اگرم كار كنه بيشتر براي كسايي كه اكانت هكي زدن و نميخوان به نت وصل كنن كاربرد داره نه براي ريختن پچ و اپديت چون در هرحال مجبوريد كنسولو به نت وصل كنيد تا اون پچ توي ليست دانلود قرار بگيره
درمورد پرو هم هركس نظري داره ولي تو ١٠٨٠ در بهترين حالت ميخواد فريم دهيش بهتر و با ثباتتر باشه كه اين برتري ارزش هزينه اضافه نداره همينجا هم خيليا فت يا اسليم داشتن و فروختن پرو گرفتن بارها گفتن ارزش هزينه نداشته
دركل خواستم بهشون بگم كه چون پرو جديدتر هست لزوما نبايد حتما سمتش رفت خيليا هنوزم اسليم يا فت ميخرن

• Like

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
فكر نكنم
يه راه با psx بود اموزشش هم تو انجمن هست نميدونم جواب ميده يا نه اگرم كار كنه بيشتر براي كسايي كه اكانت هكي زدن و نميخوان به نت وصل كنن كاربرد داره نه براي ريختن پچ و اپديت چون در هرحال مجبوريد كنسولو به نت وصل كنيد تا اون پچ توي ليست دانلود قرار بگيره
درمورد پرو هم هركس نظري داره ولي تو ١٠٨٠ در بهترين حالت ميخواد فريم دهيش بهتر و با ثباتتر باشه كه اين برتري ارزش هزينه اضافه نداره همينجا هم خيليا فت يا اسليم داشتن و فروختن پرو گرفتن بارها گفتن ارزش هزينه نداشته
دركل خواستم بهشون بگم كه چون پرو جديدتر هست لزوما نبايد حتما سمتش رفت خيليا هنوزم اسليم يا فت ميخرن
درمورد پرو من هم قبل خرید همین سوالو در این تاپیک پرسیدم اکثرن مثل شما جواب دادن فقط یکی از دوستان گفت روی pc برای چند فریم بیشتر کلی هزینه میکنن هزینه 300 400 تومن بیشتر چیزی نیست برای pro
متاسفانه دوستانی که اینجا درمورد پرو نظر منفی میدن خودشون باهاش تجربه نداشتن قضیه مثل همون سخت افزار قویتر pc هست با پرو فقط فریم بیشتر نیست رزلوشن و تکسچرهای بهتر و بعضی بازیها تکنیک های گرافیکی بهتر هم داری کسی که همچین جوابی میده مشخصه هنوز با پرو تجربه ای نداشته
اگه رزلوشن بالاتر، کیفیت تکسچر بهتر و تکنیک های گرافیکی بیشتر براتون مهم نیست اسلیم بگیرین وقتی هم تفاوت پرو رو خودتون ندیدین اینجا راهنمایی اشتباه به دوستانی که سوال میپرسن ندین
به پرو دسترسی ندارید نقدها و بررسیهای سایت ها درمورد تفاوت گرافیک بازیها با پرو و معمولی موجود هست با یه جستجوی ساده میتونید ببینید
تفاوت اونقدر نیست که فک برانداز باشه اما ارزش این مقدار هزینه بیشتر رو بدون شک داره

آخرین ویرایش:

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
درمورد پرو من هم قبل خرید همین سوالو در این تاپیک پرسیدم اکثرن مثل شما جواب دادن فقط یکی از دوستان گفت روی pc برای چند فریم بیشتر کلی هزینه میکنن هزینه 300 400 تومن بیشتر چیزی نیست برای pro
متاسفانه دوستانی که اینجا درمورد پرو نظر منفی میدن خودشون باهاش تجربه نداشتن قضیه مثل همون سخت افزار قویتر pc هست با پرو فقط فریم بیشتر نیست رزلوشن و تکسچرهای بهتر و بعضی بازیها تکنیک های گرافیکی بهتر هم داری کسی که همچین جوابی میده مشخصه هنوز با پرو تجربه ای نداشته
اگه رزلوشن بالاتر، کیفیت تکسچر بهتر و تکنیک های گرافیکی بیشتر براتون مهم نیست اسلیم بگیرین وقتی هم تفاوت پرو رو خودتون ندیدین اینجا راهنمایی اشتباه به دوستانی که سوال میپرسن ندین
به پرو دسترسی ندارید نقدها و بررسیهای سایت ها درمورد تفاوت گرافیک بازیها با پرو و معمولی موجود هست با یه جستجوی ساده میتونید ببینید
تفاوت اونقدر نیست که فک برانداز باشه اما ارزش این مقدار هزینه بیشتر رو بدون شک داره

دوست عزیز من هم پرو دارم هم تی وی 4k اما بازم به بقیه پیشنهاد میکنم اگه قصد خرید تی وی 4k ندارن سمت پرو نرن.
چون اون رزولوشن و کیفیت تکسچری که شما میگی و دیدی را من ندیدم تا حالا!
اکثر بازیها با کیفیت مشابه هم از نظر فریم ریت هم از نظر گرافیک روی اسلیم و پرو اجرا میشن.
شعار پرو و x1x موقع عرضه 4k بود اما الان اکثرا به این اشتباه پی‌بردن.
دلیل اصلیش کم کاری سازنده هاست و در پله بعدی ضعف سخت افزاری که مثال های متعددی میشه آورد و همه بهش واقفن.

• Like

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
يه هارد اكسترنال با ظرفيت بالا بايد داشته باشيد كه بازيارو روش بريزيد چون خيلي از بازيارو عده زيادي ميخوان هر بازيم كه بايد دو بار دانلود كنيد يدونه ريجن ١ يدونه ريجن ٢
براي ريختن هم بايد يه سيستم داشته باشيد با يه كابل لن به كنسول وصل كنيد تا سريعتر ريخته بشه يكي از قطعات پي سي و نوع كابل هم توي سرعت تاثير داره ولي نميدونم چه نوعي لازمه اينو قبل از تهيه درنظر داشته باشيد.
تنظميات انتقال با كابل هم توي نت هست
براي دانلود بازيا هم كه بايد با نت نامحدود شبانه سيم كارت دانلود كنيد

ممنون ، اما قسمت مهم این جریان که برام سواله اینه که من شنیدم اکانت هکی داریم و نمیدونم اکانت شیرینگ کلاً من الان
میخوام مثلا برای 5 تا دستگاه یه بازی رو بریزم که بازی کنن دقیقاً از چه روشی استفاده کنم که هم برای خودم به صرفه باشه
هم برای مشتری مبلغش زیاد نباشه اینو واقعاً بتونین راهنمایی کنید ممنونتون میشم.
سپاس

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوست عزیز من هم پرو دارم هم تی وی 4k اما بازم به بقیه پیشنهاد میکنم اگه قصد خرید تی وی 4k ندارن سمت پرو نرن.
چون اون رزولوشن و کیفیت تکسچری که شما میگی و دیدی را من ندیدم تا حالا!
اکثر بازیها با کیفیت مشابه هم از نظر فریم ریت هم از نظر گرافیک روی اسلیم و پرو اجرا میشن.
شعار پرو و x1x موقع عرضه 4k بود اما الان اکثرا به این اشتباه پی‌بردن.
دلیل اصلیش کم کاری سازنده هاست و در پله بعدی ضعف سخت افزاری که مثال های متعددی میشه آورد و همه بهش واقفن.

پیشنهاد میکنم شما همینطور که منو از اشتباهم خارج کردی یه تماس با سایتای زردی مثل ign, ng، df gs که در تستهاشون گفتن تفاوت داره هم بگیری تا باعث نشن ملت پولشونو بریزن تو جوب فهش دادن به سونی بخاطر این کلاهبرداری هم با من!
تفاوتهایی که گفتم در 1080 هست نه 4k تست مقایسه عناوینی که برای پرو اپتیمایز شدن هست با یه سرچ ساده میتونید ببینید تفاوت همونطور که گفتم فک برانداز نیست اما ارزش این مقدار هزینه بیشترو داره!

آخرین ویرایش:

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
خب اینطوری شبانه نمیشه دیگه :|

به نظرت منطقی هست سه ساعت همین طوری بدون کاربرد ps4 رو روشن گذاشت؟ بعدش مگه در حالت رست مود دانلود هایی که متوقف شدن خودشون اتوماتیک دانلود میشن ؟ (یعنی خودتون امتحان کردید این حالت رو) چون اگه قبل رفتن به رست دانلود ها فعال باشن که باز فرقی نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
بازی هایی که دیجیتالی خریده میشن رو میشه مثل دیسک به صورت دست دوم به دیگران فروخت و از دستگاه خودممون اکانت حذف بشه ؟ منظورم اینه که مثل شیرینگ نباشه و بازی در یک زمان تنها برای یک نفر باشه ولی بشه بینهایت بار فروخت ؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
درود
یک هارد 1 ترابایتی سیگیت اکسترنال دارم که بازی ها روش ریخته شده و به PS4 متصل هست
بنظرتون ارزش داره دیتای فایل هایی که دانلود کردم رو نگه دارم ؟ یا چون روی هارد اکسترنال خود بازی ها رو دارم دیگه اون دیتا های دانلودی رو پاک کنم ؟

ممکنه مشکل نرم افزاری برای PS4 به وجود بیاد و بزنه بازی هایی که روی هارد اکسترنال هست رو غیر قابل استفاده کنه یا خیالم راحت باشه این دیتا های دانلودی رو پاک کنم بره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر